رفتن به مطلب

اسم زنشونو جلو جمع میگفتن علیرضا (اسم بزرگترین بچه ) ...

Alireza Hashemi

به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟  

102 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟

• 23
    • 79

ارسال های توصیه شده

بستگی داره جمع خودمونی/ رسمی/ نیمه رسمی///اگه رسمی باشه :پدرم مادرمو خانم صدا میزنه/ اگه خودمونی باشه: به اسم/ نیمه رسمی هم همسرم.....بچههاشم.. به مهندس/ دکتر... من چون دریک خانواده نظامی بزرگ شدم. هممون تاحدودی رسمی حرف میزنیم. درحدی که دامادامونو به فامیلی صدا میزنیم...:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 366
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امـــا به نظر شما چه جایگزین هایی میتونه وجود داشته باشه اصلا باید باشه یا نه

شما به عنوان یه زن و دختر چه نظری داری و دوست داری چگونه خطاب شوید توسط همسرتان در جمعی غریب:w02:

و شما پسر و مرد آینده و حال دوست داری چگونه خطاب کنی همسرت را؟؟؟؟

من کلا آخر اسمش م مالکیت میدم یا جان اضافه میکنم ولی از خطاب کردنش خوشم میاد، به وقتش و جو موجود اسمم + کلمه محبت آمیز یا احترام و در جاهایی که غریب هستیم خانومم عزیزم و این چیزا

بستگی به آدم های محیط داره دیگه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چه میکشیم از دست این اسلام .... !

یاد یه رفیق دوران راهنماییم افتادم روی اسم مادرش تعصب داشت ... :w02: آخرش هم فهمیدم اسمشون مریم بوده ... :w02:

حالا مثلا یکی اسم زن/مادر/خواهر و ... رو بفهمه چی میشه مثلا ؟ چه حرفا ...

پ ن : در راستای پاسخ به سوال استارتر : اگه مادرمو بخوام جایی صدا کنم که همون مامان میگم (البته وقتی که خودشو بخوام صدا کنم ... اگه بخوام در موردش با شخص دیگه ای صحبت کنم میگم مادر... مثلا میگم مادرم اینجا نیست ....)... پدرم هم اسم+خانوم معمولا میگه ...

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 7 ماه بعد...

اسم من حالا اینجاست که بایدبفهمی منظورش علی یا علی

بعضی وقتهاهم میگه مادرش همون مادر+ش یعنی مادراینها

مادیگه خیلی پاره سنگی صحبت می کنیم میگیم نَنِه(درست نوشتم):ws3:

لینک به دیدگاه

ضعف جنس قوی تر دربرابر جنس ضعیف تر، نشان دهنده برتری جنس ضعیف تر به قوی تر است !

البته این جمله مغلطه واره. اما تو ی متن المانی دیدمش ک شاید من نتونستم مفهوم رو منتقل کنم.

در هر صورت این، بهتره این بازی های قوی تر و ضعیف تر تموم بشه. تنها برتری حیوانات بهم ب همیاری شون ه. حتی تنها برتری انسان ب هوش مصنوعی خوداگاه هم همین هم یاری کردن ه هم نوعان ه.

لینک به دیدگاه
یعنی تعداد انگشت شماری از زنان مادر شدن ؟:ws38:

اینکه طبیعت زناست:ws3:، البته بیشتر حرفای اینجا شوخیه ولی به نظرم در قبال وضعیت سیاسی و اجتماعی جوامع زنان کمی هستن که به خوبی تحلیل کنن یا کمتر زنی دیدم که اهل مطالعه باشه یا اگر مطالعه داره بیشتر کتبی رو مطالعه میکنه ارزش افزوده ای برای بینش انسان نداره البته همه این ها نسبی هستند و قطعی نیست

لینک به دیدگاه
اینکه طبیعت زناست:ws3:، البته بیشتر حرفای اینجا شوخیه ولی به نظرم در قبال وضعیت سیاسی و اجتماعی جوامع زنان کمی هستن که به خوبی تحلیل کنن یا کمتر زنی دیدم که اهل مطالعه باشه یا اگر مطالعه داره بیشتر کتبی رو مطالعه میکنه ارزش افزوده ای برای بینش انسان نداره البته همه این ها نسبی هستند و قطعی نیست

قوی بودن چه ربطی به مطالعه داره :w58:

اما زن ها باز هم با توجه به فرهنگ موجود در جوامع از منطق و عقل بیشتری برخوردارن کمتر دچار توهم شدن دین از خودشون در بیارن با خدا حرف بزنن و............

لینک به دیدگاه

ضعیفه مونث شده ی ضعیف هستش

همه آدما ضعیف هستن از مرد و زن ... منتها خدا بگم چیکار کنه این عربا رو اومدن یه ه گرد ته مذکر چسبوندن که بشه مونث

اینم قضیش همون اونه ...........:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...