رفتن به مطلب

معرفی

ارسال های توصیه شده

سلام به مهندسای عزیز نو اندیشان به خصوص مهندسای نساجی

من تازه عضو این سایت شدم

حین سرچ برای یک مقاله به طور تصادفی این سایت رو دیدم نمیدونم تا حالا چرا به چشمم نخورده بود

اگه اشتباه نکنم 3 سالی هست این سایت راه افتاده

من در حال حاضر عضو سایت باشگاه مهندسان هستم و تو قسمت مدیریت تالار نساجی فعالیت می کنم

شکل و شمایل و ترکیب بندی این سایت خیلی شبیه به سایت باشگاه مهندسانه چرا ؟؟

به هر حال خوشحال میشم که بتونم این جا هم فعالیت داشته باشم و مفید واقع بشم ودوستان جدیدتری پیدا کنم

موفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود...خوش آمدید

خوشحالم که شما به جمع دوستان ما اضافه شدید...

متاسفانه دوستان نساجی بسیار بی مهر هستند و فقط گاهی به ما سر میزنند و هیچ فعالیتی هم نمیکنند.

روزی که من به این انجمن اومدم ،انجمن نساجی نبود و با پیشنهاد بنده و موافقت ادمین عزیز راه افتاد .

دوست بسیار خوبمون spowهم به بنده بسیار بسیار کمک کردند و دوستان دیگری از رشته های دیگه که گاهی به ما سر زدند.که دست همشون درد نکنه...:icon_gol::icon_gol:

ما سعی کردیم مطالب این تالار کمتر کپی پیست از سایتهای دیگه باشه و مطالب جدیدتری رو قرار بدیم.برای همین شاید کمی مهجور موند.ولی بجاش فکر میکنم اگه چندتا از دوستان دیگه نساجی به همین صورت عمل میکردند تالار بسیار پیشرفت میکرد.

منتظر حضور دوستان خوب هستیم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...

سلامی دوباره

تو این مدت نتونستم به اینجا سر بزنم

اسم سایت رو هم فراموش کرده بودم و با سرچ تو گوگل پیداش کردم

واقعا تاسف خوردم ، تا اونجایی که یادمه نساجی واسه خودش یه تالار داشت درسته ؟

الان رفتته زیر مجموعه سایر مهندسین ؟

بابا نساجی واسه خودش یه دنیاست ، فراتر از یه رشتست ، به نظرم یه سری از رشته ها باید بیان زیر مجموعه این رشته

چرا انقدر کم بها میدید بهش

تعصب نیست واقعیتیه که هممون میبینیم و میدونیم

تعجب میکنم چرا تا الان درخواستی انجام نشده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...