رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

واسه منابع اینهارو به من معرفی کرد استادمون نظرتون چیه

ریاضیات 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار

جامدات جزوات پارسه

ساخت و تولید نشر راهیان ارشد

ساخت وتولید نشر ارکان

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

واسه منابع اینهارو به من معرفی کرد استادمون نظرتون چیه

ریاضیات 1 و 2 و معادلات دیفرانسیل دکتر نیکوکار

جامدات جزوات پارسه

ساخت و تولید نشر راهیان ارشد

ساخت وتولید نشر ارکان

از کتابهای استاتیک و مقاومت مصالح دکتر نائی هم غافل نشید

• Like 3
لینک به دیدگاه
man shenidam migan behtarin marja baraie estatik hamun ketabe meryame (masalehash) ;)

مهندس خواهشي كه از شما دارم فارسي را پاس بداريم . البته لطفا.

بله مريام و نايي هر دو خوبند. مريام كامله .

• Like 2
لینک به دیدگاه

امسال من رو به عنوان یک رقیب بی خطر بپذیرید که 2-3 ساله از درس فاصله گرفته و در کار فرو رفته است و فقط برای دل خودم میخوام درس بخونم :ws3:

رتبه قابل قبول واسه خودم 800 تا 1000 :ws3:

• Like 6
لینک به دیدگاه

اطلاعیه جدید سنجش

پيرو انتشار دفترچه راهنماي انتخاب رشته‌هاي تحصيلي (دفترچه شماره2) آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1391 بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلباني كه با توجه به مندرجات كارنامه دريافتي در آزمون مذكور مجاز به انتخاب رشته شده و نسبت به تكميل فرم انتخاب رشته اينترنتي در موعد مقرر اقدام نموده‌اند، مي‌رساند كه اسامي داوطلبان چند برابرظرفيت و برنامه زماني مصاحبه در كد رشته محلهاي بورسيه، داراي شرايط خاص، دوره‌هاي مجازي و بين‌الملل و همچنين زمان برگزاري آزمون تشريحي و يا پروژه عملي در كدرشته‌هاي امتحاني ذيربط در روز دوشنبه مورخ 12/4/91 از طريق سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.orgمنتشر مي‌گردد.

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهندس خواهشي كه از شما دارم فارسي را پاس بداريم . البته لطفا.

بله مريام و نايي هر دو خوبند. مريام كامله .

sai mikonam vali gholnemidam:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من در حال سرو کله زدن با ریاضی عمومیم:w16: خیلیم کند پیش میره چون کلی فرمول باید حفظ کنم:icon_pf (34):.کسی بانک تست خوب واسه این درس(ریاضی عمومی) میشناسه لطفا معرفی کنه؟:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آقا من تازه میخام شروع کنم واسهتبدیل بخونم چون امتحانام یک هفته دیگه تموممیشه حالا چندتا سوال اساسی دارم؟؟

1-ترم دیگه ک کنکور دارم چند واحد بردارم؟سبک بردارم یا سنگین؟تخصصی یا عمومی؟6 واحد برام عمومی مونده هنوز

2-الان از اول تیر ک میخا شرو کنم از چی شروکنم ؟ از کجا شرو کنم؟خیلی هم انگیزه دارم احتمالا هم نمیخام زیاد ریاضی بخون مچون نمیفهمم ب جاش زبان میخونم

حالا اینارو بگین تا بقیه سوالامو بپرسم :banel_smiley_4:

لطفا هرکی نظری داره بگه کمک کنه

تنکس

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا من تازه میخام شروع کنم واسهتبدیل بخونم چون امتحانام یک هفته دیگه تموممیشه حالا چندتا سوال اساسی دارم؟؟

1-ترم دیگه ک کنکور دارم چند واحد بردارم؟سبک بردارم یا سنگین؟تخصصی یا عمومی؟6 واحد برام عمومی مونده هنوز

2-الان از اول تیر ک میخا شرو کنم از چی شروکنم ؟ از کجا شرو کنم؟خیلی هم انگیزه دارم احتمالا هم نمیخام زیاد ریاضی بخون مچون نمیفهمم ب جاش زبان میخونم

حالا اینارو بگین تا بقیه سوالامو بپرسم :banel_smiley_4:

لطفا هرکی نظری داره بگه کمک کنه

تنکس

معلومه دیگه باید سبک برداری. اگه میتونی دو روز بیشتر دانشگاه نرو . اگه درسایی که تو کنکور میاد رو پاس کردی ، بیشتر عمومی بردار . این نظر منه

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام آقا من می خوام واسه ارشد ساخت بخونم از تابستون شروع کنم وقتم دارم

چکار کنم چی بخوانم

فقط ریاضی بخوانم با مقاومت تابستون

آقا یکی کمک کنه:w000::sad0::icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
آقا حس خوندن نیس روحیه بدین خاهشا پس شما ب چه دردی میخورین؟؟؟:ws3:

تو که بچه محله ی امام رضایی ، دیگه روحیه واسه چی میخوایی ؟ همین خودش کلی روحیه هستش دیگه .

یکی دو هفته استراحت کن بعد بکوب شرو کن . فقط بپا سنگکوب نکنی . :ws3: سه چار ساعت شروع کن و یواش یواش زیادش کن.

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام آقا من می خوام واسه ارشد ساخت بخونم از تابستون شروع کنم وقتم دارم

چکار کنم چی بخوانم

فقط ریاضی بخوانم با مقاومت تابستون

آقا یکی کمک کنه:w000::sad0::icon_pf (34):

به نظر من یه چیز سلیقه ای هست.

به نظرم اگه 4 یا 5 درسو تو تابستون بخونی خوبه .

مثلا استاتیک مقاومت ریاضی وبخشی از دروس سیالاتی ( مثلا ترمو 1) برای تابستون خوبه . البته فک نکنم وقت کنی به سیالاتی ها برسی .

• Like 1
لینک به دیدگاه
تو که بچه محله ی امام رضایی ، دیگه روحیه واسه چی میخوایی ؟ همین خودش کلی روحیه هستش دیگه .

یکی دو هفته استراحت کن بعد بکوب شرو کن . فقط بپا سنگکوب نکنی . :ws3: سه چار ساعت شروع کن و یواش یواش زیادش کن.

اونکه بعععله امام رضا رو داریم غم نداریم:whistle:

شما هم ک کنار مغازه حسین آقایی بی زحمت ی نوشابه انرژی زایی چیزی بگیر واسه ما:ws3:

نمیشه عذاب وجدان دارم باید زودتر شرو کنم ولی حسش نیس

• Like 1
لینک به دیدگاه
به نظر من یه چیز سلیقه ای هست.

به نظرم اگه 4 یا 5 درسو تو تابستون بخونی خوبه .

مثلا استاتیک مقاومت ریاضی وبخشی از دروس سیالاتی ( مثلا ترمو 1) برای تابستون خوبه . البته فک نکنم وقت کنی به سیالاتی ها برسی .

دوست گرامی توی ارشد ساخت و تولید سیالات که تاثیری نداره

می خوام بدون دروس ساخت و تولید رو کی شروع کنم

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوست گرامی توی ارشد ساخت و تولید سیالات که تاثیری نداره

می خوام بدون دروس ساخت و تولید رو کی شروع کنم

خوب به جاش مواد بخون .

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...