رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان:icon_gol:

میخوام نظر و ایده شمارو در مورد روشهای آموزش هنر خوشنویسی در مدارس ابتدایی بدونم.

در واقع میخوام راهنمایی کنید که تو 1دبستان(غیر انتفاعی) خوشنویسی رو برای پایه های مختلف چطور میشه آموزش داد؟

:a030:ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام دوستان:icon_gol:

میخوام نظر و ایده شمارو در مورد روشهای آموزش هنر خوشنویسی در مدارس ابتدایی بدونم.

در واقع میخوام راهنمایی کنید که تو 1دبستان(غیر انتفاعی) خوشنویسی رو برای پایه های مختلف چطور میشه آموزش داد؟

:a030:ممنون

سلام

راستش من هیچموقع آموزش ندادم کسیو:ws38:اما فکر میکنم واسه دبستان اول با مداد (به صورت تحریری)کار بشه بهتره.مگه اینکه کسی باشه که خط ریزش خوب باشه و آمادگی نوشتن با قلم رو داشته باشه.اما درکل با قلم درشت نوشتن واسه ابتدایی ها مناسب نیست:a030:

لینک به ارسال

دقیقا من هم بانظر دختر باران موافقم..... :w16:

من یادمه ،زمانی که دبستان بودم،برای اینکه خط بچه هامون خوب بشه بهمون گفته بودن 5جلد یه کتاب (نارنجی رنگه جلدش)رو بگیریم

دقیق یادم نیست مولفش کیه، اما بسیار کتاب خوبیه، مثله دفتره............اول روش با مداد روکلمات مینویسی،بعد یادگرفتی خودت مینویسی........ :ws37:

به من که خیلی اون کتاب کمک کرد،حتی بعدها جدیتر دنبال یادگیری خط تحریری رفتم..........{هنوزم دوست دارم یه زمانی برم انجمن خوشنویسان} :ws3:

لینک به ارسال
دقیقا من هم بانظر دختر باران موافقم..... :w16:

من یادمه ،زمانی که دبستان بودم،برای اینکه خط بچه هامون خوب بشه بهمون گفته بودن 5جلد یه کتاب (نارنجی رنگه جلدش)رو بگیریم

دقیق یادم نیست مولفش کیه، اما بسیار کتاب خوبیه، مثله دفتره............اول روش با میداد روکلمات مینویسی،بعد یادگرفتی خودت مینویسی........ :ws37:

به من که خیلی اون کتاب کمک کرد،حتی بعدها جدیتر دنبال یادگیری خط تحریری رفتم..........{هنوزم دوست دارم یه زمانی برم انجمن خوشنویسان} :ws3:

:a030:کتابشو سجاد داره..s.f

توی قسمت با هم خوش خط بشیم از روی همونا سرمشق میذاره .آموزشه.ستاره جان دوست داری بیا :w16:

[h=1]با هم خوش خط بشیم[/h]

لینک به ارسال

اگر میخواهی شوی خوشنویس بنویس و بنویس و بنویس

میگن خوشنویس

یه روز ننویسه خودش میفهمه

2 روز استادان

3 روز همه

لینک به ارسال