رفتن به مطلب

اسم زنشونو جلو جمع میگفتن علیرضا (اسم بزرگترین بچه ) ...

Alireza Hashemi

به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟  

102 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما در یک جمع نام یک خانم برده شود ؟

• 23
    • 79

ارسال های توصیه شده

حریم و حرمت قانون و حیطه داره که رعایت نمیشه.... حالا به اسم صدا کردن میشه حریم شکنی؟واقعا؟

هر انسانی کاملا آگاه به ضعف وجودی خودش هست بازگو کردن بعضی حرفا تاثری عکس میذاره

امید است به ضعفامون آگاهی پیدا کنیم و فقط گوینده نباشیم .....

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 366
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قوی بودن چه ربطی به مطالعه داره :w58:

اما زن ها باز هم با توجه به فرهنگ موجود در جوامع از منطق و عقل بیشتری برخوردارن کمتر دچار توهم شدن دین از خودشون در بیارن با خدا حرف بزنن و............

این موضوع که زن ها مذهبی ترند یا مردها برای خودم یه مدت دغدغه بود لینک زیر هم در همین مورد زدم

http://www.noandishaan.com/forums/thread121217-8.html

قدرت تفکر ارجح به قدرت جسمانی هست ، زنانی رو میبنم که این همه ظلم و تبعیض مذهبی رو با جان و دل پذیرا هستند و همیت بیشتری در تزریق این باورها به فرزندانشون دارند

از موضوع بحث هم دور شدیم گرچه موضوع بیشتر طنزه تا جدی

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
چندی پیش بود بعضیا:w02: اومده بودن دنبالمون مارو از دانشگاه ببرن خونه که در کنار عابر بانک مشغول صحبت با یک آقای پیری شدند ازین پیر مرد مهربونا بود ... بحث حول مسائل اجتماعی و زمان قدیم و جدید و اینا بود پیر مرده گفت که قبلا اینطوری نبود اونطوری نبود من تو عروسی واسه عروس و دوماد میخوندم و اینا بحث تموم شد رو کرد به بعضیامون به گیلکی گفت : پسر جان تی نام چیسه؟ (پسر جون اسمت چیه؟ ) بعضیا گفت : اسمم بعضیا هست :ws3: بعد پیر مرده گفت تی خانمه نام چیسه؟ (اسم خانومت چیه؟ ) بعضیا گفت : حاج خانوم

من : :banel_smiley_4:

بعضیا ::whistle:(رو به من ) :icon_razz:(رو به پیر مرده)

پیر مرده : :5c6ipag2mnshmsf5ju3

بعد پیر مرده گفت ایته شعر خواستیم شمره بخوانم (یه شعر میخواستم براتون بخونم)

خلاصه شعره رو خوند با اسم بعضیا و زهرا!!!! :ws28: بعد آخر گفت ایشالا که زهرا ببه ( ایشالا زهرا بوده باشه) :ws28::ws28::ws28:

بعد خداحافظی کردیم رفتیم ...بعضیا : چطوری زهرا ؟ :w02: من : من اسم ندارممممممممم؟؟؟ :w000:اسمم مگه فوشه که نمیگی؟؟؟؟؟:w000:

بعضیا : اسم تورو میخواس چیکار اون آخه ؟؟؟؟ چرا باید اسم تورو بگم به اون؟:w000:

......................................................................................................................

من واقعا اون لحظه نتونستم درکش کنم ... البته پاپیچ نشدم ... حوصله بحث کردن نداشتنم ولی واقعا چرا؟ مثلا اون لحظه میگفت سمیرا ...اون پیر مرده 80 ساله اسم من به چه دردش میخورد ....

باباهای ما اینطور فکر داشتن باز قابل هضم بود اما به نظرم نسل جدید نباید اینطور طرز تفکر داشته باشن...

باز یاد اون داستان افتادم موقه شناسنامه دار شدن ملت ایران در زمان رضا شاه بود روحانیون میگفتن توتئه انگلیس است تا نام زنان و دخترانتان را بداند :ws28:

بهتر با اون بعضی ها برای همیشه خداحافظی کنی

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

واقعا همه حرفا راست بود ؟؟؟

من تا حالا ندیده بودم اسم همسرشون رو با اسم فرزند ....

نه بابا ما اینجا به همون اسم خودشون صدا میزنن

اگه قراره یک چیز دیگه صداشون کنیم چرا اسم گذاشتیم پس

چه کاربردی داره

مسخره است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...