رفتن به مطلب

این همه دانلود کردی! یه بارم آپلود کن...

ارسال های توصیه شده

امیر عزیز اگه درست فهمیده منظورت رو .....

باید بگم ... گاهی اونقدر ایدآل طلبی میکنیم که کلا هیچ کاری نمیکنیم

حتی سایتهای خبری داخلی هم که باید با چند خبر نگار فعالیت کنن و کارشون راحت تر از این حرفاست تمام مطالبشون کپی پیست هستن (چیز که من دیدم بالای 85%)

این جمع آوری اطلاعات خیلی میتونه کمک کنه به خلاقیت و زدن تاپیک های ناب

يقينا خوب هست

من هم منكر خوب بودن قضيه نيستم و نبودم.

اما همين جمع آوري اطلاعات و انتقال هم سمت و سو ميخواد و اين سمت و سو بخشي مدير با درايت مي خواد.

مثال بزنم

به فرض تالار مكانيك 10 عضو فعال دارد.مدير تالار(كه در حال حاضر نداريم:ws3:)از اين 10 نفر مي خواد به مدت 2 هفته بطور متمركز در مورد يك مطلب خاص اطلاعات جمع آوري كنند و طي يك دسته بندي مناسب در تالار قرار دهند .به اين طريق مثلا براي بحثي مانند توربين ما مي توانيم يك منبع خوب و منسجم را ايجاد كنيم.

اما اينكه من هر موضوعي ديدم بردارم بيارم اينجا فقط كار مديران تالار ها را بيشتر مي كنيم و نوعي سر در گمي در تالار ايجاد مي كنيم.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 66
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حتما باید قیام کرد ؟

من نشسته اعلام میکنم .

فقط یه مشکل فلسفی دارم مطلبی که خوانده نشه ،گذاشتنش چه فایده ای داره ؟

اون دیگه هنر شماست که مطالبی انتخاب کنی که خونده بشه ;)

شما با این نیت برو جلو که میخوای مجموعه اطلاعات نواندیشان رو تقویت کنی و قراره یه سری افراد اینو بخونن.

کما اینکه خیلی از مهمان ها و اسپایدر های موتور های جستجو توی تاپیک هایی میچرخند که شما اصلا فکر نمی کنید.

:)

از اعلام همکاریت ممنونم . :)

لینک به دیدگاه
يقينا خوب هست

اما همين جمع آوري اطلاعات و انتقال هم سمت و سو ميخواد و اين سمت و سو بخشي مدير با درايت مي خواد.

مثال بزنم

به فرض تالار مكانيك 10 عضو فعال دارد.مدير تالار(كه در حال حاضر نداريم:ws3:)از اين 10 نفر مي خواد به مدت 2 هفته بطور متمركز در مورد يك مطلب خاص اطلاعات جمع آوري كنند و طي يك دسته بندي مناسب در تالار قرار دهند .به اين طريق مثلا براي بحثي مانند توربين ما مي توانيم يك منبع خوب و منسجم را ايجاد كنيم.

اما اينكه من هر موضوعي ديدم بردارم بيارم اينجا فقط كار مديران تالار ها را بيشتر مي كنيم و نوعي سر در گمي در تالار ايجاد مي كنيم.

اگر بتونید با مدیر تالارتون هماهنگ بشید خیلی خوب میشه

ما تو تالار شهرسازی یک بار اینکار رو انجام دادیم. :)

لینک به دیدگاه
آقا اجازه ؟؟؟؟

مدير تالار ما اخراج شدن

الان مدير نداريم با كي هماهنگ بشيم؟

:ws3:

گیردادیا :ws3:

شما فعلا علی الحساب رفاقتی برین جلو بعدا با هم حساب میکنیم :whistle:

لینک به دیدگاه
مرد حسابی دار و ندارمون رو ازمون میگیرن قیام نمیکنیم، دلت خوشه ها :whistle:

:ws28:

یعنی از دست شما جماعت! شد یه بار ما جدی صحبت کنیم پیام بازرگانی نیاین توش!؟ :banel_smiley_4:

بجا این حرفا برو سراغ تالار عمران vahidrk.gif

لینک به دیدگاه
گیردادیا :ws3:

شما فعلا علی الحساب رفاقتی برین جلو بعدا با هم حساب میکنیم :whistle:

گفتمان من و تو مثل گفتمان بغداد به بن بست رسيد.

پس من فعلا مي شينم تا اجلاس بعديمون

:ws3:

لینک به دیدگاه
:ws28:

یعنی از دست شما جماعت! شد یه بار ما جدی صحبت کنیم پیام بازرگانی نیاین توش!؟ :banel_smiley_4:

بجا این حرفا برو سراغ تالار عمران vahidrk.gif

تازه راحت شدم از دستش :ws3: مهندس زارعی جور ما رو میکشند ایشالله :ws3:

لینک به دیدگاه
يقينا خوب هست

مثال بزنم

ایده ی خیلی جالبیه .......

یعنی خیلیا !!!

به نظرم ازش داره جداگونه روش بحث بشه :a030:

لینک به دیدگاه
تازه راحت شدم از دستش :ws3: مهندس زارعی جور ما رو میکشند ایشالله :ws3:

قربون تو برم مهندس

تو خودت سروري ولايق

ما داريم درس ياد ميگيريم

حالا كم كم بار مونو بستيم داريم رفع زحمت ميكنيم

مخلص

سهيل:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من اگر برخیزم ، تو اگر برخیزی ، چه کسی بنشیند؟:whistle:

میخواهید من بشینم ؟:ws3:

خوبه اتفاقا تو فکرش بودم ولی به قول امیر بهتره مثلا برای یه مدت روی یه موضوع خاص جمع آوری اطلاعات بشه بعد باز یه موضوع جدید

اینطوری با برنامه پیش میریم ...

ما ایرانی هستیم باید بهمون راه نشون بدهید تا راه بیفتیم وگرنه سردرگم میشیم ...

لینک به دیدگاه

توی یکی دو ماه اخیر ، اکثر مطالب و فایل های بدردبخوری که توی PC داشتم رو چه توی تالار طلایی و چه داخل تالار خودمون گذاشتم

یه سری پر حجم ها قراره برن فروشگاه و یه سری ها هم قراره بعد از امتحانا آپ بشن .

خلاصه هستم در خدمتتون ( چه از طریق فایلایی که دارم و چه از طریق تخلیه اطلاعاتی سایر سایت ها ) :w16:

لینک به دیدگاه

فقط یادتون باشه الکی اعلام آمادگی نکنید. اگر تعهدی در این تاپیک میدید بهتره به تعهدتون پایبند باشید. :icon_gol:

از همه شما دوستان متشکرم. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...