رفتن به مطلب

نقاشی های نواندیشانی

*mini*

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
همه گی هنرمندین ماشــــــــــــــــــــــالا:w16:

اما این نقاشی ونوس:

ونوسی خیلی دوسش دارم.....نمیدونم این مدل نقاشیا اسم خاصی دارن یا نه و اینکه اسمشون چیه....امااین سبک و خیلـــــــــــــتتی دوس دارم.... کارت خیلی خوشگله.:w16:

فداااات شم؛ مرسییی گلم:icon_redface:

3ff8ddoh169z1tyh363.jpg

هی میخوام بین نقاشیا پست ندم, امااا نمیشهههه, کارت خیلیییی عاااالیه مینااااا , خیلییییی؛ w58.gifمن بهت افتخاااار میکنمloveshower.gif

لینک به دیدگاه
فداااات شم؛ مرسییی گلم:icon_redface:

هی میخوام بین نقاشیا پست ندم, امااا نمیشهههه, کارت خیلیییی عاااالیه مینااااا , خیلییییی؛ w58.gifمن بهت افتخاااار میکنمloveshower.gif

مرسی عزیز دلم :w72:

به من ؟:icon_redface:

افتخار؟:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه

:w58:

بابااااااااااااااااااااااا ایول ، بچه های هنرمند ؛ ماشالله به همه تون :hapydancsmil::icon_gol:

مینا جونم نقاشی های تو محشر بود تبریک میگم ، افریننننننننننننننننننننننننننن گلمmultistars.gif

.

یه استادی داشتیم که میگفت یه معمار خوب ، باید در کنار معماری یه هنر دیگه رو نه به صورت حرفه ای ، بلکه نیمه حرفه ای ادامه بده ، میگفت بهترین هنرها که به معماری میتونه کمک کنه ، موسیقی و نقاشیه:ws37:

من تو نقاشی استعدادی نداشتم ، به خاطر همین تصمیم گرفتم موسیقی رو کار کنم :girl_blush2:

لینک به دیدگاه
:w58:

بابااااااااااااااااااااااا ایول ، بچه های هنرمند ؛ ماشالله به همه تون :hapydancsmil::icon_gol:

مینا جونم نقاشی های تو محشر بود تبریک میگم ، افریننننننننننننننننننننننننننن گلمmultistars.gif

.

یه استادی داشتیم که میگفت یه معمار خوب ، باید در کنار معماری یه هنر دیگه رو نه به صورت حرفه ای ، بلکه نیمه حرفه ای ادامه بده ، میگفت بهترین هنرها که به معماری میتونه کمک کنه ، موسیقی و نقاشیه:ws37:

من تو نقاشی استعدادی نداشتم ، به خاطر همین تصمیم گرفتم موسیقی رو کار کنم :girl_blush2:

مرسی عزیز دلم :hapydancsmil::icon_gol:خجالتم نده فاطمه جونم :icon_redface:

منم به شما تبریک میگم گلم :a030: خیلی دوست دارم موسیقی کار کنم ولی موقعیتش رو ندارم الان :sigh:

لینک به دیدگاه
مرسی عزیز دلم :hapydancsmil::icon_gol:خجالتم نده فاطمه جونم :icon_redface:

منم به شما تبریک میگم گلم :a030: خیلی دوست دارم موسیقی کار کنم ولی موقعیتش رو ندارم الان :sigh:

ممنونم گلم ؛ ولی من تازه شروع کردم , حدود سه ماهه :girl_blush2: ایشالله تو هم بتونی موسیقی رو کار کنی:hapydancsmil:

بازم بهت تبریک میگم عزیزم 25794_999-001.gif

لینک به دیدگاه

ممنونم گلم ؛ ولی من تازه شروع کردم , حدود سه ماهه :girl_blush2: ایشالله تو هم بتونی موسیقی رو کار کنی:hapydancsmil:

بازم بهت تبریک میگم عزیزم 25794_999-001.gif

:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v مرسی :wubpink:

لینک به دیدگاه

خیلی جالب و زیبا بودن خیلی

من هیچوقت حرفه ای نرفتم دنبالش

بیشتر تو کلاس وقتی از درس یا حرفای استاد حوصله سر بره می کشم همشون هم انتزاعی :ws3:

ولی کارای دوران مدرسه ام یه کمی حرف داشت

این بار رفتم خونه چن تاشو میزارم :hanghead:

لینک به دیدگاه
فوق العاده بود کاراتون

اورین باریکلا:ws3:

یعنی من از دست شماها میرم خودمو از بالای صندلیم پرت کنم پایین

اگر پشت بام بود بهتر نبود ؟:4chsmu1:

شوخی کردم :icon_gol: ممنون %28243%29.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...