رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مکانیک

ارسال های توصیه شده

• 8 ماه بعد...
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دیگه مدیری که دفترش رو نبینه به چه درد میخوره:ws37:

دیگه درین نظام جدید کسی دفتر نداره تو عصر ارتباطاتهمه از راه دور کنترل میکنن:w02:

لینک به دیدگاه
دیگه درین نظام جدید کسی دفتر نداره تو عصر ارتباطاتهمه از راه دور کنترل میکنن:w02:

ما هنو با سیستم سنتی کار میکنیممممم:ws53:

-بچه اون چرتکه منو بیار...:banel_smiley_4:

-چشم آقا....!!:w410:

لینک به دیدگاه
ما هنو با سیستم سنتی کار میکنیممممم:ws53:

-بچه اون چرتکه منو بیار...:banel_smiley_4:

-چشم آقا....!!:w410:

مخلص رفیقای بیکلک و یه رنگیم داش علی

چاکرات سدیم

لینک به دیدگاه

ولی من موندم چرا همه در رفتن از طراحی ؟ :whistle:

چیزی نذاشتم ببینم یکی میره اون تو ببینه چیکار باید کرد یا نه:ws3:

لینک به دیدگاه
ولی من موندم چرا همه در رفتن از طراحی ؟ :whistle:

چیزی نذاشتم ببینم یکی میره اون تو ببینه چیکار باید کرد یا نه:ws3:

نمیدونم چرا اصلا فروم ها دیگه محبوبیت قبل رو برای مردم ندارن:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام!

مدیر جان کتاب های مخصوص هوافضا جاشون کجاس؟؟

ببخشید من جواب میدم

تو قسمت مهندسی هوافضا کتابخانه هوافضا هستش ولی خیلی قدیمی و بهم ریخته بود تاپیکش. من تاپیک جدید زدم 25 تا کتاب جدید هم با عکس و توضیح و اسم نواندیشان گذاشتم. ولی تاپیک ها ادغام شدن. اگه اون تاپیک جدا می موند با تکمیلش الآن میتونستیم یه آرشیو عالی و منظم از کتب هوافضا داشته باشیم.

لینک به دیدگاه
سلام!

مدیر جان کتاب های مخصوص هوافضا جاشون کجاس؟؟

ببخشید من جواب میدم

تو قسمت مهندسی هوافضا کتابخانه هوافضا هستش ولی خیلی قدیمی و بهم ریخته بود تاپیکش. من تاپیک جدید زدم 25 تا کتاب جدید هم با عکس و توضیح و اسم نواندیشان گذاشتم. ولی تاپیک ها ادغام شدن. اگه اون تاپیک جدا می موند با تکمیلش الآن میتونستیم یه آرشیو عالی و منظم از کتب هوافضا داشته باشیم.

درود

میشه نظرتون رو در مورد یه زیر تاالار برای هوافضا بدونم؟

و اینکهآیا با یه تاپیک در زمینه هوافضا کفایت میکنه که در صفحه اول کتابخونه ایجاد کنیم؟

و شما هم ادامه تاپیکتون رو بذارید؟ پست هارو مشخص کنید که در تاپیک جدایی قرار بگیرن:a030:

لینک به دیدگاه
درود

و اینکهآیا با یه تاپیک در زمینه هوافضا کفایت میکنه که در صفحه اول کتابخونه ایجاد کنیم؟

و شما هم ادامه تاپیکتون رو بذارید؟ پست هارو مشخص کنید که در تاپیک جدایی قرار بگیرن:a030:

دوستان درخواست کتابخانه هوافضا رو دادم..آقا ناصر هم مسئولیت کتابخونه رو لطف کردن بر عهده گرفتن، اگر نظر یا پیشنهادی دارید، با ایشون در میان بگذارید.

لینک به دیدگاه
درود

راستش من که نظرم مثبته:ws38:

یه مشکل که هست اینه که یه نفر مسئولیت قبول کنه و لیست کتابای موجود توی تاپیک رو تو پست اول با لینک بنویسه که مجبور نشیم به خاطر یه کتاب کل تاپیک شونصد صفحه ای رو زیر و رو کنیم!!!:w02:

لینک به دیدگاه
راستش من که نظرم مثبته:ws38:

یه مشکل که هست اینه که یه نفر مسئولیت قبول کنه و لیست کتابای موجود توی تاپیک رو تو پست اول با لینک بنویسه که مجبور نشیم به خاطر یه کتاب کل تاپیک شونصد صفحه ای رو زیر و رو کنیم!!!:w02:

خودت دواطلب شو:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...