رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مکانیک

ارسال های توصیه شده

درود.

بخش دپارتمان تحصیلات تکمیلی خیلی مشکل داره، من خیلی هارو دعوت کردم حتی نتونستن تاپیک منابع ارشد مکانیک رو پیدا کنن و خودم هم در تشخیصش با مشکل مواجه شدم !!! :icon_razz:

به نظر من در بخش تحصیلات تکمیلی تنها دو بخش آزمون های آزمایشی آنلاین و کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا کفایت کند.

مشاوره کنکور و گفتگوی کنکوری ها و گروه های درسی هم چیز زائدی هستند.

تاپیک های رفع اشکال توی زیربخش هر رشته مهم شود و فقط توی صفحه اصلی همون تالار بمونه خیلی بهتره.

الان اینهمه تاپیک در صفحه اول سیالات و ساخت تولید و... هست که اصلا جالب نیست.

.

.

.

همچنین بخش پروژه، کتاب و مقالات هم به صورت مستقل اضافیه چون هر زیر تالاری یک بخش رو برای این منظور داره !!!

کسیکه کتاب مقاله یا پروژه مثلا از جامدات بخواد میره تالار جامدات نه اینکه به اون زیر بخش ها ...

:icon_gol:

مرسی از پیشنهاد شما اسی :a030:

بالاخره هر سیستمی تا مورد آزمایش قرار نگیره نمیشه فهمید کجاش ایراد داره.

الان که میگی دوستان رو دعوت کردی و نتونستند پیدا کنند، پس حتماً جاشون مناسب نیست و حتماً بررسی میکنم :a030:

در مورد تاپیک های مهم هم به مدیران هر تالار ابلاغ میشه :a030:

مرسی:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسی از پیشنهاد شما اسی :a030:

بالاخره هر سیستمی تا مورد آزمایش قرار نگیره نمیشه فهمید کجاش ایراد داره.

الان که میگی دوستان رو دعوت کردی و نتونستند پیدا کنند، پس حتماً جاشون مناسب نیست و حتماً بررسی میکنم :a030:

در مورد تاپیک های مهم هم به مدیران هر تالار ابلاغ میشه :a030:

مرسی:icon_gol:

جالبه من یک بار دیگر دپارتمان رو بررسی کردم...بنظرم نظم خاصی داره...واقعا تعجب میکنم یک عده ای چجوری گیج شدن؟

صفحه اصلی تالار سیالات دو تاپیک مهم بیشتر نداره...ما بقی زیر تالار ها هم اگر بنظر دوستان زیاده لطفا با ذکر نام بیان کنند تا اصلاح کنم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
جالبه من یک بار دیگر دپارتمان رو بررسی کردم...بنظرم نظم خاصی داره...واقعا تعجب میکنم یک عده ای چجوری گیج شدن؟

صفحه اصلی تالار سیالات دو تاپیک مهم بیشتر نداره...ما بقی زیر تالار ها هم اگر بنظر دوستان زیاده لطفا با ذکر نام بیان کنند تا اصلاح کنم.:icon_gol:

گفتگوی کنکوری ها و مشاوره کنکور، چه فرقی با هم دارند؟ :ws38:

از طرفی رفع اشکال هر درسی باید توی تالار خودش باشه.

ببینید کسی که اولین بار میاد، نمیدونه در زیر شاخه ها چه خبره.

یک دانشجوی جامدات که تا حالا توی فرومی نبوده همین میاد توی مکانیک، میره زیر بخش جامدات.

اونجا دنبال رفع اشکال، یا جزوه و کتاب میگرده.

نمیره دپارتمان تحصیلات تکمیلی، گروه درسی، گروه جامدات و.....

البته این رو میتوانید تست کنید و یک مکانیک کنارتون بنشانید، بگین اگه فلان چیز رو بخوای، اول کجا میری.

:ws38:

زیر تالار زیاد نیست، تاپیک ها در صفحه اول یعنی اینجا زیادن :

http://www.noandishaan.com/forums/forum31.html

لینک به دیدگاه

درود

به نظرم بهتره بعضی از اتقادت خصوصی صورت بگیره و هر کسی اقدام به بهینه سازی تالار با توجه به تخصص خودش کنه. به هر حال به نظر من تالار سیالات قوی ترین تالار مکانیک هست.

لینک به دیدگاه
درود

به نظرم بهتره بعضی از اتقادت خصوصی صورت بگیره و هر کسی اقدام به بهینه سازی تالار با توجه به تخصص خودش کنه. به هر حال به نظر من تالار سیالات قوی ترین تالار مکانیک هست.

مکانیک اینقدر رشته پراکنده ای نیست که مثلا کسی جامدات خونده ندونه زیر بخش های سیالات چه خبر هست. :banel_smiley_4:

بحث هم اصلا سر ضعیف یا قوی بودن یک تالار یا کاربرهاش نبوده و نیست، بحث سر تاپیک های صفحه اول هست که در زیربخش ها جای نگرفتن و همچنین انتقال تاپیک های رفع اشکال دروس از دپارتمان تحصیلات تکمیلی به صفحه اول زیر تالار مربوطه.

لطفا در خواندن نظرات و سپس قضاوت هاتون دقت بیشتری مبذول بدارید.... :ws38:

هرکسی در هر مقامی حتی یک هنری، حق داره بیاد پیشنهاد بهبودی رو بده، با سیستم دیکتاتوری که طرف نیستیم در خصوصی و محرمانه بخواهیم بحث کنیم و نظر بدیم.

عجب دید های سیاهی دارند دوستان به مسائل. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مکانیک اینقدر رشته پراکنده ای نیست که مثلا کسی جامدات خونده ندونه زیر بخش های سیالات چه خبر هست. :banel_smiley_4:

بحث هم اصلا سر ضعیف یا قوی بودن یک تالار یا کاربرهاش نبوده و نیست، بحث سر تاپیک های صفحه اول هست که در زیربخش ها جای نگرفتن و همچنین انتقال تاپیک های رفع اشکال دروس از دپارتمان تحصیلات تکمیلی به صفحه اول زیر تالار مربوطه.

لطفا در خواندن نظرات و سپس قضاوت هاتون دقت بیشتری مبذول بدارید.... :ws38:

هرکسی در هر مقامی حتی یک هنری، حق داره بیاد پیشنهاد بهبودی رو بده، با سیستم دیکتاتوری که طرف نیستیم در خصوصی و محرمانه بخواهیم بحث کنیم و نظر بدیم.

عجب دید های سیاهی دارند دوستان به مسائل. :banel_smiley_4:

اوکی قبوله

لینک به دیدگاه
گفتگوی کنکوری ها و مشاوره کنکور، چه فرقی با هم دارند؟ :ws38:

از طرفی رفع اشکال هر درسی باید توی تالار خودش باشه.

ببینید کسی که اولین بار میاد، نمیدونه در زیر شاخه ها چه خبره.

یک دانشجوی جامدات که تا حالا توی فرومی نبوده همین میاد توی مکانیک، میره زیر بخش جامدات.

اونجا دنبال رفع اشکال، یا جزوه و کتاب میگرده.

نمیره دپارتمان تحصیلات تکمیلی، گروه درسی، گروه جامدات و.....

البته این رو میتوانید تست کنید و یک مکانیک کنارتون بنشانید، بگین اگه فلان چیز رو بخوای، اول کجا میری.

:ws38:

زیر تالار زیاد نیست، تاپیک ها در صفحه اول یعنی اینجا زیادن :

http://www.noandishaan.com/forums/forum31.html

مشاوره کنکور حالت تخصصی داره ولی گفتگوی کنکوری ها بیشتر برای صمیمت و هماهنگی بین دوستان ایجاد شد.

هدف ما بیشتر ایجاد یک نظم و جلوگیری از گم شدن تاپیک های مرتبط به کنکور در لابلای تاپیک های دیگه بود...

خب بنظرتون یک دانشجو نباید زحمت یک سرچ ساده رو به خودش بده؟(من خودم همیشه از مجموعه های منظم بیشتر لذت میبرم)

آزمایشی هم که فرمودید انجام دادم...از دوستم (اصلا اهل فروم رفتن نیستن)خواستم در صفحه اصلی انجمن به تالار مکانیک نگاه کنه، براشون توضیح دادم فرض کن که دانشجویی هستی که قصد مطالعه ارشد داری...کدام زیر مجموعه را انتخاب میکنی؟ اول که گفت:مباحث آموزشی:icon_pf (34):گفتم: چرا؟ - -خب مباحث آموزشی اونجاست دیگه؟

- چرا زیر مجموعه دپارتمان رو انتخاب نکردی؟ - خب ندیدمش..

- فرض کن سوال سیالاتی داری؟ میری بخش کنکور یا زیر مجموعه سیالات؟ -- تحصیلات تکمیلی

- چرا؟ --خب اشکال کنکوری دارم دیگه...این بخش هم واسه همین مگه نیست؟

شاید هم دختر خانم ها دقتشون از آقا پسرها بیشتره.

اما در مورد صفح اوایل سیالات صحبتتون متین...قبلا 4 صفحه بود که خیلی ها رو منتقل کردم تشخیص برخی برام سخت بود و برخی دیگه بعدا ار بخش کتاب های زیر مجموعه مباحث آموزشی به این صفحه منتقل شد که فراموش کردم برخی رو منتقل کنم...ممنون از یادآوری...به جا بود:w16:

لینک به دیدگاه

سلام.

نمیشه تاپیک ها وقتی حذف میشن دیگه دیده نشن؟

الان صفحه اصلی تالار ساخت و تولید پر از تاپیک حذف شده هست، نمای جالبی نداره.:icon_razz:

6 تا تاپیک حذف شده با رنگ بنفش، یه تاپیک سالم وسطش هست.

لینک به دیدگاه
سلام.

نمیشه تاپیک ها وقتی حذف میشن دیگه دیده نشن؟

الان صفحه اصلی تالار ساخت و تولید پر از تاپیک حذف شده هست، نمای جالبی نداره.:icon_razz:

6 تا تاپیک حذف شده با رنگ بنفش، یه تاپیک سالم وسطش هست.

سلام

میشه ولی دسترسیش فقط برای بنده وجود داره.

فکر کنم باید همیشه بصورت دوره ای تالارها رو مرتب کنم.

مرسی :a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
مشاوره کنکور حالت تخصصی داره ولی گفتگوی کنکوری ها بیشتر برای صمیمت و هماهنگی بین دوستان ایجاد شد.

هدف ما بیشتر ایجاد یک نظم و جلوگیری از گم شدن تاپیک های مرتبط به کنکور در لابلای تاپیک های دیگه بود...

خب بنظرتون یک دانشجو نباید زحمت یک سرچ ساده رو به خودش بده؟(من خودم همیشه از مجموعه های منظم بیشتر لذت میبرم)

آزمایشی هم که فرمودید انجام دادم...از دوستم (اصلا اهل فروم رفتن نیستن)خواستم در صفحه اصلی انجمن به تالار مکانیک نگاه کنه، براشون توضیح دادم فرض کن که دانشجویی هستی که قصد مطالعه ارشد داری...کدام زیر مجموعه را انتخاب میکنی؟ اول که گفت:مباحث آموزشی:icon_pf (34):گفتم: چرا؟ - -خب مباحث آموزشی اونجاست دیگه؟

- چرا زیر مجموعه دپارتمان رو انتخاب نکردی؟ - خب ندیدمش..

- فرض کن سوال سیالاتی داری؟ میری بخش کنکور یا زیر مجموعه سیالات؟ -- تحصیلات تکمیلی

- چرا؟ --خب اشکال کنکوری دارم دیگه...این بخش هم واسه همین مگه نیست؟

شاید هم دختر خانم ها دقتشون از آقا پسرها بیشتره.

اما در مورد صفح اوایل سیالات صحبتتون متین...قبلا 4 صفحه بود که خیلی ها رو منتقل کردم تشخیص برخی برام سخت بود و برخی دیگه بعدا ار بخش کتاب های زیر مجموعه مباحث آموزشی به این صفحه منتقل شد که فراموش کردم برخی رو منتقل کنم...ممنون از یادآوری...به جا بود:w16:

این بخش تحصیلات تکمیلی رو همچنان درستش کردین که. :banel_smiley_4:

نگاهی به زیربخش ها بندازین، مدت زیادی هست خاک خورده اند.

در حالیکه همین هارو توی انجمن های خیلی نوپا، مدام آپدیت میشن چون کلی سئوال پیرامونشون هست.

به غیر از بخش آزمون آزمایشی آنلاین، این زیر تالار نیاز به هیچ تقسیم بندی دیگری ندارد، کافیست در همان صفحه اول چند تاپیک منابع ارشد مکانیک و کسانیکه کنکور 92 داشتند و چندتا تاپیک پاسخگویی مهم باشه.

تاپیک زائد با این بخش بندی بیشتر زائد میمونه. :ws38:

لینک به دیدگاه
این بخش تحصیلات تکمیلی رو همچنان درستش کردین که. :banel_smiley_4:

نگاهی به زیربخش ها بندازین، مدت زیادی هست خاک خورده اند.

در حالیکه همین هارو توی انجمن های خیلی نوپا، مدام آپدیت میشن چون کلی سئوال پیرامونشون هست.

به غیر از بخش آزمون آزمایشی آنلاین، این زیر تالار نیاز به هیچ تقسیم بندی دیگری ندارد، کافیست در همان صفحه اول چند تاپیک منابع ارشد مکانیک و کسانیکه کنکور 92 داشتند و چندتا تاپیک پاسخگویی مهم باشه.

تاپیک زائد با این بخش بندی بیشتر زائد میمونه. :ws38:[/quoteبررسی میکنم..ممنون که نظر دارید و رشد تالار براتون مهمه

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
تالار و زیرتالارها بی نظم بشه من نمی بخشمتون :ws37:

http://www.noandishaan.com/forums/thread114469.html

بررسی کنید. :banel_smiley_4:

این تاپیک توسط مسئول کاریابی انجمن زده شده، واسه همین جابجاش نکردم...یک جوری تابلو اعلانات کاریابی است...انتقاد شما چیست؟

لینک به دیدگاه
این تاپیک توسط مسئول کاریابی انجمن زده شده، واسه همین جابجاش نکردم...یک جوری تابلو اعلانات کاریابی است...انتقاد شما چیست؟

چند خط پايين تر هم يك تاپيك با همين موضوع هست :ws37:

لینک به دیدگاه
صفحه اول تالار مكانيك شلوغ شده.

در صورت صلاحديد تاپيك هاي منقضي يا بي ارتباط، انتقال داده شوند به بخش مربوطه. :ws37:

اینها ترفندهایی است برای واکنش مدیران دلسوز سابق:whistle:

انجام شد:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...