رفتن به مطلب

اسم زنشونو جلو جمع میگفتن علیرضا (اسم بزرگترین بچه ) ...

Alireza Hashemi

به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟  

102 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟

• 23
    • 79

ارسال های توصیه شده

مثلاً بگه خانم !!! یا من یه زن و شوهر رو سراغ دارم وقتی مرده میخاد توی یه جمع غریبه زنشو صدا بزنه فامیل خانمشو میگه !!! این خیلی واسم قشنگه و یه احترام خاصی داره به نظر من !!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 366
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

زن و مرد تو جمع محترمانه باید همدیگه رو صدا کنن. حالا چی دیگه بستگی به سطح فرهنگ خانواده و سن و سال اونا داره.

وقتی به هم احترام بزارن، باعث میشه دیگران رو هم مجبور به احترام به همسرشون کنن.

ولی یه چیزی برام جالب بود!

یه کارت عروسی برامون اومد پسره حزب الهی بود، اسم عروس نبود تو کارت:w58::hanghead:

لینک به دیدگاه
زن و مرد تو جمع محترمانه باید همدیگه رو صدا کنن. حالا چی دیگه بستگی به سطح فرهنگ خانواده و سن و سال اونا داره.

وقتی به هم احترام بزارن، باعث میشه دیگران رو هم مجبور به احترام به همسرشون کنن.

ولی یه چیزی برام جالب بود!

یه کارت عروسی برامون اومد پسره حزب الهی بود، اسم عروس نبود تو کارت:w58::hanghead:

خیلی جاها مینویسن "دوشیزه احمدی" مثلا:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ما نداشتیم اینجوری!

عوضش میاد تو این مایه ها:

پاشید بیاید عروسی پریا جون و سعید آقاست!!!

همه چی هست، گل و شیرینی و رقص و ....

فقط وقتی عروس و دوماد اومدن تو میوه پوست نگیریدهاااااااااا

چسب زخم نداریم!!!!!

حالا اصن آدم رغبت نمیکنه نگاشون کنه ها!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من یه کارت عروسی دیدم همون دوشیزه رو هم ننوشته بود. نوشته بود دختر حاج آقا فلانی!:whistle:

لینک به دیدگاه
ما که همو به اسم کوچیک صدا میکنیم!به نظرم بهتره یه خانوم و آقا هم بعد اسممون باشه

مامان و بابام هم به هم میگن آقا و خانم

تو خیابون چی؟ تو خیابون بخواد صدا بزنه همسرتون شما رو دوست دارین چجوری صدا بزنه؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
بفرما همین مونده بقال سر کوچه ام بیاد اسم خواهر مادر من سر زبونش باشه:banel_smiley_4:

زبونش و همونجا کله پاچه میکنم

ما یه رفیق داشتیم تو عالم بچگی صداش میکردیم محمد مهناز خانم اینا اسم مادرشو میگفتیم قاطی نشه یه روز بابای این رفیقمون فهمید تو کوچه داشت رد میشد

اومد همچین گوش من و پیچوند گفت که دیگه نشنوم بگین مهناز خانم تا آخر عمر اسم زنی رو بر لبانم نمی آورم:sigh:

منم بابام وقتی به قول خودتون تو جمعی که مشکوک میزنه قرار میگرفتیم، تا همین 4-5 سال پیش خواهرمو مامانمو با اسم من صدا میکرد :icon_pf (34):

منم همیشه سرزشنشش میکردم:w000:

ولی این اواخر درست شده...با اسم خودشون صداشون میکنه....باید بپرسم ببینم چه تغییرات درونی براش شکل گرفته!:ws3:

=================================

اما من به شخصه مخالفم با نظر شما...چی میشه برادر؟

من به شخصه دوست دارم همه منو به اسم کوچیک صدا بزنن...حتی غریبه ها!

پس این حق رو هم به خانومم میدم که اگر دوست داشته باشه جماعت با اسم کوچیک صداش بزنن...این غیرت بیجا خیلی وقتی به ثبات شخصیت افراد صدمه میزنه...باید کمی هم به خواسته ی طرف مقابلمون ارزش قائل شد.:w16:

بعدشم...این عادی سازی باید از یجایی شروع شه دیگه...شما کجای دنیا دیدی طرف زنشون به اسم بچش صدا کنه؟

پس این کار درستی نیست و باید اصلاح بشه...

عین جریان رد شدن هواپیما از آسمون و خیره شدن همه بهش...گویی که تا بحال هیچ هواپیمایی ندیدن!icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
تو خیابون چی؟ تو خیابون بخواد صدا بزنه همسرتون شما رو دوست دارین چجوری صدا بزنه؟

توخیابون؟:ws38:

میم شیمی خانوم حالا که جوونیم،بچه دار شدیم، خانوم صدا بزنه:ws37:(تو خیابون رو گفتما،نه همه جا)

لینک به دیدگاه

دیشب یادم رفت رای بدم:ws3:

اون زمانی اسم زن مهم بود که زنا روبند میبستن، الان که دیگه عکس خانوما، حتی محجبه شون به هر شکلی (هنری، سیاسی، تبلیغات و...) دست مردم میچرخه دیگه اسم حساسیت و جذابیتی نداره واسه مردا.

دختری که الان تو ف. ب عکس میزاره و 100تا دوست داره بعد ازدواج بشه "ام اصغر"؟:w02:

این چیزا عادی شده دیگه فکر کنم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
دیشب یادم رفت رای بدم:ws3:

اون زمانی اسم زن مهم بود که زنا روبند میبستن، الان که دیگه عکس خانوما، حتی محجبه شون به هر شکلی (هنری، سیاسی، تبلیغات و...) دست مردم میچرخه دیگه اسم حساسیت و جذابیتی نداره واسه مردا.

دختری که الان تو ف. ب عکس میزاره و 100تا دوست داره بعد ازدواج بشه "ام اصغر"؟:w02:

این چیزا عادی شده دیگه فکر کنم:icon_redface:

انتخاب کن هانی :ws3:

منزل خوبه یا آپارتمان :ws28:

لینک به دیدگاه
توخیابون؟:ws38:

میم شیمی خانوم حالا که جوونیم،بچه دار شدیم، خانوم صدا بزنه:ws37:(تو خیابون رو گفتما،نه همه جا)

تو همون خیابون و جمع هایی که غریبه ان منظوره دیگه. وگرنه تو مهمونی که همچین چیزی منطقی نیست. مثلاً جلوی برادر همسرتون همسرتون رو با اسم صدا نزنید؟! یا جلو برادر خودتون شما رو به اسم صدا نزنن؟! ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تو همون خیابون و جمع هایی که غریبه ان منظوره دیگه. وگرنه تو مهمونی که همچین چیزی منطقی نیست. مثلاً جلوی برادر همسرتون همسرتون رو با اسم صدا نزنید؟! یا جلو برادر خودتون شما رو به اسم صدا نزنن؟! ممنون:icon_gol:

برادر که ندارم.الان منو با اسم کوچیک جلوی برادرش صدا میزنه اما به نظرم بهتره یه خانوم هم آخرش باشه

خواهش میشه

• :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوست دارم تو جمع هایی که رسمیه و یا تو یه جمع غریبه هستیم خانوم صدام کنن ولی تو جمع های خودمونی اسمم صدا کنن مسئله ای نیست اما یه عزیزمی گلمی قربونت بشمی چیزی بچسبونن بهش دیگه.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...