رفتن به مطلب

زندگی مجردی؟!

El Roman

ارسال های توصیه شده

این که حاجی سر صبح بره دو تا نون سنگک بخره شیداییه؟:4564:اخه تو این تورم کی میاد زن بگیره که من برم شوهر کنم:4564:

اونی که موقعیتشو داشته باشه و به شما هم بخوره. ازدواج سخت شده قبول. ولی غیر ممکن که نشده. اگه طرفین به هم سخت نگیرن ممکنه.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 46
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ابولفضل با دایل آپم سرعت ندارم برگردم نقل قول بگیرم ازت :hanghead:

پس ما ازدواج میکنیم چون سنمون بالا میره، دوستامون ازدواج میکنن و ما از ترس تنهایی ازدواج میکنیم:hanghead:

ولی یکی میگفت این ترس تنهایی رو اگه تا 35-40 سالگی بتونی تحمل کنی بعدش دیگه آسون میشه hanghead.gif

مینا اسپم نکن :vahidrk::ws3:

لینک به دیدگاه

پس ما ازدواج میکنیم چون سنمون بالا میره، دوستامون ازدواج میکنن و ما از ترس تنهایی ازدواج میکنیم:hanghead:

ولی یکی میگفت این ترس تنهایی رو اگه تا 35-40 سالگی بتونی تحمل کنی بعدش دیگه آسون میشه :hanghead:

خوب فکر میکنی اونی که تا 35،40 سالگی ازدواج نکرده از زندگیش و تجردش رضایت داره؟ اگر آره خوب مشکلی نیست. مهم خودشه که از زندگیش راضیه. اما اگه از زندگیش راضی نباشه میدونی چقدر مشکلات سر راهش برای ازدواج داره؟

پیدا کردن سوژه مناسب، عدم اشتیاق نسبت به زندگی زناشویی، اختلاف سنی با فرزندان و ...

لینک به دیدگاه

ولی یکی میگفت این ترس تنهایی رو اگه تا 35-40 سالگی بتونی تحمل کنی بعدش دیگه آسون میشه hanghead.gif

وقتی سن بالا رفت و مجرد موندی اونوقت دیگه راهی نداری برگردی و از اول شروع کنی زندگی مجردی خوبه ولی هیچ وقت به پای زندگی مشترک نمیرسه با همه سختی ها و تعهد هایی که برات به وجود میاره شاید چن سال اول از ازدواجت و تعهد های دست و پا گیر خسته بشی بگی مجردی بهتر بود ولی بعدش دیگه دیگه نمیتونی مجرد بمونی حتی برای یه مدت کوتاه

لینک به دیدگاه

امروز یک عصر فوق العاده لذت بخش مجردی رو سپری کردم که متاهل ها دیگه نمیتونن همچین چیزی رو تجربه کنند:ws3: حتما موقع تجرد شما هم از این عصرای مجردی با رفقا داشتین، الان دلتون تنگ نشده واقعا؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
امروز یک عصر فوق العاده لذت بخش مجردی رو سپری کردم که متاهل ها دیگه نمیتونن همچین چیزی رو تجربه کنند:ws3: حتما موقع تجرد شما هم از این عصرای مجردی با رفقا داشتین، الان دلتون تنگ نشده واقعا؟ :ws3:

من همین امروز عصر با رفقام رفته بودم الموت کلی حال کردم. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
(هیچی بدتر از این نیست که یک تاپیک رو بنویسی و ارسال رو بزنی بعد بگه پیامی که شما ارسال کردین خیلی کوتاه است. لطفا" اندازه 5 کارکتر پیامتان را بیشتر کنید!)

سلام :icon_pf (44):

تا حالا فکر کردین تا آخر عمرتون مجرد بمونید؟

چرا باید ازدواج کرد؟

چرا باید این پیوند رو بست و اون دفترچه رو امضا کرد که من تعهد میدم تمام زندگیم رو با یک نفر دیگه سهیم بشم؟!

چه سودی داره؟ چرا باید خودمون رو وارد رابطه ای کنیم که از اون به بعد برای تمام امور زندگیمون باید از یک نفر دیگه اجازه بگیریم،‌ کسی که معمولا مدت کمی هست باهاش آشنا شدیم.

من مادرم رو اندازه دنیا دوست دارم و من چیزی نیستم جز بخشی از وجود اون ولی باز هم نمیتونم همیشه باهاش تعامل مثبت داشته باشم و واقعا بعضی وقتها تحمل مادر رو هم نداریم چطور میتونیم این ریسک رو بکنیم که یک نفر دیگه رو تا آخر عمر تحمل کنیم، کسی که یقینا اون رو خیلی کمتر از مادرمون دوست خواهیم داشت.

درسته ازدواج پیوند ناگسستنیی نیست ولی باری روی دوش آدم میندازه که تحملش خیلی سخت و زمین گذاشتنش سخت تر هست.

چرا باید علاوه بر زندگی خودمون مسئولیت زندگی یک نفر دیگه رو به دوش بکشیم و وای به اون روزی که نفر سومی به اسم بچه هم وارد این رابطه بشه که این مسئولیت رو چندین برابر کنه.

چرا باید زندگیمون رو شریک بشیم و اگه باید شریک بشیم چرا باید محدود به یک نفر بکنیم، یک نفری که مثل هندوانه هیچوقت یقینا نمیشه گفت توش چه رنگی هست چون ما خودمون رو هم کامل نمیشناسیم.

چرا نباید مجرد موند؟ چرا باید ریسک کرد؟

به نظرم شماترس بیش ازاندازه ای دارید وانسانی هستید که از مسئولیت پذیری گریزانید

به نظر من با یک روانکاو مدتی مشورت کنید ازاین افکار رها میشن ومثل اکثریت مردم دنیا ازشبرینی زندگی تاهلی لذت مبرید

البته هرکاری ریسک داره ومسئولیت اوره ونه فقط ازدواح ولی بهرحال رابطه زن وشوهری از هررابطه ای متفاوتر وشیرینتر وهمسر دردرجه اول قرار میگیره به حدی که حاضری هر سختی روتحمل کنی بخاطر همسر وفرزندان ..درصورتی که برای والدین حتی مادر که این همه دوست داشتنیه حاضر نیستی چنین از خودگذشتگی هایی انجام بدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...