رفتن به مطلب

رفع اشکال اتوکد 3D

* v e n o o s * مهمان

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
ببخشید یه سوال دیگه...

الان صفحه ی اتوکدم سفیده

میخوام سیاه بشه صفحه ام چیکار کنم؟؟؟

خب، باید رو صفحه کلیک راست کنی؛ بعد گزینه آخر رو بزنی؛میره تو تنظیمات،اونجا میری تو display ؛ قسمت رنگ ؛بک گراندتو مشکی میکنی:w16:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

* v e n o o s * مهمان
بعدشم میخوام نوار ابزارم عینه اتوکد 2007 بشه چیکار کنم ؟؟؟

اون پایین؛سمت راست؛ یه چیز هستا مثل پیچ؛رو اون بزن و به حالت کلاسیک تبدیل کن اتوکدتو ؛:w16:

11nujv74vyh9joppqb60.png

لینک به دیدگاه
چرا.....!؟!؟؟ مگه تایپیکو ندیدی...!؟؟ هرجا سوال داری بپرس

سلام

خسته نباشید

چرا دیدمش ولی نمیدونم چجوری میشه محیط 2 بعدی اتوکدم رو به 3بعدی تبدیل کنم...:ws52:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
سلام

خسته نباشید

چرا دیدمش ولی نمیدونم چجوری میشه محیط 2 بعدی اتوکدم رو به 3بعدی تبدیل کنم...:ws52:

همون روند رو برید سه بعدی میشه دیگه؛ از قسمت ویو ؛ جهت دید تو سه بعدی تغییر میکنه؛از قسمت visual style ،نحوه دیدن صفحه سه بعدی ؛رنگ زمیه و دیدن اشیا به صورت سیمی یا...:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

خسته نباشید

من دقیقا متوجه منظورت و مشکلت نشدم!! واشه همینم نمیتونم کمکی بکنم...به زودی آموزش تصوری (ویدئویی ) این نرم افزار رو تهیه میکنم

لینک به دیدگاه
همون روند رو برید سه بعدی میشه دیگه؛ از قسمت ویو ؛ جهت دید تو سه بعدی تغییر میکنه؛از قسمت visual style ،نحوه دیدن صفحه سه بعدی ؛رنگ زمیه و دیدن اشیا به صورت سیمی یا...:ws37:

ممنون

لینک به دیدگاه
من دقیقا متوجه منظورت و مشکلت نشدم!! واشه همینم نمیتونم کمکی بکنم...به زودی آموزش تصوری (ویدئویی ) این نرم افزار رو تهیه میکنم

اگه این کار رو بکنی که خیلی عااااااااااااالیه

مرسی

لینک به دیدگاه

سلام

من خواستم از سایت خوبتون تشکر کنم که بلافاصله جوابای منو دادین

و به منم اتوکد 3 بعدی رو یاد دادین

واقعا خسته نباشید و بازم ممنون :icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
با سلام خدمت همه

کسی هست که یک پلان خانه ویلایی بهش بدم و 3 بعدی بکنه برام،نیاز فوری فوری فوری

farshad0022@yahoo.com

باکد؟درچه حدمیخواید و کارتون در چه حده؟

اگه وقت گیرنیست بدید...:a030:

لینک به دیدگاه

من یه مشکلی دارم اونم اینه که میخام گسترده یه حجمو در بیارم ولی نمیدونم با چه دستوری میشه این کارو کرد. از flatshot هم استفاده کردم ولی اندازه دقیق نمیده مخصوصا تو منحنی ها..... لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم:ws52::icon_pf (72):

لینک به دیدگاه
گسترده حجم؟؟؟ دقیقا مشکلت چیه من نفهمیدم

یعنی من یه حجم دارم میخوام گسترده(باز شده) اونو داشته باشم نمیخام دستی بکشم .دستوری هست که این کارو برام انجام بده؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...