رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فک کنم قبلا این موسسه جزوه و آزمون هایش را جدا نمی داد. و البته پک کامل کتاب ها را جدا جدا نمی داد . ولی ظاهرا الان نه تنها شما میتونید پک اموزشی را جدا تهیه کنی بلکه بیشتر کتاب های پارسه را میتونید انتخاب کنید .

پک کامل کتاب های پارسه فک کنم 150 تومان باشه . اما به گفته اکثریت دوستان همه ی کتاب های این موسسه به درد بخور نیست .

شما لیست کتاب هاتون رو ببرید موسسه خودشون میگند که جدا جدا بهتون میدند یا جز کتاب هایی است که نمیدند..

اگه مهرماه بدند که بدرد نمیخوره ....

1.الان آزمون هاش چه قدری در میآد...؟؟؟

2.یه چیز دیگه تو نمایشگاه برای آزمون هاش تخفیف هم میدن؟؟

3.میگن جزوه و آزمون؛ جزوه منظور همون کتاب ها هستش؟

راستش من فقط کل ریاضیاتش رو می خوام، نه چیز دیگه شو...

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1.الان آزمون هاش چه قدری در میآد...؟؟؟

2.یه چیز دیگه تو نمایشگاه برای آزمون هاش تخفیف هم میدن؟؟

3.میگن جزوه و آزمون؛ جزوه منظور همون کتاب ها هستش؟

راستش من فقط کل ریاضیاتش رو می خوام، نه چیز دیگه شو...

1-والا نمیدونم ولی فک کنم خیلی گرونه. :ws52: شما ماله کدوم شهری ؟ بهتره به سایت خود این موسسه بری و با شماره های تماس دفتر این موسسه در شهر خودتون که در سایتش هست تماس بگیرید . در غیر این صورت به هیچ سوالی با قطعیت نمیشه پاسخ داد.

2. منم تو فکرش هستم ، ولی اصلا اطلاعی ندارم . مهندسین گرامی لطف کنند پاسخ بدند که اصلا کتاب های موسسات در نمایشگاه به فروش میرسد و آیا مشمول تخفیف میشود یا خیر؟

3. بله . الان چیزی به نام جزوه وجود ندارد . فقط کتابه.

در مورد اون کتاب هم توصیه میکنم یا تماس تلفنی یا حضوری داشته باشید . چون اینا هر روز یه قانون واسه کارهاشون میذارن . خودت بپرسی بهتره.

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوستان من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته ساخت و تولیدم.امسال میتونم ارشد شرکت کنم؟

راستی رفتم مدرسان شریف پرسیدم واسه پکیج کتاب ها و ازموناشون میگه 620 تومن میشه:whistle:

لینک به دیدگاه
دوستان من ترم 2 کارشناسی ناپیوسته ساخت و تولیدم.امسال میتونم ارشد شرکت کنم؟

راستی رفتم مدرسان شریف پرسیدم واسه پکیج کتاب ها و ازموناشون میگه 620 تومن میشه:whistle:

بله دوست عزیز، میتونید شرکت کنید

بله. هزینه ها بالاست

• Like 1
لینک به دیدگاه

محور های اصلی این همایش:

- آشنایی با رتبه های تک رقمی سال گذشته

- انتخاب رشته صحیح و معرفی کتب و جزوات مفید در هر رشته

- آموزش روش های تست زنی و نحوه مطالعه دروس

- آشنایی با اساتید برجسته کلاس های آمادگی کارشناسی ارشد

- با چه درصدی در کدام دانشگاه می توانید قبول شوید

لطفا برای حضور در این همایش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کنید.

ثبت نام رایگان

مهلت ثبت نام : 15/2/91

HamayeshArSaraser.jpg

• Like 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همگی من میخوام ب جای مجموعه دینامیک, زبان بخونم ب نظر شما 50 درصد زبان بهتر از 30 درصد دینامیک نیست؟یا حداقل برابری نمیکنه؟:ws52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
با سلام خدمت همگی من میخوام ب جای مجموعه دینامیک, زبان بخونم ب نظر شما 50 درصد زبان بهتر از 30 درصد دینامیک نیست؟یا حداقل برابری نمیکنه؟:ws52:

نه بهتر نیست . خیلی بدتره.

لینک به دیدگاه

محور های اصلی این همایش:

- آشنایی با رتبه های تک رقمی سال گذشته

- انتخاب رشته صحیح و معرفی کتب و جزوات مفید در هر رشته

- آموزش روش های تست زنی و نحوه مطالعه دروس

- آشنایی با اساتید برجسته کلاس های آمادگی کارشناسی ارشد

- با چه درصدی در کدام دانشگاه می توانید قبول شوید

لطفا برای حضور در این همایش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
کنید.

ثبت نام رایگان

مهلت ثبت نام : 15/2/91

HamayeshArSaraser.jpg

این همایش کجا هست

• Like 1
لینک به دیدگاه

چرا؟:JC_thinking:

چون زبانو اکثرا سفید میذارن اگر من 50 درصد زبان بزنم ترازمو نمیبره بالا؟درسته ضریبش یکه ولی خب درصدش هم تقریبا دو برابره دیگه؟اگه 60 بزنم چی؟ ب نظرم از خوندن زبان بهتر از خوندن دینامیک میشه نتیجه گرفت.لطفا هر کی در این مورد اطلاع داره راهنمایی کنه :icon_pf (72):

• Like 3
لینک به دیدگاه
چرا؟:JC_thinking:

چون زبانو اکثرا سفید میذارن اگر من 50 درصد زبان بزنم ترازمو نمیبره بالا؟درسته ضریبش یکه ولی خب درصدش هم تقریبا دو برابره دیگه؟اگه 60 بزنم چی؟ ب نظرم از خوندن زبان بهتر از خوندن دینامیک میشه نتیجه گرفت.لطفا هر کی در این مورد اطلاع داره راهنمایی کنه :icon_pf (72):

زبانو سفید میزارن چون فرصت نمیشه و در ضمن ضریب کمی داره

در حقیقت به نظرم تو مدت سه ساعت زمان برای پاسخ به همون ۴ باکس اصلی هم کمه!!

• Like 4
لینک به دیدگاه

ولی من ی کارنامه دیدم ک با 33٪ زبان 50٪ ریاضی 38٪ سیالات و 36٪ جامدات رتبه 626 طراحی و 740 تبدیل شده.البته معدلش هم 18/5 بود معدل من 14 و خورده ایه :sigh:

• Like 1
لینک به دیدگاه

البت من گفتم مجموعه دینامیکو کلا حذف میکنم و ب جاش 50 تا ٪60 زبان میزنم(اینجوری وقت کم نمیارم):JC_thinking:

• Like 1
لینک به دیدگاه
البت من گفتم مجموعه دینامیکو کلا حذف میکنم و ب جاش 50 تا ٪60 زبان میزنم(اینجوری وقت کم نمیارم):JC_thinking:

خب بستگی به هدفتون داره و اینکه چه نتیجه ای از کنکور براتون راضی کننده ست! ولی در هر صورت من این کار رو پیشنهاد نمیکنم چون ۳۰ تا دینامیک بزنید خیلی بهتره تا ۶۰ تا زبان. ضمن اینکه تو مجموعه دینامیک میشه رو کنترل و دینامیک ماشینش حداقل حساب کرد

• Like 2
لینک به دیدگاه

Ганапольский , официально подтверждаю что я Миронов О.М. 21-08-1959 реальное шизик, уебище и шизик !ВТО осень-зима 2012 Флорентий 2011, кротов николай николаевич кретов евгений владимирович путин владимир владимирович Максимилиан!капитан Очевидность КРАЙНИЙ мой город История Москвы Сервис Познер Лытбыр журналисты власть Сервис Авиация Таллинн мысли Владивосток Код поступа Бакулин Сурков Росрыболовство Банк "Северная Казна" . рыболовство театр с 01.07. – 06.12.2002г. – коммерческий директор ОАО «Эльдорадо М»; Гинер . Подитожу я Миронов Олег Михайлович 1959 картонная дурилка и конченая гнида !

لینک به دیدگاه

شما به رشته مهندسی پزشکی ( بیو مکانیک )علاقه دارید ؟

چون ضریب زبان برای این گرایش بالا هست . اگه علاقه داری و زبان خوب میزنی ، زبان هم بزن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
شما به رشته مهندسی پزشکی ( بیو مکانیک )علاقه دارید ؟

چون ضریب زبان برای این گرایش بالا هست . اگه علاقه داری و زبان خوب میزنی ، زبان هم بزن.[/quote

نه من ساخت وتولیدیم و میخوام تبدیل امتحان بدم.چون میترسم درسا برام سنگین باشه و سر امتحان با هم قاطی کنم میخوام مجموعه دینامیکو حذف, و ب جاش زبان بخونم البته زبانمم خوبه (بین 50 تا 60 میتونم بزنم).واسه شبانه دانشگاه صنعتی اصفهان چه رتبه و درصد هایی لازمه؟:sad0:

دلایل دیگه ایم دارم مثلا اینکه خوندن 2 تا کتاب زبان عمومی و تخصصی وقت کمتری نسبت ب 4 کتاب دینامیک میبره,اینطور نیست؟:ws38:چون من از اول تیر ماه سربازم و نصف روز زمان واسه مطالعه دارم:JC_thinking:,وقت کم نمیارم؟ریاضی عمومی و استاتیک و مقاومت رو قبل از تابستان تمام میکنم.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...