رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

با سلام

به به دوستان همه جمع هستن

آقا بنده بعد از گندی که امسال زدم مجددا از اوایل تابستون میخوام بخونم رقیب اصلی من هم اسماعیل هستش به هر حال هر دو پیرمرد هستیم و سن و سالی داریم و متاهلیم نه داش اسی؟

من یه نظر دارم دوستانی که امسال آزمایشی کنکور دادن یا مثل بنده تو کنکور شاهکار کردن کارنامه خودشون رو نگه دارن سال دیگه این موقع هر دو کارنامه رو اینجا قرار بدن تا تفاوت رو بیشتر احساس کنن

من که میخوام خیلی بخونم و از دوستان همراه میخوام یه حس رقابتی توی این تالار راه بندازیم

یه تاپیک هم میزنم برای به اشتراک گذاشتن جزوات و کتابهای درسی واسه ارشد

موفق باشید

• Like 8
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم امسال کنکور دادم اما از اول مهر کلا گذاشتم کنار به خاطر یه مشکلی که برام پیش اومد اما تا اون موقع خیلی خوب بود...اما رتبه ام افتضاح شد ...

امسال بین 2 راهی سربازی ارشد موندم...اگه بخوام ارشد بخونم منم جز رقبا به حساب بیارین:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
منم امسال کنکور دادم اما از اول مهر کلا گذاشتم کنار به خاطر یه مشکلی که برام پیش اومد اما تا اون موقع خیلی خوب بود...اما رتبه ام افتضاح شد ...

امسال بین 2 راهی سربازی ارشد موندم...اگه بخوام ارشد بخونم منم جز رقبا به حساب بیارین:a030:

دادا ترخدا ول نکن برو خدمت

من اینکار رو کردم نتیجه اش امسال این شد که خراب کردم

بشین بخون

یه حرکت خوب بزنی خدمت معاف میشی

• Like 3
لینک به دیدگاه
دادا ترخدا ول نکن برو خدمت

من اینکار رو کردم نتیجه اش امسال این شد که خراب کردم

بشین بخون

یه حرکت خوب بزنی خدمت معاف میشی

اکثرا همینو میگن حالا شما تجربه هم کردی اینو میگی که دیگه یه تجدید نظری باید در مورد آینده ام بکنم الان خیلی وقته پی گیره امریه هستم اما جای خوب پیدا نمیشه...امیدوارم بتونم تصمیم درست بگیرم...ممنون مهندس جان:icon_gol:
  • Like 1
لینک به دیدگاه
اکثرا همینو میگن حالا شما تجربه هم کردی اینو میگی که دیگه یه تجدید نظری باید در مورد آینده ام بکنم الان خیلی وقته پی گیره امریه هستم اما جای خوب پیدا نمیشه...امیدوارم بتونم تصمیم درست بگیرم...ممنون مهندس جان:icon_gol:

داداش امریه رو به کسانی میدن که پارتی کلفت داشته دباشن

من 9 ماه دنبالش بودم همه قول دادن بعد فهمیدم بدون اینکه بهم خبری بدن اونهایی که باید باشن رو گرفتن

سعی کن حتی الامکان بری دنبال درس و خدمت نری

خدمت بری اینقدر بهت بد میگذره که هر چی بلد هستی و نیستی یادت میره

من که خیلی ضربه خوردم

• Like 1
لینک به دیدگاه
داداش امریه رو به کسانی میدن که پارتی کلفت داشته دباشن

من 9 ماه دنبالش بودم همه قول دادن بعد فهمیدم بدون اینکه بهم خبری بدن اونهایی که باید باشن رو گرفتن

سعی کن حتی الامکان بری دنبال درس و خدمت نری

خدمت بری اینقدر بهت بد میگذره که هر چی بلد هستی و نیستی یادت میره

من که خیلی ضربه خوردم

دقیقا همینه هر جا رفتم میگن از امریه خبری نیست...

پس فعلا سربازی رو بیخیال بشم...جدا؟همه میگفتم همه چی یادت میره من باورم نمیشد...

ممنونم از راهنماییت :icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام . بچه های 92 یی .

من یه سری کتاب دارم که اگه بخواین با قیمت کاملا مناسب و دانشجویی میدم بهتون .

مقاومت / انتقال / معادلات / ریاضی 1و2 / ریاضی مهندسی / سیالات / کنترل/ طراحی >> مدرسان

ترمو / طراحی اجزا / دینامیک ماشین >> راهیان

و مجموعه سوالات .

خلاصه میخوام یه جوری راحت بشم از دست اینا .

نت های خودم هم هست که مخصوصا سیالاتش خیلی چیز خوبیه (فقط برای ایده برداری )

• Like 1
لینک به دیدگاه

agha az akhar bade un hame dava chi shod?ma bara zaban bekhunimya nakhunim?az ru chi bekhunim?man tabdil mikham sherkat konam zaribe zabanam fek konam 1 bashe

va inam begam k asheghe zabanam va az zaban khundan lezat mibaram mikham harjur shode zabano bala bezanam

لینک به دیدگاه

دوستان قبل از شروع بیاین یه بررسی مجدد روی منابع انجام بدیم.

جدیدا از کسایی که رتبه خوب آوردن نظرای خیلی متفاوتی شنیدم ...

مثلا میگن خداکرمی کتاباش مزخرفه برین پارسه بخونین و . . . :ws52:

بهتره قدیمیا هم بیان به ما یه کمکی بکنن.

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان قبل از شروع بیاین یه بررسی مجدد روی منابع انجام بدیم.

جدیدا از کسایی که رتبه خوب آوردن نظرای خیلی متفاوتی شنیدم ...

مثلا میگن خداکرمی کتاباش مزخرفه برین پارسه بخونین و . . . :ws52:

بهتره قدیمیا هم بیان به ما یه کمکی بکنن.

in susul bazia chie baba beshin az ru yek ketab bekhun dge ooooooohhhhhhhhhh

• Like 1
لینک به دیدگاه

جهت اطلاع

یکی از بچه های ازاد اهواز با درصد های زیر

زبان منفی 4 درصد

جامدات 37.5 درصد

سیالات سفید

دینامیک 23

ساخت 42.5

ریاضی 20 درصد

رتبه ساخت 280 اورد

و رتبه در تبدیل و طراحی بالای سه هزار شد

من شنیدم که بازار کار ساخت بهتر است نظرشما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52::ws38:

• Like 4
لینک به دیدگاه
جهت اطلاع

یکی از بچه های ازاد اهواز با درصد های زیر

زبان منفی 4 درصد

جامدات 37.5 درصد

سیالات سفید

دینامیک 23

ساخت 42.5

ریاضی 20 درصد

رتبه ساخت 280 اورد

و رتبه در تبدیل و طراحی بالای سه هزار شد

من شنیدم که بازار کار ساخت بهتر است نظرشما چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52::ws38:

تا جایی که من شنیدم، طراحی و تبدیل بازار کارشون خوبه. من خودمم میخوام تغییر رشته بدم و برم طراحی

این رفیقتون چند ماه خونده بود ؟ چطوری خونده بود ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

ما هم کوچ کردیم ، اومدیم این تاپیک ، ای بابا ، خدا نخواست دیگه :icon_pf (34):

انشالله سال دیگه همگی 2 رقمی :a030:

خب بچه ها برنامتون چه جوریه واسه خوندن ؟ دوستانی که پارسال خونده بودن ، واسه تابستون ، می خواید چه جوری بخونید ؟ درسایی که قوی بودید رو تکرار می کنید ، ضعیف ها رو میزارید واسه مهر به بعد یا برعکس ؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

بچه ها فقط یه چیزی بگم من

alimec هم گفته بود خواستم تاکید ویژه کنم:

ساعت مطالعتون رو حتما حتما حتما بنویسید.

اگه ننویسین خیلی بهتون لطمه میزنه.

دقیقا اون داستانی که alimec نوشته بود واستون اتفاق میفته.

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان یه سوالی ازتون دارم در مورد نحوه ی خوندن واسه ارشده! لطفا کمکم کنید موندم چطوری بخونم؟

من 2 راه دارم توی سایت مهندسان ایران بچه ها میگفتن باید توی تابستون تموم درسها رو تموم کنیم و در مدت پائیز فقط باید تست بزنیم و در مدت 2ماه زمستون فقط باید مرور و جمع بندی کنیم

اما من میخوام از اول تابستون بخونم و تا پایان آذر پیش برم و در پایان اذر درسام رو تموم کنم و اون 2 ماه رو فقط مرور کنم و تست های مجموعه ای رو بزنم

لطفا کمکم کنید

چطوری بخونم؟؟؟:ws38:

• Like 2
لینک به دیدگاه
در ضمن از دوستان کسی کتاب کنترل خطی پوران پژوهش مهندس امین رضایی رو خونده!؟چطوریه؟

دوست من اینجا تالار مکانیکه...شما باید برید تالار برق...

موفق باشین:icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

دوستان یه سوالی ازتون دارم در مورد نحوه ی خوندن واسه ارشده! لطفا کمکم کنید موندم چطوری بخونم؟

من 2 راه دارم توی سایت مهندسان ایران بچه ها میگفتن باید توی تابستون تموم درسها رو تموم کنیم و در مدت پائیز فقط باید تست بزنیم و در مدت 2ماه زمستون فقط باید مرور و جمع بندی کنیم

اما من میخوام از اول تابستون بخونم و تا پایان آذر پیش برم و در پایان اذر درسام رو تموم کنم و اون 2 ماه رو فقط مرور کنم و تست های مجموعه ای رو بزنم

لطفا کمکم کنید

چطوری بخونم؟؟؟:ws38:

درود بر شما

اینکه تابستون یه دور بخونید و بعدا مثلا طبق برنامه ی یکی از موسسات کنکوری(پارسه اکسین..) پیش برید مرسوم تره

یه دور خوندن در تابستون رو اصطلاحا بهش می گن تیک آف کردن یعنی لازم نیست کامل بخونید بیشتر روی نقاط ضعف خودتون وقت بذارید تا جایی که توانایی تون در همه ی درس ها به یک اندازه باشه

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...