رفتن به مطلب

با هم خوش خط بشیم

S.F

ارسال های توصیه شده

سلام من خط ِ با قلم و خودکارم بده یعنی خوانا نیست واسه اکثریت

ولی بعد از مدتها به خاطر علاقه ای که به خوشنویسی داشتم شروعش کردم ..

ولی خب اونطور که باید، وقت نمیذارم برای تمرین

اینم اخرین نوشته ی پر ایرادم :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

تاپیک خوبیه ، چه خوب اگه ادامه پیدا کنه بازم

سلام..

شما کلاس میرید یا خودتون تمرین میکنید؟؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 62
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

انجمن خوشنویسان؟

چه مرحله ای هستی؟چه مدته کار میکنی؟

بله

خیلی وقت نیست ،حدود ۳ ماهه ک پیش این استاد میرم ولی هنوز امتحانی برای تعیین سطح ندادم

لینک به دیدگاه
بله

خیلی وقت نیست ،حدود ۳ ماهه ک پیش این استاد میرم ولی هنوز امتحانی برای تعیین سطح ندادم

واسه شروع خیلی خوبه .آفرین

من سال 83 شروع کردم اما یه مدت به خاطر درسم خیلی کم نوشتم .الان ممتازم :w16:

ایشالا خیلی زود پیشرفت کنید:ws37:

لینک به دیدگاه
واسه شروع خیلی خوبه .آفرین

من سال 83 شروع کردم اما یه مدت به خاطر درسم خیلی کم نوشتم .الان ممتازم :w16:

ایشالا خیلی زود پیشرفت کنید:ws37:

ممنون ..

خیلی عالیه ایشالا شما هم موفق باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون ..

خیلی عالیه ایشالا شما هم موفق باشید :icon_gol:

مرسی

یادت باشه تمرین و دقت خیلی خیلی مهمه.حتی دقت واسه نوشتن نقطه ها به اندازه حروف اهمیت داره

• :a030:

لینک به دیدگاه
مرسی

یادت باشه تمرین و دقت خیلی خیلی مهمه.حتی دقت واسه نوشتن نقطه ها به اندازه حروف اهمیت داره

• :a030:

اوهوم درست میگین ، کاملن مشخصه ک نقطه هارو بی حوصله میذارم آخه معمولن یادم میره همه رو آخر کار میذارم!

حتمن سعی می کنم دقتمو بیشتر کنم مرسی

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

ب دنبال استاد هستیم برا این تاپیک.

دختر باران، کم تر سر میزنه.

استاد پیدا بشه، تاپیک خوبیه اگه ادامه پیدا کنه:w16:.

لطفا هر کسی مایل بود، اطلاع بده

مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من در حالت عادی خط خوبی دارم اما موقع نوشتن به شدتتتتتتتت تمام تند مینویسم و یه اثرات نادری از خودم به جا میذارم که جز خودم کسی نمیفهمه چی بود و چی شد.....بنظرتون چیکار کنم؟(شکلک مو افشان)

لینک به دیدگاه
دوستان یه سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من در حالت عادی خط خوبی دارم اما موقع نوشتن به شدتتتتتتتت تمام تند مینویسم و یه اثرات نادری از خودم به جا میذارم که جز خودم کسی نمیفهمه چی بود و چی شد.....بنظرتون چیکار کنم؟(شکلک مو افشان)

می تو !:w16: قطعا عجله کردن نسبت ب هر کسی متفاوته البتهو اما در هر نفر زمانی ک از نرمال ش خارج بشه؛ اسمش روشه! شرایط ابنرماله. احتمالا دما بدن میره بالا و ی سری انتقال دهنده عصبی اون وسط جولان میدن ک نباید بدن و از این طور اتافاقا ک نتیجه اش میشه همین. احتمال زیاد مشکل همه همینه.

من هنوز راه حلی جز کم کردن سرعت نوشتن(حذف صورت سوال) پیدا نکردم. اما شاید بشه با تغییر سبک نوشتن، در مواردی ک سرعت باا نیاز هست ی کاری کرد. چون فکر میکنم خط خوش؛ گونه ای هنره. و احتمالا هرعجله عجله نداریم:ws38: پس باید توسعه داد و یک روش غیر از خط نستعلیق تحریری برای نوشتن پیدا کرد.

لینک به دیدگاه
می تو !:w16: قطعا عجله کردن نسبت ب هر کسی متفاوته البتهو اما در هر نفر زمانی ک از نرمال ش خارج بشه؛ اسمش روشه! شرایط ابنرماله. احتمالا دما بدن میره بالا و ی سری انتقال دهنده عصبی اون وسط جولان میدن ک نباید بدن و از این طور اتافاقا ک نتیجه اش میشه همین. احتمال زیاد مشکل همه همینه. من هنوز راه حلی جز کم کردن سرعت نوشتن(حذف صورت سوال) پیدا نکردم. اما شاید بشه با تغییر سبک نوشتن، در مواردی ک سرعت باا نیاز هست ی کاری کرد. چون فکر میکنم خط خوش؛ گونه ای هنره. و احتمالا هرعجله عجله نداریم:ws38: پس باید توسعه داد و یک روش غیر از خط نستعلیق تحریری برای نوشتن پیدا کرد.
جالبه!!!! باوشه این روش و امتحان میکنم (تغییر سبک در نوشتن) ببینم میشه آرومتر و خوش خط تر نوشت یا نه....نتیجه رو تو همین تاپیک اعلام میکنم(شکلک موافشان).... مرسی ازتون
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

عجب بحثی یادش بخیر دیگه کم می نویسیم یامی نویسم باخدکارومدار سوسمار

به دفتر و.... که نگاه میکنم خودم خجالت میکشم توبعضی از مواقع دیده شده که اصلا نمی دونم چی نوشتم!:ws52:

الان هم اینجوریه ولی بعضی وقتها که از نقطه توخالی استفاده می کنم فکر می کنم بهترمیشه !

نمونش توانجمن بود که همه طرحو ول کردن رفتن به سراغ رمز گشایی نوشتهام:ws3:

خب من فکرمی کنم نوشتن یا هنر ..... خبر از ذهن میدهد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...