رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 851
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

استرس گیریفتم یا خداااااااا من هنو شرو نکردم :ws37:

هیچ عجله نکن . من دارم میرم مشهد . وقتی برگشتم با هم با حوصله شروع میکنیم. :hapydancsmil:

اصلا میذاریم بعد از ماه رمضون که بتونیم درس بخونیم .

بابا شرو کن دیگه . دو روز دیگه سیاهیش واسه خودت میمونه ها :vahidrk: :w000:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام میشه در مورد جزوات مربوط به رشته ساخت و تولید که توی اینترنت هستن توضیح بدیت جای واسه دانلود هست؟یا کتابی؟جدیدن مدرسان شریف واسه چندتا از درسا کتاب زده

لینک به دیدگاه
با سلام میشه در مورد جزوات مربوط به رشته ساخت و تولید که توی اینترنت هستن توضیح بدیت جای واسه دانلود هست؟یا کتابی؟جدیدن مدرسان شریف واسه چندتا از درسا کتاب زده

جزوات معرفی کنکور رو من ندیدم که تو نت بذارن

من جمله پارسه و راهیان ارشد

هیچ کدومشون نیست

ولی صورت تکی بعضی از جزوات نظیر تولید مخصوص امیر کبیر هست

• Like 2
لینک به دیدگاه
چرا اینقدر کند میریم جلو آیا؟:ws3:

تابستونی چیا رو میخونید؟استاتیک رو شروع کردید؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
تابستونی چیا رو میخونید؟استاتیک رو شروع کردید؟

من الان ریاضی 1 و متالورژی میخونم فقط

استاتیک رو میخوام شروع کنم ولی این مریام یخورده سولااتش خیلی وقت میگیره:ws52:

سخت نیست ولی وقت گیره

• Like 4
لینک به دیدگاه

سخت نیست ولی وقت گیره

:ws3:

یه وقت همه سوالاتش رو حل نکنی ها فقط سوالاتی که تریپشون به سوالات کنکور میخوره حل کن سوالات فصل اصطکاکش بشدت مهمه بعد هم تعادل دوبعدی بعد هم روش انرژی

• Like 5
لینک به دیدگاه

سخت نیست ولی وقت گیره

نترس..خواه نا خواه باید مریام رو بخونی...من هر چی مقاومت کردم فایده نداشت..پس تنبلی نکن و شروع کن:vahidrk:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سخت نیست ولی وقت گیره

:ws3:

یه وقت همه سوالاتش رو حل نکنی ها فقط سوالاتی که تریپشون به سوالات کنکور میخوره حل کن سوالات فصل اصطکاکش بشدت مهمه بعد هم تعادل دوبعدی بعد هم روش انرژی

نترس..خواه نا خواه باید مریام رو بخونی...من هر چی مقاومت کردم فایده نداشت..پس تنبلی نکن و شروع کن:vahidrk:

البته استاتیک نایی هم اومد..

• Like 4
لینک به دیدگاه
جزوات معرفی کنکور رو من ندیدم که تو نت بذارن

من جمله پارسه و راهیان ارشد

هیچ کدومشون نیست

ولی صورت تکی بعضی از جزوات نظیر تولید مخصوص امیر کبیر هست

خب کجا میشه این جزوه ها رو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟ بعضی از درسا رو سخت میشه از کتاب خوند:banel_smiley_4::ws52:

لینک به دیدگاه

سلام

من پازسه جزوه آزمون ثبت نام کردم

دیروز رفتم کتابا رو گرفتم ولی حجم کتابای ریاضی خیلی زیاد بودن

فقط ریاضی 1 معتقدی 670 صفحه است

نظرتون درباره ریاضی گاج چیه؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

من پازسه جزوه آزمون ثبت نام کردم

دیروز رفتم کتابا رو گرفتم ولی حجم کتابای ریاضی خیلی زیاد بودن

فقط ریاضی 1 معتقدی 670 صفحه است

نظرتون درباره ریاضی گاج چیه؟

معتقدی حجمش آره زیاده.

منم نخوندمش که بخوام چیزی دربارش بگم :ws38:

ولی گاج:

یکی از دوستام امسال 60 عمران شده ، ریاضی هم 60 درصد زده بود.

تاکید ویژه ای داشت روی ریاضی های گاج.

حتما کتاب خوبیه.

آقاسی هم هست ولی اونم حجمش کم نیست.

باهرکدوم راحت تری همون رو بخون.

• Like 6
لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان. من چند روز پيش از شهرستان پاسدم يه كاره رفتم تهران (انقلاب) كتاب مقاومت مصالح پوران پ‍وهش نائي رو خريدم. ديروز ورقش ميزدم ديدم فصل 8 يعني فصل انر‍ژي از اول فصل تا آخر مثال حل شده 11 سفيده و تو چاپ نيفتاده. كسي ميتونه مردونگي كنه و اگه اين كتاب رو داره از اين 10-15 صفحه عكس بگيره و بفرسته به mail من. آدرسش:designer_groups@yahoo.com

ممنون ميشم اگه كسي اين لطف رو تو حق من بكنه كه مجبور نشم تو اين روزاي گرم ماه رمضون يه كاره برم تهران دنبال كتابفروشيه.مخصوصا كه شاغلم هستم.مرسي عزيزان

لینک به دیدگاه

سلام دوستان. من چند روز پيش از شهرستان پاسدم يه كاره رفتم تهران (انقلاب) كتاب مقاومت مصالح پوران پ‍وهش نائي رو خريدم. ديروز ورقش ميزدم ديدم فصل 8 يعني فصل انر‍ژي از اول فصل تا آخر مثال حل شده 11 سفيده و تو چاپ نيفتاده. كسي ميتونه مردونگي كنه و اگه اين كتاب رو داره از اين 10-15 صفحه عكس بگيره و بفرسته به mail من. آدرسش:designer_groups@yahoo.com

ممنون ميشم اگه كسي اين لطف رو تو حق من بكنه كه مجبور نشم تو اين روزاي گرم ماه رمضون يه كاره برم تهران دنبال كتابفروشيه.مخصوصا كه شاغلم هستم.مرسي عزيزان

• Like 3
لینک به دیدگاه

برین سایت پوران و بگین.. براتون می فرستن

• Like 3
لینک به دیدگاه

من همچین مشکلی رو داشتم..نام کتاب و سال انتشار و شماره صفحات رو برای پوران میل کنید و درخواست خودتون رو مطرح کنید بسرعت براتون میل میکنند.

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...