رفتن به مطلب

چگونه یک مرد را عاشق خود کنیم؟

*mishi*

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 88
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...

با سلام دوستان کمکم کنیدمن ۲۹ سالمه

من چند سال پیش با پسری دوست بودم وهمو خیلی دوست داشتیم

حدود ۲ سال با هم هیچ مشکلی نداشتیم

وقتی فهمیدیم هر۲ همو میخوایم قرار ازدواج گذاشتیم

اون به یک کاری خیلی علاقه داشت که برای به دست اوردنش باید به مدت از من دور میشد

من خیلی تشویقش کردم و تحمل کردماز

من خواست برای خاستگاری وزنمو کم تر کنم تا موردی واسه رد ایجاد نشه من نتوتستم وهی خاستگاری عقب افتاد تا اینکه دیگه هیچکدوم حرفی ازش نزدیم

فقط یکبار تو یه بحثمون بهم گفت که من نتونستم هیچ کاری واسش بکنم وکارام همه ظاهری بوده در صورتی

که اون واسه نگه داشتم این رابطه خیلی به آب و آتیش زده

از اون به بعد ما یک مقدار از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک شدیم چون تا اون موقع هیچوقت این کارو نمیکردیم

بعد تا ۲ سال دیگه هم رابطمون ادامه داشت ولی کمکم سرد شد و گفت که اصلا قصد ازدواج نداره و

منم باهاش تموم کردم و دیگه جواب اس هاشو ندادمالان ۲ سال از اون موقع میگذره

حدود یک هفته اس داریم با هم میچتیم

من هنوز عاشقشم و خیلی میخوامش ولی چون اون خیلی تودار و در مورد احساساتش کم حرفه نمیدونم دقیقا در موردم چی فکر میکنه

ولی ازش که پرسیدم گفت تو این مدت یک دوست دختر داشته که ولش کرده بره ازدواج کنه و همسن خودش بوده

آیا من میتونم رابطه رو برگردونم؟

میتونم کاری کنم که

دوباره منو دوست داشته باشه؟

آیا کم کم میتونم نرمش کنم؟:sad0:

لینک به دیدگاه
از من خواست برای خاستگاری وزنمو کم تر کنم تا موردی واسه رد ایجاد نشه من نتوتستم وهی خاستگاری عقب افتاد تا اینکه دیگه هیچکدوم حرفی ازش نزدیم
از اون به بعد ما یک مقدار از لحاظ فیزیکی به هم نزدیک شدیم چون تا اون موقع هیچوقت این کارو نمیکردیم

بعد تا ۲ سال دیگه هم رابطمون ادامه داشت ولی کمکم سرد شد و گفت که اصلا قصد ازدواج نداره

آیا کم کم میتونم نرمش کنم؟

به نظرم شما بايد با يه مشاور صحبت كني.sigh.gif

لینک به دیدگاه

من خودم حرف خودم رو پس میگیرم:sigh:

کاملا یه احمق بودم که فکر کردم این رابطه درست شدنیه

تاره فهمیدم این آقا تو مدت جدایی که من داغون شدم و افسرده شدم بلافاصله با یکی دیگه بوده..:icon_pf (34):

همیشه فکر میکردم رابطه ما خاص بوده یا لااقل یکم منو میخواسته چه خیال خامی

من برم به درد خودم بمیرم:4564:

از دوستانی که جواب دادند ممنونم و عذر میخوام که وقتشونو گرفتم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...

سلام!یکی هست ک خیلی وقت پیش فهمید من دوستش دارم و از اون موقع باهام سرد شد! ديگه نه جواب مسيجامو داد نه باهام حرف زد و الان 3ساله. ندیدمش! میخوام کاری کنم ک عاشقم شه! تو این سه سال بی اعتنایی کردم و باهاش طوری صحبت کردم ک انگار دیگه بهش حسیّ ندارم! اگه طوری نشون بدم ک انگار ازش متنفرم کارسازه?? چیکار کنم? وقتی دیدمش چه عکس العملی نشون بدم?????

لینک به دیدگاه
سلام!یکی هست ک خیلی وقت پیش فهمید من دوستش دارم و از اون موقع باهام سرد شد! ديگه نه جواب مسيجامو داد نه باهام حرف زد و الان 3ساله. ندیدمش! میخوام کاری کنم ک عاشقم شه! تو این سه سال بی اعتنایی کردم و باهاش طوری صحبت کردم ک انگار دیگه بهش حسیّ ندارم! اگه طوری نشون بدم ک انگار ازش متنفرم کارسازه?������ چیکار کنم? وقتی دیدمش چه عکس العملی نشون بدم???������������

چرا میخوای این کارو بکنی؟

کسی که فهمیده تو دوسش داری سرد شده اگه سرد شدنش از روی علاقه بود یا ممکن بود بعد از این دوری جذب بشه تو این سه سال بی اعتنایی جذب میشد.

اونی که میگن آویزونی گریزونه،گریزونی آویزونه

مربوط به شما نمیشه.

شما در ظاهر گریزونی ولی در باطن نه.شما سه ساله داری بهش فکر میکنی.این قاعده اگه بخواد جواب بده برای وقتیه که شما حتی بهش فکرم نکنی.نه اینکه سه ساله داری بهش فکر میکنی و حالا میخوای ترفند دیگه ای به کار ببری تا عاشقت بشه.

اینو کلی به همه ی خانوما و آقایون میگم چرا میخواین کسیو عاشق کنید؟چرا نمیذارید کسی عاشقتون بشه؟عاشق همینی که هستید همین آدم با همین خصوصیات؟؟؟؟؟؟؟اگه فکر میکنید در حدی نیستید که کسی عاشقتون بشه خب رو خودتون کار کنید.کاری کنید که برای کسی که با ملاکهاتون جوره جذاب باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...