رفتن به مطلب

سرویس های ارائه دهنده adsl

ارسال های توصیه شده

یکیشون رو میدونمکه از آسیا تک ساپورت میشه.

ببین من با بعضی از شبکه هایی که detect میکنه راحت وصل میشم.

یه سوالی!!! این شبکه وایرلسی کهمن دارمرو کس دیگه هم میتونه استفاده کنه؟ اینی که میگی وایرلس Point to point نیست اسمش؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یکیشون رو میدونمکه از آسیا تک ساپورت میشه.

ببین من با بعضی از شبکه هایی که detect میکنه راحت وصل میشم.

یه سوالی!!! این شبکه وایرلسی کهمن دارمرو کس دیگه هم میتونه استفاده کنه؟ اینی که میگی وایرلس Point to point نیست اسمش؟

یعنی می تونی ازش استفاده کنی ؟

معمولا روی اینها پسورد میذارن ! منم تو خونه چندتا سیگنال دارم که احتمالا از کاربرهای خانگی دریافت می کنم. مثلا ممکنه طرف روی خط ADSL یه مودم وایرلس گذاشته باشه، برای اینکه تو فضای خونه بتونه از اینترنت استفاده کنه ! قطعا روش پسورد هم میذاره ! اینا یه برد 100 تا 150 متری دارن ! بنابراین هر کی سیگنال داشته باشه، می تونه ازش استفاده کنه به شرط اینکه پسوردی در کار نباشه !

ولی اینترنت خانگی و حتی دانشگاه ها اغلب multipoint هستش ! point to point بیشتر ماله ادارات کله گندس :w16: ! البته من دقیقا نمیدونم که مزیت ptp به mp چیه !

من 128 3 گيگ رو ميگيرم 20000

ظلم نيست تو رو خدا.

چرا به خدا !! ظلمه :icon_pf (34):

من یکی مُردم بس که پول اینترنت دادم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آره میتونم استفاده کنم. اونایی رو که پسورد ندارن.

یکی از دوستای منم مودم گذتشته برا خط adsl و راحته تو خونه.

وایمکس چطوره؟

برای وایمکس خانگی من قیمتی ندارم، ولی مطمئنا گرونتره !

سرویس وایرلس دو نوعه : یکی Wi-Fi و یکی هم Wi-Max

نوع اول همینیه که داری دریافت می کنی ! چون روی لپ تاپت یا PC قطعا مودم Wi-Fi داری !

فرق این دوتا یکی توی بردشونه و یکی پهنای باند ! رو اعدادش مطمئن نیستم ولی فکر می کنم که پهنای باند Wi-Fi برابر 54 مگ و Wi-Max برابر 72 مگ باید باشه !

البته اگر خط ایران سل داری، سرویس وایمکس رو بگیر و چکش کن ! برای سرویس خانگی هم فکر نمی کنم چیزی بهتر یا بدتر از همون موبایل باشه !

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

البته اگر خط ایران سل داری، سرویس وایمکس رو بگیر و چکش کن ! برای سرویس خانگی هم فکر نمی کنم چیزی بهتر یا بدتر از همون موبایل باشه !

موبایل؟؟!! :ws52: من هیچی نمیدونم تو این زمینه!!! چجوری؟

لینک به دیدگاه
موبایل؟؟!! :ws52: من هیچی نمیدونم تو این زمینه!!! چجوری؟

تو سایت خود ایرانسل شرایط ثبت نام و بقیه چیزها رو نوشته !

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من استفاده نکردم، کسی هم هنوز ندیدم استفاده کرده باشه که ازش بپرسم ! ولی در مجموع خوش بین نیستم. قبلا رفتم یه سیم کارت گرفتم فقط برای سرویس GPRS ایران سل که خیلی هم راضی نبودم.

ولی در مجموع اینترنت برای موبایل بیشتر به درد ایمیل چک کردن می خوره ولاغیر ! کاری نمی شه باهاش کرد.

آنتن هایی هم که الان نصب شده همش ماله ایران سله ! مخابرات سرویس وایمکس رو نمیده ! البته گفتند که تا آخر سال دیگه راه می افته ! این خیلی خوبه، چون به نظرم یه فضای رقابتی داره ایجاد می شه !

لینک به دیدگاه

خوب به سایت شرکت ها ارائه دهنده ADSL برو و تعرفه های قیمتی رو نگاه کن.

اینطور که بچه ها تعریف کردن مثل اینکه شاتل تو تهران خیلی خوبه.

یه قسمت هم هست که توش مشخص میکنه منطقه ای که هستین رو ساپورت میکنه یا نه.

3،4 رقم اول شماره تلفن رو وارد میکنی و میگه که تو منطقه خدمات دهیش هستین یا نه.

یه هزینه نصب اولیه داره که 10 یا 15 تومن بابت مخابرات و و 10 یا 15 تومن هم بابت نصب تو خونه که البته این دومی رو میتونی خودت نصب کنی و پولشو ندی.

معمولاً شرکتا میگن که مودم رو باید از خودشون بگیری وگرنه پشتبانی نمیکنن و واسه نصبش هم گیر میدن.

اگه خودت از ولیعصر بگیری ارزونتر درمیاد. من خودم یه مودم TP-link 8811 گرفتم حدود 30، 35 تومن و خودمم نصب کردم تا ارزونتر بیفته. قیمت مودم از 25 هست تا 60 تومن. ولی واسه یه کامپیوتر خونگی همین ارزوناش هم کارتو راه میندازه.

بعد این هزینه ثابتی که اولش میدی ماهیانه هم پول شارژش رو میدی که بستگی به تعرفه هایی داره که میگیری.

هر سرعتی هم بگیری، در اصل یک هشتم اون رو استفاده میکنی. یعنی 128کیلوبایت باشه سرعت دانلودت میشه 16کیلو، 256 میشه 32کیلو و ....

لینک به دیدگاه
من نیز از داتک

اما می خوام شاتلی بشم:w16:

چرا ؟؟!! :banel_smiley_4:

داتک رو نمیدونم (البته شنیدم که پشتیبانیش خوب نیست) ولی من منتظرم صبا نت رو مخابرات محلمون سرویس بده، از شاتل برم ! 

صبا ظاهرا محدودیت رو سرعت دانلودش بالاتره !

سرویس دهنده های ADSL معمولا از پورت های 1024 استفاده می کنند و یک پورت رو به 8 تا مشترک 128 تحویل میدن ! اگر همه 8 نفر همزمان آنلاین باشن و در حال دانلود، یعنی حداکثر پهنای باند رو پر کنند، در اینصورت سرعت دانلود هر کدوم 16 کیلو بیشتر نیست. حالا اگر فقط یه نفر آنلاین باشه و در حال دانلود، 7 * 16 کیلو به سرعتش اضافه می شه ! یعنی سرعتش می شه 128 کیلو بایت در ثانیه !

اکثر سرویس دهنده ها تو این شرایط محدودیت می ذارن، مثلا شاتل محدودیت 22 کیلو رو گذاشته. یعنی اگر من تنها در حال استفاده باشم، سرعتم بالاتر از 22 نمی ره !

ولی در مورد صبا محدودیت ظاهرا روی 64 هستش ! کسی از دوستان هست که صبا نت داشته باشه و این موضوع رو تایید کنه ؟؟!

لینک به دیدگاه

من 2 ساله که از سرویس آسیا تک (asia tech) استفاده می کنم، 512 با ماهی 2 گیگ حجم، 13900 تومان. قطعی هم تا 2 ماه پیش اصلا نداشت، الان 2 ماهه که بعضی وقتا قطع میشه. ولی سرعتش خیلی خوبه. 3ماهه که شارژ می کنم به جای 6 گیگ، 9 گیگ حجم می دن با همون ماهی 13900 تومان یعنی 3 گیگ هدیه داره، الان که برای عید 3 ماهه شارژ کردم، به جای 3 گیگ هدیه 4 گیگ هدیه دادن با 10 روز رایگان

:ws3:

منم مثه مونا آسيا تك دارم، البته فك كنم مونا اشتباه نوشت، چون ماهيانه 13390 هستش (تقريبا 13400) منم 512گرفتم

گاهي يك ماهه شارژ ميكنم گاهي 3ماهه

3ماهه واقعا عاليه.... خيلي اون 3 گيگ اضافه‌اش خوبه... اما در كل اينكه 512 هستش دروغه

من خودم با يه نرم افزار امتحان كردم ديدم سرعت 128 هست!!!!!!

البته از سرعتم راضيم... ولي خب اينكه ميگن 512 كاملا دروغه!

لینک به دیدگاه
منم مثه مونا آسيا تك دارم، البته فك كنم مونا اشتباه نوشت، چون ماهيانه 13390 هستش (تقريبا 13400) منم 512گرفتم

گاهي يك ماهه شارژ ميكنم گاهي 3ماهه

3ماهه واقعا عاليه.... خيلي اون 3 گيگ اضافه‌اش خوبه... اما در كل اينكه 512 هستش دروغه

من خودم با يه نرم افزار امتحان كردم ديدم سرعت 128 هست!!!!!!

البته از سرعتم راضيم... ولي خب اينكه ميگن 512 كاملا دروغه!

، سرعت رو تست کن، از صفحه عکس بگیر، بذارش تو همین تاپیک

این وضعیت منه ! سرویس شاتل - ART 128 (البته سرعت دانلود قبلن ها تا 175 کیلو بیت بر ثانیه هم می رفت ! )

yzpw57f9en7d7mepaksi.jpg

از

هم می تونی استفاده کنی !

لینک به دیدگاه
، سرعت رو تست کن، از صفحه عکس بگیر، بذارش تو همین تاپیک

این وضعیت منه ! سرویس شاتل - ART 128 (البته سرعت دانلود قبلن ها تا 175 کیلو بیت بر ثانیه هم می رفت ! )

yzpw57f9en7d7mepaksi.jpg

از

هم می تونی استفاده کنی !

من هر كار كردمنشد، چطوري بايد ازش استفاده كنم؟؟

تنها تست pc رو نشون ميده!

فك ميكنم فلش پليرم نصبه!! امكان داره به خاطر اون باشه؟

لینک به دیدگاه

من هر كار كردمنشد، چطوري بايد ازش استفاده كنم؟؟

تنها تست pc رو نشون ميده!

فك ميكنم فلش پليرم نصبه!! امكان داره به خاطر اون باشه؟

صفحه رو که باز کردی، همون وسط عکس، بزن رو Begin Test ، بقیش هم بسپار به خودش ! :ws2:

این وضعیت الانه !

3zmncfyab1qhl5e3s5kz.jpg

فلش نمی خواد ! من از Chrome استفاده می کنم که فلش پلیر هم نداره ! البته Chrome کلا چیزی به نام پلاگین رو به رسمیت نمی شناسه !

لینک به دیدگاه
صفحه رو که باز کردی، همون وسط عکس، بزن رو Begin Test ، بقیش هم بسپار به خودش ! :ws2:

این وضعیت الانه !

3zmncfyab1qhl5e3s5kz.jpg

فلش نمی خواد ! من از Chrome استفاده می کنم که فلش پلیر هم نداره ! البته Chrome کلا چیزی به نام پلاگین رو به رسمیت نمی شناسه !

ولي من با هر مرورگري كه بازش كردم اين بيگين تست نمياد برام!!!!

وسط صفحه كاملا سفيد هستش و خالي!! اونجا باز نميشه!

نميدونم مشكل از كجاس...

لینک به دیدگاه

بهترین سایت برای تست اینه !

تو Internet Explorer هم چک کردم، کار می کنه !

فقط موقع تست، صفحه ای رو باز نکنید، یا چیزی رو دانلود نکنید ! البته خودت بهتر از من میدونی :icon_gol:

راستی وجود یه همچین تاپیکی برای بعضی مواقع لازمه که بچه ها از اینترنت خودشون تست بگیرن و عکس شو بذارن !

اگر لازم دیدی تاپیکشو بزن، یا این که همینجا ادامه بدیم !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...