رفتن به مطلب

یافتن پرو.کسی های دانشگاهی رایگان برای دانلود مقاله

ارسال های توصیه شده

سلام . یک زحمت به شدت اورژانسی دارم . تا آخر شهریور باید دفاع کنم و تو دو تا دانشگاه قابل دسترسی نیستن .یه کارش بکنید لطفا . باتشکر .

نام مقاله :

Fuzzy topology on fuzzy sets and tolerance topology

نام نویسنده :

M.K. Chakraborty , T.M.G. Ahsanullah

نام مجله :

Fuzzy Sets and Systems

سال / جلد / شماره / صفحه :

Volume 45, Issue 1, 10 January 1992, Pages 103–108

لینک :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

نام مقاله :

Fuzzy differential equations

نام نویسنده :

Osmo Kaleva

نام مجله :

Fuzzy Sets and Systems

سال / جلد / شماره / صفحه :

Volume 24, Issue 3, December 1987, Pages 301–317

لینک :

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

سلام ممنون از آموزش های خوب شما من از این آموزش استفاده کردم فقط مشکل اینجاست که وقتی استارت میکنم بعد چند ثانیه اینترنت قطع میشه و علامت مثلث زرد رو آیکون نت ورک میاد. یاد آوری کنم که فایروالم هم غیر فعاله مشکل از کجاست؟

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از آموزش های خوب شما من از این آموزش استفاده کردم فقط مشکل اینجاست که وقتی استارت میکنم بعد چند ثانیه اینترنت قطع میشه و علامت مثلث زرد رو آیکون نت ورک میاد. یاد آوری کنم که فایروالم هم غیر فعاله مشکل از کجاست؟

نیازی به جستجوی انبوه آدرس های آی پی نیست.

از این آموزش استفاده کن.

لینک به دیدگاه

نمیدونم مطرح کردن این سوال تو این تاپیک درسته یا نه اما میپرسم:

دانشگاه ما (رودهن) این ترم وایرلس نصب کرده اما یه مشکل هست اونم اینکه نمیشه آهنگینا دانلود کرد.با ***** شکن سایفون هم که میرم کانکت نمیشه و سرور پیدا نمی کنه خواستم سوال کنم برای این مشکل راه حلی هست یا نه؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

سلام

بنده از سایت های پیروشکی آی پی و پورت گرفته ام .و معلوم شده که مثلا یکی از آنها برای دانشگاه کشور چین هست.

مشکلی که من دارم .این آی پی و پورت را در فایرفاکس وارد میکنم و مثلا دیتابیس اسپرینگر springer.com هم باز می شود.این یعنی چی؟یعنی دانشگاه چین مقاله های اسپرینگر دارد.جالب این بود به خاطر آی پی چینی خود اسپرینگر هم زبانش چینی شد.من از کدوم راه بفهمم دانشگاه چین چه مقاله هایی مشترک است؟من هر کتابی که میخوام پولی هست.گران هم هستند.آیا نیاز هست وارد دانشگاه چین شوم؟

بعضی از کتاب ها هم فقط فصل به فصلش پی دی اف گذاشته کاملا یکجا نیست که کل کتاب دانلود کنم.مثلا یک کتاب 9 فصلش گذاشته ولی کل کتاب لینک دانلود نداره.

از چه روشی استفاده کنم؟

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با سلام

ممنون از زحمت های خیلی زیادتون

واقعا روشی که گفتید برای پروکسی خیلی خیلی برای من مفید بود ولی از روش اولتون خیلی برای من بهتره ولی هر کار میکنم نمیتونم proxy hunter را دانلود کنم ایا امکانش هست برام این برنامه ایمیل کنید . در صورت امکان خیلی خیلی ممنون می شوم

m11.sina@gmail.com

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام ممنون از شما بابت طرح این مطلب.

من تا اخرین مرحله پیش می رم و همه چیزok هستش. اما وفتی می خوام وارد یه سایتی بشم، داخلی یا خارجی فرقی نمی کنه، از من رمز و پسورد می خواد. نمی دونم چی کار کنم. حتی گوگل رو هم می خوام باز کنم از من رمز و پسورد می خواد. اگه ممکنه راهنمائیم کنید.

از طرفی من از دانشگاه خودم که می خوام وارد اینترنت بشم می بایست با یوزر و پسوردم وارد بشم که نشون بده مثلا از این دانشگاه وارد شده، ایا ممکنه به همین خاطر باشه که نمی تونم طبق گفته های شما در نهایت وارد سایتی بشم؟ اخه این رمز و پسوردی رو هم که من دارم رو وارد می کنم میگه اشتباهه.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

[TABLE]

[TR]

[TD]Access denied. Sorry, your IP-Adress ...................is listed on a public available open-proxy-blacklist. Either your Computer is infected with a trojan or the proxy you using is misconfigured (wich means, thats it a open proxy).[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام بهم کمک کنید از سایت sciencedirect مقالات دامپزشکی رو دانلود کنم

تو رو خدا مردم از بس امتحان کردم اون روشهای بالایی رو که دادین و هی نشد ؟

یعنی میشه یه روزی بیاد منم مقالات دلخواهم رو از این سایت دانلود کنم ؟

لینک به دیدگاه
سلام بهم کمک کنید از سایت sciencedirect مقالات دامپزشکی رو دانلود کنم

تو رو خدا مردم از بس امتحان کردم اون روشهای بالایی رو که دادین و هی نشد ؟

یعنی میشه یه روزی بیاد منم مقالات دلخواهم رو از این سایت دانلود کنم ؟

سلام

این تاپیک رو مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام. من تازه از این روش استفاده کردم اما متاسفانه وقتی استفاده می کنم پیراشکی و پورت رو که واردمی کنم یوزرو پسوورد دانشگاه شریف رو می خاد. راهنماییم کنید

لینک به دیدگاه
سلام. من تازه از این روش استفاده کردم اما متاسفانه وقتی استفاده می کنم پیراشکی و پورت رو که واردمی کنم یوزرو پسوورد دانشگاه شریف رو می خاد. راهنماییم کنید

سلام

روش این تاپیک رو امتحان کنید

لینک به دیدگاه
میشه توضیه بدید که منظور از خط فرمان ویندوز چیه؟ من رشتم کامپیوتر نیست برا همین درست متوجه نشدم

رابط کاربری هست اما به صورت متنی.

یعنی همین طور که شما با ویندوزتون با آیکون ها و در واقع به صورت گرافیکی تعامل دارید، در خط فرمان فقط می تونید با تایپ کردن (دستورهای مخصوصی که داره) کارهاتون رو انجام بدید. کاربردهای زیادی داره به خصوص برای افراد حرفه ای.

برای وارد شدن به محیطش، اگر ویندوزتون سون هست، در قسمت سرچ منو، تایپ کنید: cmd

آیکونش شبیه به عکس زیر هست:

روش کلیک کنید تا وارد محیط خط فرمان بشید.

wo0oxhbn9cli22o7ljtl.jpg

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 9 ماه بعد...

سلام. این روش که توضیح دادین هنوز هم قابل استفاده هست؟ من قبلا ازش استفاده می کردم اما الان هر کاری میکنم نمیتونم به سایت دانشگاها وصل بشم. میشه یه سایت خوب واسه پیدا کردن پر.وکسی واسم بذارید اگه این روش هنوز قابل استفاده هست؟ خیلی بهش نیاز دارم چون میخوام یه سرچ گسترده تو scopus انجام بدم واسه مقاله ام.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

دو تا از بهترین سایتایی که برای دانلود رایگان مقاله از سایتای معتبر مثل ساینس دایرکت وجود داره:

اول میری تو سایت مورد نظر لینک چکیده مقاله رو کپی می کنی بعد به وسیله ی یکی از سایت های بالا مقاله رو دانلود می کنی.از فری پیپر در روز میشه حداکثر سه تا مقاله دانلود کرد ولی سایت دومی هیچ گونه محدودیتی نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...