رفتن به مطلب

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

*mishi*

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 88
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

عاشق؟؟

پسرای این زمونه رو؟(با عرض پوزش از پسرای انجمن)

نمیخوااام...

من نه عاشق هستم ..و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من

من خودم هستم و یک حس غزیب..ک به صد عشق و هوس می ارزد:hapydancsmil:

عشق خوبه..ولی به وقتش و فقط واسه یه نفر...:a030:

عشق خوبه..ولی به وقتش و فقط واسه یه نفر...:a030:

:a030::a030: حرف حساب جواب نداره

وای، من نمیفهمم چرا دخترها در سن جوانی اینقدر به موعظه کردن و نسخه پیچیدن علاقه دارند. عزیز من سری به کلینیک های روان بزنید، اونجاها تا دلتون بخواد زن های متواضع و وفادار و مادران پایبند میبینید. اول اینکه تمام جانوران (که انسان هم شاملش میشه) خودخواه هستند، خودخواهی موتور محرک هر موجودی برای تامین هدف طبیعت و به سمت فرگشت هست.

بعد هم چرا فکر میکنید یه دختر لوس و مغرور و خودخواه بد هست و باید تغییر کند؟ چرا فکر نمیکنید به اینکه همانقدر که شما علاقه دارید یک زن مستقل و متواضع و وفادار و یه مادر پایبند باشید، یکی دیگر هم دوست دارد لوس و مغرور و خودخواه باشد و کسی حق ندارد بگوید او باید تغییر کند تا به تکامل برسد؟ چرا فکر میکنید حق دارید برای طرز فکر و رفتار دیگران هم نسخه بپیچید و بگویید رفتاری که من میگویم صحیح هست و یا صحیح نیست؟ منظورتون از قید و بند چیست؟

و در نهایت اینکه صفحه اول تاپیک درباره این هست که چگونه به چیزی که نیستیم تظاهر کنیم تا دل یک مرد را ببریم و نه بیشتر... این رفتار دقیقا "برای مردها زندگی کردن زنها" رو میرساند.

به قول اون فیلسوف معروفه برای آنکه شکست نخورید هیچگاه تلاش نکنید..:ws3:.البته این شاید خیلی خنده دار و مضحکه ولی باور کنید گاهی وقتا اگه هیچ کاری نکنید بهتره ... بعضیا با تلاش کردن همه چیزو بدتر میکنن

چرا این خانما میخوان یکی بنده و اسیر و عبدشون باشه ؟:banel_smiley_4:

aval ozrkhahi mikonam chun hosele farsi type kardano nadaram:icon_redface:

.

mozue dar morede vaghtie ke hes mikonim nimeye gomshodeye khodemuno peyda kardim,fekr mikonim in hamun adamie ke mitune bishtar az hameye ham jensash ma haro dark kone.na inke tu khiabuno uni vase ino un change beshim ta har jense mokhalefi azamun khoshesh biad.:w16:

gharar nist avaz beshim ta tarafe moghabel azamun khoshesh biad.chera ruze arusi mirim arayeshgah??mage muhaye ma hamishe inghadr shike.mage damad tu khune hamishe koto shalvar o kerevat dare,chera tavuse nar ba tamume zibayish bara peyda kardane joftesh harekate jalebi mikone?mage gharare hamishe injuri bashe?gharar nist dokhtari ke hamishe lebase rahato sport mipushe vase jazbe ye marde rasmi push va khoshk pashne 10 cm pa kone va dge shukh nabashe??

etefaghan shoma bar ax migin,bishtare davaha sare khodkhahie ye mard o zan va lajbaziaye bachegane hast ke hanuz ham mesle dorane mojarradi faghat khodeshuno mibinan va age bachei dar kar bashe hich gheydo bandi baraye ayande o khoshie in bache nadaran,adamaye maghruri ke baraye be korsi neshundane harfeshun bachashuno fadaye in ghorure gand mikonan.

arzeshe zendegie moshtarak va zendegiyi ke ba eshgh shoro shode balatar az ine ke ye zan ya mard mese dorane mojaradi khodkhaho lus bashe,zan gharare be mard tekie kone na be ye adami ke be khatere lajbazi o ghoruresh ye payeye sost beshe.mard gharare be zan etemad dashte bashe na inke har lahze momkene in zan uno ham mese dustiaye mojaradish avaz kone sare lajbazi bekhatere masaele ruzmarre.

fekr mikonam hameye adama zibayi va arastegio dust daran,hatta ba didane hamjense khodeshun pas ye surate saf behtar az ye surate moshkeldare!ghabul daram nabayad bekhatere ghiafe ba kasi bud vali arastegi rabti be mozue shekle khodadadi nadare!nakhaste ke yeki cheshmasho dorosht kone,khaste ke be vaziate zaheri bi tavajoh nabashe!

har mardi dust dare zanesh male khodesh bashe va zan ham hamintor ba in tafavot ke zan hasastare.:a030:

لینک به دیدگاه

والا همه اینا دروغه اگه شانست بیاره ،میاره ...اگه هم نه که بدبختی...

:banel_smiley_4:

بعدشم ب نظر من همه چی اتفاقیه میبینی یهو یکی ازت خوشش میاد حتی اگه دختری نبودی که همیشه توی ذهنش بوده.

آقا چطور بگم شانسیه شااااااااااااااااااااانس:4564:

لینک به دیدگاه

زنها از مردهایی که بنده و بی اراده و بی اعتماد به نفس و ذلیل هستن بدشون میاد.خانمها میخوان کسی که دوست دارن دوستشون داشته باشه،میخوان اون عشقی رو که بهش میدن به نوعی از طرف اون نسبت به خودشون ببینن.

خانمها بنده نمیخوان،احساس و عشق میخوان،نه هر احساس و عشقی،احساس و عشقی که ارزش داره و پاکه و باعث میشه هر دو خوشبخت باشن.

بی احساس بی عاطفه...:vahidrk:

لینک به دیدگاه

بنده و اسیر و عبد که نه!

ولی خوب دوس دارن کسی واقعا دوسشون داشته باشه:w16:

مگه آقایون دوس ندارن؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

ولی من هرچقدم کسی رو دوست داشته باشم ازین روش ها واسه بدست آوردنش استفاده نمیکنم.

به نظرم مسخره اس.:icon_razz: مگه عاشق کردن کسی به همین سادگیه!!!

اگه پسر انقد سست عنصر باشه که با توجه یه نفر انقد زود عاشق بشه .....میخوام عاشقم نشه.:whistles:

لینک به دیدگاه

روش ۲: باید متوجه شوید که او از چه تیپ دختری خوشش می آید.اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد بنفس ندارید سعی کنید روی آن کار کنید. از شر جوش ها خلاص شوید، چند کیلو وزن کم کنید اگر تاریخچه روابط او را بدانید خیلی به شما کمک می کند و اینجاست که شبکه اجتماعی کمک می کند.

روش۶: پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند. پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید.

چه جالب خود نویسنده درگیری ذهنی زیاد داشته :ws28:

ضد و نقیض صحبت کرده

اینا همش حرفه،باید ببینی سرنوشت و تقدیر چی سره راهت قرار میده و تو کدوم رو انتخاب میکنی.

من همیشه دوست داشتم تو سن 30 سالگی به شریک زندگی داشتن فکر کنم اما توی 21 سالگیم دیدم کسی که خدا توی زندگیم قرار داده مرد ایده ال منه. پس از یسری خواسته های مجردیم گذشتم و با هم همراه شدیم.

این به خوده آدم بستست چه کسی رو انتخاب کنه.

اگر قرار باشه کسی بخاطر شیک و پیک بودن طرف انتخابش کنه این دلیل بر عشق نمیشه که.هرکسی باید طرف رو همون طوری که هست دوست داشته باشه:ws37:

خوشبخت باشید و عاشق :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببینید سوتفاهم شده:w16:مسئله شناخت شخصیت و ذات مردهاست و عاشق تر کردنشون.ما وقتی یکیو دوست داریم دلمون میخواد یه کاری کنیم تا برای همیشه تو دلش جای اختصاصی داشته باشیم.

اهای منظور شخصی که این تاپیک رو ارسال کرده اینه :w16:

ولی من متاسفم برای بعضی از این پیستها:no:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
عشق باید دوطرفه باشه زورکی که نمیشه یکی رو عاشق خودت کرد باید خودشون بیان دنبالت:ws37:

منظور متن اینکه اگه طرف مقابل یه رابطه ای با شما استارت کرد و شما هم از ایشون خوشتون اومد حالا باید چیکار کنی تا رابطتون عمیقتر باشه و چجوری باید بفهمید نحوه خوشحال کردن طرف مقابل:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

کار به خود موضوع و درست و غلط بودنش ندارم چون بینهایت پارامتر داره

به قول ی دکترای مهندسی روابط انسانی را نمیشه مدل کرد(و بهتر که نشه):w16:

ولی سطح جامعه نواندیشان خیلی بالاتر از سطح عمومی جامعمونه خوشحالم:ws3:

لینک به دیدگاه

من چند وقت پیش یه پست گذاشته بودم حالا چون توی این مدت خیلی متحول شدم میخوام یه پست دیگه بذارم

اگه میخواید واقعا نظر یه مرد رو جلب کنید باس اول خلوص نیت داشته باشید:ws3:

و واقعا خلوص نیت خیلی مهمه و در هر کاری لازمه:w58:

در مرحله دوم باید اعتماد سازی بشه :whistle:

مرحله سوم مرحله شفاف سازیه :ws3:

مرحله چهارم مرحله فرافکنی است

مرحله پنجم مرحله فراندیشی:w16:

مرحله پنجم مرحله فرآموزی

و ....

مرحله n ام مرحله بازخورده که توی این مرحله شما با یه دیدگاه برگشتی باس دوباره از مرحله اول که خلوص نیت بود شروع کنید به سمت پایین و این فرآیند هی ادامه پیدا میکنه:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...