رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من خودم بچه آبادان هستم.

گرما که واقعا بی داد می کنه. نبینید تو اخبار میگه 49 درجه !! من خودم به شخصه دما سنج گذاشتم ساعت 1 ظهر 72 درجه بود چند روز پیش:w000:

یعنی در حدی که ما شیر آب سرد رو باز می کنیم آب جوش میات(حالا کار نداریم که آبش شوره و نمیشه خورد) دیگه فکرشو بکن.

گرد و خاک هم اضافه شده جدیدااا.

بعدش هم عسلویه اصلا طوری نیست که مثل شهر باشه که کسی بخات زندگی کنه مثل شهرک صنعتی میمونه واسه همینه زیاد خانوما رو نمی گیرن.

کلا شرایط زندگی تو جنوب سخته مخصوصا واسه کسایی که این طرف ها نبودن اما خوب من خودم دانشگاه نفت هستم و آینده کاری منم میکشه به همون عسلویه

از شرکت های نفتی که اونجا هستن:

فلات قاره-شرکت ملی حفاری-شرکت مناطق نفت خیز جنوب

که اکثر پروژه ها رو اینا انجام می دن و با دانشگاه ما هم در ارتباط هستن که واسه برقی ها رشته اتوماسیون و ابزار دقیق رو در مقطع ارشد اورده

اون حقوقه بالا ماله رشته های نفت(مخزن - حفاری - بهره برداری-اکتشاف) هست که گاهی به 6 7 میلیون میرسه اونم فقط پول جونشون رو دارن میگیرن

چون حفر چاه نفت کار خطرناکی محسوب میشه.

واسه برقا من نشنیدم در این حدا بالا بگیرن اگرم بگیرن بخاطر شرایط سخت محیط هست!

لینک به دیدگاه
  • 6 سال بعد...

من میخوام برم عسلویه برا کار ..رشته ام مهندسی برق هستش..کسی اطلاعاتی داره چجوری باید وارد شد؟ پیمانکارهارو چجوری باید پیدا کرد؟ و در کل با چهکسی باید صحبت کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...