رفتن به مطلب

سرویس های ارائه دهنده adsl

ارسال های توصیه شده

سلامی مجدد

دوستان من خود مخابرات هم سرویس ارائه میده... از مرکز مخابراتی هر منطقه میشه گرفت...

سرعت 128 دانلود نامحدود. 9800 تومن ماهی. 27850 پول مودم.

اینا چجوریاس؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ببخشید دوستان من یه چیزی رو متوجه نشدم بلاخره اسیا تک میگه 512 سرعتشه راسته یا دروغ؟

والا نميدونم، فقط اينو ميدونم كه از اين ماه ، دقيقا از امروز، هزينه يك ماه شارژش شده 2برابر!!!

چند روز پيش صفحه ISP برام باز شد، ديدم تعرفه جديد زدن... فك كردم شايد ارزون شده، يا نهايت يه كم گرون!

ديدم دقيقا از ماهي 13390 شده 26900!!!!!!!!!!!!!!!! :w58::w58::w58::jawdrop:

اين تعرفه 512هستش....

البته فقط يه ماهه انقد گرون در مياد، نميدونم چه سياستيه.... سه ماهه به بالا شارژ كني قيمت تقريبا قبل در مياد!

مثلا اينطوري 3ماهش بايد بشه 80700تومن، ولي قيمت زدن 46900!

اينم از جدول تعرفه‌هاش...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

والله مهسا جان من برای اسیاتک تو نمایشگاه فرم پرکردم که تخفیف بگیرم سه روز پیش بهم ز زدن گفتن چه سرویسی میخوای گفتم 512 ،2 گیگ گفت میشه ماهی 16 تومن که اگه سه ماهه بخوام 5%تخفیف میدن 6 ماهه 10% و یک ساله15% هزینه نصبشم 20 تومن مودم هم 40 تومن بود که گفتم مودم نمیخوام حالا میخوام بدونم 512 واقعیه یا نه اگه نه برم از خود مخابرات بگیرم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...