رفتن به مطلب

پرسش و پاسخ ارشد

ارسال های توصیه شده

سلام.واسه کنکور ارشد نرم افزار واسه درس ریاضی(ریاضی مهندسی-آمار-گسسته و محاسبات )تو کنکور میاد؟ریاضی عمومی و دیفرانسیل چی؟

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام.واسه کنکور ارشد نرم افزار واسه درس ریاضی(ریاضی مهندسی-آمار-گسسته و محاسبات )تو کنکور میاد؟ریاضی عمومی و دیفرانسیل چی؟

ای خداااااااicon_pf%20%2834%29.gifچرا اینجا اینقد سوت و کوره.

تنبلا:ws3:

در جواب سوال خودم هم تحقیق کردم و اینکه ریاضی عمومی و دیفرانسیل نمیاد.مهندسی میاد

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بازم سلام

واسه ارشد ریاضی بخونیم بهتره یا زبان؟کدوم درس مهمتره؟یعنی ریسک کمتری داره و اینکه با خوندنش میشه تست هارو به خوبی زد.چون بعضی دروس غیر قابل پیش بینی هستن

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
اینجا هر کس در مورد منطقی ساختمان داده معماری طراحی و هوش سوالی داشت بپرسه شاید بتونم کمک کن:a030:

(کمی هم او اس)

سلوم هم رشته ای

2 تا کتاب خوبا واسه طراحی و ساختمان داده معرفی کن.منبع میخوام.مقسمیو رو کامل خوندم

لینک به دیدگاه
سلوم هم رشته ای

2 تا کتاب خوبا واسه طراحی و ساختمان داده معرفی کن.منبع میخوام.مقسمیو رو کامل خوندم

clrs عالیه برا تفهیم برا تست هم یه کتاب تست قدسی داده خیلی خوبه(دو تا کتاب داره یکیش منبعه ساختمان داده است یکیش تسته)

مقسمی فقط هوشش رو دیدم اونم ناقص بود

لینک به دیدگاه
clrs عالیه برا تفهیم برا تست هم یه کتاب تست قدسی داده خیلی خوبه(دو تا کتاب داره یکیش منبعه ساختمان داده است یکیش تسته)

مقسمی فقط هوشش رو دیدم اونم ناقص بود

واسه طراحی الگوریتم چی؟

همینطور محاسبات عددی؟من تو یونی هم نداشتم(اختیاری بود پاس نکردیم)

لینک به دیدگاه
واسه طراحی الگوریتم چی؟

همینطور محاسبات عددی؟من تو یونی هم نداشتم(اختیاری بود پاس نکردیم)

clrs میشه طراحی الگوریتم + ساختمان داده +طراحی پیشرفته

لازم نیست همه اش خونده شه هم فارسیش هست هم انگلیسی تمریناش خیلی مهمه کل تستا از تمریناشه(لازم نیست همه رو حل کنی بعضی هاش رو حفظ کنی برا کنکور کافیه ولی اگه دوست داری جداب ان)

درمورد محاسبات اگه تستا شبیه پارسال باشه باید کتاب آنالیز عددی پیدا کرد ولی اگه شبیه سالای قبلش باشه پوران کافیه

لینک به دیدگاه
clrs میشه طراحی الگوریتم + ساختمان داده +طراحی پیشرفته

لازم نیست همه اش خونده شه هم فارسیش هست هم انگلیسی تمریناش خیلی مهمه کل تستا از تمریناشه(لازم نیست همه رو حل کنی بعضی هاش رو حفظ کنی برا کنکور کافیه ولی اگه دوست داری جداب ان)

درمورد محاسبات اگه تستا شبیه پارسال باشه باید کتاب آنالیز عددی پیدا کرد ولی اگه شبیه سالای قبلش باشه پوران کافیه

یعنی برم بگمclrs؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه زحمت نمیشه 1 لیست از منابع میذاری؟؟

پوران و پارسه و اینا نمیخواما

منبع

مهم نیست چند صفحه باشن

مرسی زیاد

لینک به دیدگاه
یعنی برم بگمclrs؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه زحمت نمیشه 1 لیست از منابع میذاری؟؟

پوران و پارسه و اینا نمیخواما

منبع

مهم نیست چند صفحه باشن

مرسی زیاد

اسمش هست مقدمه ای بر الگوریتمها

نویسندگان

توماس کورمن

چالز لیزرسون

رونالد ریوست

کلیفورد استین

در مورد منابع بعضی درسا هستن که واقعا پوران و پارسه شون بهتره

هوش مصنوعی راسل خوبه ولی ترجمه اش خیلی گنگه درکش سخته ولی پوران همون کتاب رو روون تر داده بیرون

منطقی مانو به نظر من بهترینه البته استاد ما از رو کتاب طراحی دیجیتال (نویسنده اش یادم نیست ترجمه ی فارسی هم نداره) درس می داد

معماری پترسون عالیه ولی ناقصه برا کنکور یه قسمتایی از مانوی معماری هم باید خونده بشه

سیستم عامل پارسه از کتاب منبع قوی تره

نظریه خودم نمی دونم چی بخونم

گسسته گریمالدی خوبه(روزن هم خوبه ولی ترجمه نداره)

آمار رو درست و حسابی پاس نکردم ترم تابستونه پاسش کردم هیچی ازش نمی دونم

ریاضی مهندسی هم چون برا کامپیوتر سخت نیست همون مدرسان کافیه اگه هم دوست داری کاملتر بخونی پارسه کامله اگه دوست داری بترکونیش وایلی ریاضیدانت می کنه

زبان صفرم

لینک به دیدگاه
اسمش هست مقدمه ای بر الگوریتمها

نویسندگان

توماس کورمن

چالز لیزرسون

رونالد ریوست

کلیفورد استین

در مورد منابع بعضی درسا هستن که واقعا پوران و پارسه شون بهتره

هوش مصنوعی راسل خوبه ولی ترجمه اش خیلی گنگه درکش سخته ولی پوران همون کتاب رو روون تر داده بیرون

منطقی مانو به نظر من بهترینه البته استاد ما از رو کتاب طراحی دیجیتال (نویسنده اش یادم نیست ترجمه ی فارسی هم نداره) درس می داد

معماری پترسون عالیه ولی ناقصه برا کنکور یه قسمتایی از مانوی معماری هم باید خونده بشه

سیستم عامل پارسه از کتاب منبع قوی تره

نظریه خودم نمی دونم چی بخونم

گسسته گریمالدی خوبه(روزن هم خوبه ولی ترجمه نداره)

آمار رو درست و حسابی پاس نکردم ترم تابستونه پاسش کردم هیچی ازش نمی دونم

ریاضی مهندسی هم چون برا کامپیوتر سخت نیست همون مدرسان کافیه اگه هم دوست داری کاملتر بخونی پارسه کامله اگه دوست داری بترکونیش وایلی ریاضیدانت می کنه

زبان صفرم

وااااااااااای نگو.این طراحی الگوریتما من تو یونی پاس کردم.تازه استادمون میگفت لاتینشو بخونید:4564:

هوش نمیخونم.چون گرایشم نرمه

معماری مونیس مانو رو دارم

بله سیستم عامل پارسه شنیدم خوبه

نظریه پیتر لینز (البه کافی نیستا)

گسسته قلی پورا دارم با پوران

آمار و مهندسی نمیخونم.سخته خوووو:4564:

زبان رو من امسال بد نزدم.وقت نمیکنم سر جلسه هم ریاضی کامل جواب بدم هم زبان

واسه همین هم زبان میخون .هم دوتا ریاضی که قسمت ریاضیم خالی نباشه.اما رو مشترک باید خیلی سرمایه گذاری کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...