رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز، به ویژه کنکوری های 92 :w02:

گفتیم دیگه یواش یواش استارت این تاپیک رو بزنیم، هرچند، هنوز خیلی ها، مثل خود من، هنوز شروع به مطالعه برای کنکور نکرده اند (به دلایل مختلف) ولی از الان میتونیم یه تکونی به خودمون بدیم یا منابع و اطلاعات رو جمع کنیم:ws38:

الان یکی دو سالی هست که تاپیکی به این شکل زده میشه توسط دوستان ( حمید جان و آقا اسماعیل گل )، که کنکوری ها که خیلی استفاده میکنند، امسال هم بنده شروعش میکنم:ws3:

هر سوال و اشکال و راهنمایی نیاز داشتید، اینجا مطرح کنید، تا دوستان با تجربه و کنکوری های سالهای قبل، کمکتون کنند.:w16:

تاپیک های زیر شاید به دردتون بخوره :

http://www.noandishaan.com/forums/thread36938.html?highlight=%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF

http://www.noandishaan.com/forums/thread33841.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread40975.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread36453.html

به امید موفقیت همه نو اندیش ها در همه مراحل زندگی:icon_gol:

• Like 34
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اولین سوال رو خودم میپرسم :ws3:

نظرتون در مورد "گزینه آخر" برای زبان انگلیسی چیه ؟

هم برای کنکور ارشد، هم برای تقویت زبان یا آمادگی تافل:ws3:

• Like 10
لینک به دیدگاه

همه رو با هم قاطی نکن/کنکور یه چیزه تافل یه چیز دیگه..

ضریب زبان برای ساختی ها چند؟ فک کنم یک باشه

برای تبدیل و طراحی و با هدف رتبه های زیر 100 معمولا بچه ها بی خیال زبان میشن

ساختی ها فک کنم:بیشتر به زبان اهمیت میدن حتی اگه هدفشون کسب رتبه تاپ باشه

• Like 8
لینک به دیدگاه
همه رو با هم قاطی نکن/کنکور یه چیزه تافل یه چیز دیگه..

ضریب زبان برای ساختی ها چند؟ فک کنم یک باشه

برای تبدیل و طراحی و با هدف رتبه های زیر 100 معمولا بچه ها بی خیال زبان میشن

ساختی ها فک کنم:بیشتر به زبان اهمیت میدن حتی اگه هدفشون کسب رتبه تاپ باشه

علی جان، الان مسخره کردی؟ یا جدی گفتی ؟

یعنی بی خیال بشم زبان رو ؟

• Like 7
لینک به دیدگاه

:w58: جدی گفتم رفیق ولی در مورد کنکور ساخت گفتم که دقیقا نمیدونم..

• Like 6
لینک به دیدگاه

با استعانت از حضرت باری تعالی بنده نیز مصمم به موفقیت در این آزمون هستم

ایشالا که هرکسی به فراخور زحمتی که میکشه نتیجه بگیره

پیروزیتان آرزوست:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
با استعانت از حضرت باری تعالی بنده نیز مصمم به موفقیت در این آزمون هستم

ایشالا که هرکسی به فراخور زحمتی که میکشه نتیجه بگیره

پیروزیتان آرزوست:icon_gol:

استعانت مستعانت رو ولش کن:w02:

شاخت رو میشکنم سهیل. بشین و ببین:167:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من با علی آقا موافقم....ساخت و تولیدیا اگه بخوان تو گرایش خودشون واسه ارشد بخونن معمولا زبان رو بیخیال می شن و بیشتر وقتشون رو روی درسای ریاضی و ساخت و جامدات میذارند..,یه چیزه دیگه هم که هست اینه که چون ساخت و تولیدیا کمترشون زبان می خونن هرکی بخونه و تو کنکور زبان بزنه، خوب تو رتبه اش خیلی تاثیر داره

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام :a030:

من هم میخوام در کنکور شرکت کنم . البته به صورت آزمایشی ولی هنوز مطمئن نیستم میشه یا نه ؟

چون من ترم 4 هستم . یعنی پایان ترم 5 کنکور آزمایشی رو میدم .:ws52:

• Like 3
لینک به دیدگاه
من با علی آقا موافقم....ساخت و تولیدیا اگه بخوان تو گرایش خودشون واسه ارشد بخونن معمولا زبان رو بیخیال می شن و بیشتر وقتشون رو روی درسای ریاضی و ساخت و جامدات میذارند..,یه چیزه دیگه هم که هست اینه که چون ساخت و تولیدیا کمترشون زبان می خونن هرکی بخونه و تو کنکور زبان بزنه، خوب تو رتبه اش خیلی تاثیر داره

درسته، حق با شماست. اینا رو میدونم. ولی میخواستم یه کمی هم زبان بخونم. ولی با این اوصاف، زبان رو بی خیال میشم:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

معلومه دیگه. شما کنکور آزمایشی نداری بلکه اصلی هست پس باید تمام وقتتون رو برای کنکور ارشد بذارید .

چیزی که بدیهیه اینه که زبان تو رشته ما خیلی مهمه ولی تو این زمان نه.

من خودم الان دارم کلاس زبان میرم وتا تابستون سال بعد هم ادامه میدم ولی 6 ماه قبل ازکنکور ارشد به طور موقت قطع میکنم.:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
معلومه دیگه. شما کنکور آزمایشی نداری بلکه اصلی هست پس باید تمام وقتتون رو برای کنکور ارشد بذارید .

چیزی که بدیهیه اینه که زبان تو رشته ما خیلی مهمه ولی تو این زمان نه.

من خودم الان دارم کلاس زبان میرم وتا تابستون سال بعد هم ادامه میدم ولی 6 ماه قبل ازکنکور ارشد به طور موقت قطع میکنم.:a030:

ممنون از راهنمایی خوبتون

حتما همین کار رو خواهم کرد

ایشالا، تقویت زبان بمونه برای بعد کنکور

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام :a030:

من هم میخوام در کنکور شرکت کنم . البته به صورت آزمایشی ولی هنوز مطمئن نیستم میشه یا نه ؟

چون من ترم 4 هستم . یعنی پایان ترم 5 کنکور آزمایشی رو میدم .:ws52:

آره. میشه. من خودم ترم قبل از شروع ترم 1 کارشناسی ناپیوسته، کنکور آزمایشی داده ام.

تجربه خوبی میشه واست

• Like 1
لینک به دیدگاه
درسته، حق با شماست. اینا رو میدونم. ولی میخواستم یه کمی هم زبان بخونم. ولی با این اوصاف، زبان رو بی خیال میشم:w16:

اگه میدونی می تونی تست زبان بزنی و زبانت خوبه...بیخیال نشو

یه ماه مونده به کنکور زبان رو بخون...چون اگه تست درست بزنی خیلی تو رتبه ات تاثیر داره..

• Like 2
لینک به دیدگاه
آره. میشه. من خودم ترم قبل از شروع ترم 1 کارشناسی ناپیوسته، کنکور آزمایشی داده ام.

تجربه خوبی میشه واست

ببین همیچین کاری میشه کرد .

الان من ترم چها ر هستم . پایان ترم پنجم ( تقریبا در بهمن ماه ) کنکور آزمایشی میدم . سال بعد ترم هفت رو مرخصی میگیرم . بعد که ارشد رو دادم تا نتیجه اش بیاد ترم هفت رو هم میدم . ( به احتمال زیاد من هفت ترمه تموم میکنم. )

ایرادی نداره این کار ؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوستان..

برای آزمون های پارسه ثبت نامش از کی شروع میشه؟؟؟ بعدش اگه جزوه و آزمون ثبت نام کنم، جزوه(کتاب هاش) رو همین الان بهم میده یا میزاره مهر ماه که امتحاناش شروع شد میده...؟؟؟

ممنون.

• Like 1
لینک به دیدگاه
اگه میدونی می تونی تست زبان بزنی و زبانت خوبه...بیخیال نشو

یه ماه مونده به کنکور زبان رو بخون...چون اگه تست درست بزنی خیلی تو رتبه ات تاثیر داره..

اگه وقت داشتم، این کارو میکنم

ببین همیچین کاری میشه کرد .

الان من ترم چها ر هستم . پایان ترم پنجم ( تقریبا در بهمن ماه ) کنکور آزمایشی میدم . سال بعد ترم هفت رو مرخصی میگیرم . بعد که ارشد رو دادم تا نتیجه اش بیاد ترم هفت رو هم میدم . ( به احتمال زیاد من هفت ترمه تموم میکنم. )

ایرادی نداره این کار ؟

نه، هیچ ایرادی نداره

اگه 7 ترمه تموم میکنی، و مطمئنی که تو اون زمان مرخصی میخوای بخونی، خیلی هم خوبه

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام دوستان..

برای آزمون های پارسه ثبت نامش از کی شروع میشه؟؟؟ بعدش اگه جزوه و آزمون ثبت نام کنم، جزوه(کتاب هاش) رو همین الان بهم میده یا میزاره مهر ماه که امتحاناش شروع شد میده...؟؟؟

ممنون.

فک کنم قبلا این موسسه جزوه و آزمون هایش را جدا نمی داد. و البته پک کامل کتاب ها را جدا جدا نمی داد . ولی ظاهرا الان نه تنها شما میتونید پک اموزشی را جدا تهیه کنی بلکه بیشتر کتاب های پارسه را میتونید انتخاب کنید .

پک کامل کتاب های پارسه فک کنم 150 تومان باشه . اما به گفته اکثریت دوستان همه ی کتاب های این موسسه به درد بخور نیست .

شما لیست کتاب هاتون رو ببرید موسسه خودشون میگند که جدا جدا بهتون میدند یا جز کتاب هایی است که نمیدند..

اگه مهرماه بدند که بدرد نمیخوره ....

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...