رفتن به مطلب

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

*mishi*

ارسال های توصیه شده

به نظر من بعضی پسرا دوست داشتنشو نو خیلی راحت ابراز میکنن.بعضی ها نه.فقط نگاهت میکنن.اونقد سنگین نگاه میکنن که حتی نمیتونی 5 ثانیه مداوم به چشماشون نگاه کنی

آهای آقا پسرااااااااااw000.gifمعنی این نگاه های سنگین چیه؟ :banel_smiley_4:

در 90 درصد مواقع واسه مسخره بازیه:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 88
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای توضیحات تکمیلی میخوام یه کلاس آموزشی بذارم البته هزینه ثبت نام قبل از تشکیل کلاس گرفته میشه....کلاس روش های مخ زنی پسرا:ws3:

آره خباثت های این موجودات رو رو کنhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

من حاضرم برای یک عدد پسر هم کلاس تشکیل بدم"چگونه واقع بین باشیم؟" و "روشهای کاهش اعتماد به نفس کاذب".

جوزف یکیتون در رفت توصیه میکنم توم همین کار بکنی:ws37:

لینک به دیدگاه
من حاضرم برای یک عدد پسر هم کلاس تشکیل بدم"چگونه واقع بین باشیم؟" و "روشهای کاهش اعتماد به نفس کاذب".

جوزف یکیتون در رفت توصیه میکنم توم همین کار بکنی:ws37:

5 برابر شهریه رو هم بدی کلاس آموزشی رات نمیدم:w000:

لینک به دیدگاه

عاشق؟؟

پسرای این زمونه رو؟(با عرض پوزش از پسرای انجمن)

نمیخوااام...

من نه عاشق هستم ..و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من

من خودم هستم و یک حس غزیب..ک به صد عشق و هوس می ارزد:hapydancsmil:

عشق خوبه..ولی به وقتش و فقط واسه یه نفر...:a030:

لینک به دیدگاه

این کارا فبل از اینکه برای جلب توجه باشه واسه تبدیل یه دختر لوس و مغرور و خودخواه به یه زن مستقل و متواضع و وفادار و یه مادر پایبند.زندگی آروم مرد و زن با قید و بند لازم داره.همون طور که کرم ابریشم واسه تکامل تغییر میکنه تا پروانه بشه دختر و پسر هر دو باید یه سری از رفتاراشون رو عوض کنن.

وای، من نمیفهمم چرا دخترها در سن جوانی اینقدر به موعظه کردن و نسخه پیچیدن علاقه دارند. عزیز من سری به کلینیک های روان بزنید، اونجاها تا دلتون بخواد زن های متواضع و وفادار و مادران پایبند میبینید. اول اینکه تمام جانوران (که انسان هم شاملش میشه) خودخواه هستند، خودخواهی موتور محرک هر موجودی برای تامین هدف طبیعت و به سمت فرگشت هست.

بعد هم چرا فکر میکنید یه دختر لوس و مغرور و خودخواه بد هست و باید تغییر کند؟ چرا فکر نمیکنید به اینکه همانقدر که شما علاقه دارید یک زن مستقل و متواضع و وفادار و یه مادر پایبند باشید، یکی دیگر هم دوست دارد لوس و مغرور و خودخواه باشد و کسی حق ندارد بگوید او باید تغییر کند تا به تکامل برسد؟ چرا فکر میکنید حق دارید برای طرز فکر و رفتار دیگران هم نسخه بپیچید و بگویید رفتاری که من میگویم صحیح هست و یا صحیح نیست؟ منظورتون از قید و بند چیست؟

و در نهایت اینکه صفحه اول تاپیک درباره این هست که چگونه به چیزی که نیستیم تظاهر کنیم تا دل یک مرد را ببریم و نه بیشتر... این رفتار دقیقا "برای مردها زندگی کردن زنها" رو میرساند.

روش ۲: باید متوجه شوید که او از چه تیپ دختری خوشش می آید.اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد بنفس ندارید سعی کنید روی آن کار کنید. از شر جوش ها خلاص شوید، چند کیلو وزن کم کنید اگر تاریخچه روابط او را بدانید خیلی به شما کمک می کند و اینجاست که شبکه اجتماعی کمک می کند.

روش ۴: باید چند قدم جلوتر بگذارید. کارهای کوچکی برای اینکه توجه او را جلب کنید انجام دهید. به او ثابت کنید که همیشه در هر حالی برای وی هستید. به او نشان دهید که دوستش دارید بدون اینکه حرفی از زبان شما شنیده باشد.

روش ۵: پسر ها دوست دارند که به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس مرد بودن را تجربه کند. دست از کنترل کردن آنها بردارید، آنوقت خواهید دید که چگونه در شرایط سخت از شما محافظت می کند. به او اجازه بدهید که حس کند می تواند در خوب کردن حال شما نقش مهمی داشته باشد.

روش۶: پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند. پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...