رفتن به مطلب

لغو دریافت اس ام اس های تبلیغاتی

ارسال های توصیه شده

آیا شما هم جز آن دسته از افراد هستید که از اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل کلافه شده اید؟ تا امروز مجبور بودید ناخواسته این تبلیغات را دریافت کنید. و بیش از نصف صندوق ورودی تان را هم اشغال می کرد …

از امروز شاید به خاطر شکایت مردم از ایرانسل امکان لغو دریافت اس ام اس های تبلیغاتی ایرانسل هم اضافه شد. و می توانید با ارسال عدد ۲ به شماره پیامک ۵۰۰۵ از شر این تبلیغات برای همیشه رها شوید

پ.ن :من خودم تستش نکردم اگر کسی از دوستان از صحت این مطلب اطلاع داره لطفا خبر بده

لینک به دیدگاه

برای همراه اول

یه اس ام اس از طرف خود مخابرات اومد که اگه مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نیستین عدد 1 رو بفرستین.

فرستادم تا یه 10 روزی خبری نبود اما دیروز دوباره اومد!!!!

ضمنا اس ام اس دعوت به نماز جمعه فک کنم هیچ رقمه راه نداره نیاد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
برای همراه اول

یه اس ام اس از طرف خود مخابرات اومد که اگه مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نیستین عدد 1 رو بفرستین.

فرستادم تا یه 10 روزی خبری نبود اما دیروز دوباره اومد!!!!

ضمنا اس ام اس دعوت به نماز جمعه فک کنم هیچ رقمه راه نداره نیاد:banel_smiley_4:

به چه شماره ای؟

تازگیا از مرکز سنجش افکار ایران هی اسمس میاد میخواد افکارمو بسنجن:w58:

لینک به دیدگاه
به چه شماره ای؟

یادم نیست....وقتی ریپلای کردم اس ام اسشو ، بعدش پاکش کردم!

لینک به دیدگاه
به چه شماره ای؟

واسه منم زیاد میاد از این مرکز افکار سنجی:ws38:

منم 10 روز پیش اینا که فرستادم، قطع شده بود. ولی مجدداً شروع شد :banel_smiley_4:

با این انتخاباتشون :banel_smiley_4:

پست سیاسی،چه چپ چه راست چه میانه ممنوع:w02:

لینک به دیدگاه

ساعت یک نیمه‌شب، تازه برای خواب چشم‌هایتان گرم‌شده که تلفن همراهتان از رسیدن پیامکی خبر می‌دهد، از آنجا که منتظر هیچ پیامکی نیستید، سعی می‌کنید به آن بی‌اعتنا باشید، اما چرتتان پاره شده و وسوسه می‌شوید که پیامک را بازکنید؛ حراج مبلمان… بزودی آغاز می‌شود.

ساعت چهار بعدازظهر با سرعت در بزرگراه مشغول رانندگی هستید، قرار است نتیجه جراحی قلب عزیزی را به شما خبر دهند، پیامکی می‌رسد، می‌دانید خطر دارد اما اضطراب امانتان را بریده، پیامک را باز می‌کنید مژده … یک آهنگ پیشنواز رایگان برای مشترکین جدید…

پیامک این روزها به یکی از ابزارهای نسبتا ارزانقیمت تبلیغاتی تبدیل شده وگاهی که منتظر خبر مهمی هستید این پیامک‌ها آدم را کلافه می‌کند.

sms-tablighati.jpg

آیا شما هم جز آن دسته از افراد هستید که از اس ام اس های تبلیغاتی کلافه شده اید؟

در ادامه روشهای غیرفعال سازی دریافت اس‌ام‌اس های تبلیغاتی در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول بیان می‌شود .

ایرانسل: برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در ایرانسل میتوانید عدد 2 را به شماره 5005 ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

و یا میتوانید از طریق خط ایرانسل خود با شماره 700 تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط با اپراتور درخواست خود را مبنی بر عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ابراز نمایید.

همراه اول:برای ثبت درخواست عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی در همراه اول میتوانید عدد ۱ را به شماره ۸۹۹۹ ارسال نمایید (هزینه ارسال پیامک به این شماره رایگان است)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...