رفتن به مطلب

روش ساده برای یافتن پرو.ک.سی های رایگان دانشگاهی برای دانلود مقالات (ii)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 101
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 5 ماه بعد...
سلام دوست گرامی

نمیدونم وقتی ip و port را داخل مرورگر فایرفاکس وارد میکنم، کلا از اینترنت قطع میشم و اصلا هیچ سایتی باز نمیشه. مشکل از کجاست؟

با تشکر

سلام اول بايد تست كني اون اي پي پورت كار ميكنه يا نه

و اينكه بدوني براي چه دانشگاهي هست و چه پايگاهايي رو ساپورت ميكنه

اگه بعد از پاك كردن كوكي و كش مرورگرت بازم تست ميكني و كار نميكنه به احتمال نود و نه درصد ميتونم بگم پروكسي از كار افتاده

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...

سلام

لطفا دوستان عزیز جواب من و بدند ممنون میشم

من آی پی رو بدست میارم ولی پورت اون رو تو لیست نمیبینم لطفا راهنماییم کننید

من از گزینه مورد نظر کپی گرفتم و تو نوت پد هم وارد کردم و سرچ هم کردم ولی نتونستمپیدا کنم لطفا

help help help

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام دوستان مهربون

من از آموزش این سایت نهایت استفاده رو کردم و کلی مقاله گرفتم که واقعا جای تشکر بسیار زیادی داره واقعا ممنون

ولی یک مشکی بود که خوشحال می شم راهنماییم کنید.

تنها پورت هایی که رو فایرفوکس من کار می کنند چنتا بیشتر نیست که اون هام 3128، 18186 و 808 هست. ولی بیشتر دانشگا ها با پورت های 8080 تا 80 کار می کنند که وقتی من این پورت ها رو تنظیم می کنم اصلا کار نمی کنن!!!

اگه کمکم کنید که از این پورت ها چجوری استفاده کنم ممنون می شم

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

یه دونه ای پسر . . .

دمت گرم . . .

خیلی حال داد :ws3:

فقط یه مشکلی که هست یا لیست پیراشکیا قدیمیه و از کار افتاده یا سرعت داغونه . . .

ای کاش یه تاپیک میزدیم بچه ها لیست پورت و آی پی هایی رو که پیدا میکنن به اشتراک میذاشتن.:ws38:(لا اقل هر نفر که میخواد یه مقاله بگیره از اول این مسیرو نره . . .:ws52: :5c6ipag2mnshmsf5ju3)

ولی بازم ممنون . . .

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام و درود بر مدیریت محترم و تمامی دست اندرکاران. ماکه موفق نشدیم با این روش اقدامی کنیم. ای پی دانشگاهها رو میگیریم ولی وقتی میزنیم داخل مرورگر با پورت 8080 یا دو سه پورت دیگه جواب نمیگیریم چون مرورگر اصلا کار نمیکند. از دوستان کسی میتونه این کتاب رو که چند تکه در سایت قرار گرفته است برای ما دانلود کند و به ایمیل ما هم اطلاع دهد؟؟ خیلی من رو شرمنده میکنید. مهمه واسم. این سایت میگه باید از ای پی دانشگاههای که گذاشتیم وصل شید برای دانلود. این ادرس:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام.ممنون از اموزش هاتون.من یه مشکلی دارم!

میخواستم وقتی که توی دانشگاه نیستم هم از ftp بتونم استفاده کنم و فایل هارو دانلود کنم.

روش قبلی هم تست کردم.اما اکثر ایپی ها رو که میزنم بعدش مثلا میره توی فیش حقوقی کارکنان !!!!!!!

توی این روش شما چیزی در مورد دانشگاه های ایران ننوشتید!ایا جواب میده؟!

من دانشگاه تهران هستم !

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام.ممنون از اموزش هاتون.من یه مشکلی دارم!

میخواستم وقتی که توی دانشگاه نیستم هم از ftp بتونم استفاده کنم و فایل هارو دانلود کنم.

روش قبلی هم تست کردم.اما اکثر ایپی ها رو که میزنم بعدش مثلا میره توی فیش حقوقی کارکنان !!!!!!!

توی این روش شما چیزی در مورد دانشگاه های ایران ننوشتید!ایا جواب میده؟!

من دانشگاه تهران هستم !

مرسی

اگه آی پی پورت رو پیدا کنید، جواب میده :a030:

تو سرچ پروکـــــــــسیا فقط واسه ایران رو می تونید سرچ کنید.

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

سایت ایران پیپر هم خیلی خوبه. از همه پایگاه های مهم مقاله و کتاب دانلود میکنه. بصورت رایگان!!من مقالاتی که نتونستم از سایت های دیگه بگیرم، خیلی راحت از این سایت گرفتم!!http://iranpaper.ir/توی سایتش زده این پایگاه هارو پشتیبانی میکنه:SciencedirectSpringerWileyIEEETaylor & Francis OnlineTaylor & Francis eBooksSageCambridgeOxfordJstorEmerald InsightACSRSCIOPAIPASMEASCEAIAABegell HouseScientific.NetAPSACMAMSSIAMNatureOSAPsycNETICE Virtual LibraryWorld ScientificSPIEingentaconnectThieme ConnectBenthamDirectBentham ScienceInderscienceIOS PressOnePetroOneMineCRCnetBASEDe GruyterIGI GlobalManey OnlineCAB DirectClinicalKeyMcGraw-Hill eBooksTechno PressACI (concrete.org)

لینک به دیدگاه
سایت ایران پیپر هم خیلی خوبه. از همه پایگاه های مهم مقاله و کتاب دانلود میکنه. بصورت رایگان!!من مقالاتی که نتونستم از سایت های دیگه بگیرم، خیلی راحت از این سایت گرفتم!!http://iranpaper.ir/توی سایتش زده این پایگاه هارو پشتیبانی میکنه:SciencedirectSpringerWileyIEEETaylor & Francis OnlineTaylor & Francis eBooksSageCambridgeOxfordJstorEmerald InsightACSRSCIOPAIPASMEASCEAIAABegell HouseScientific.NetAPSACMAMSSIAMNatureOSAPsycNETICE Virtual LibraryWorld ScientificSPIEingentaconnectThieme ConnectBenthamDirectBentham ScienceInderscienceIOS PressOnePetroOneMineCRCnetBASEDe GruyterIGI GlobalManey OnlineCAB DirectClinicalKeyMcGraw-Hill eBooksTechno PressACI (concrete.org)

چون تازه شروع کردند و در مرحله اشکال یابی سیستمشون هستند و تبلیغ سایتشون، رایگان است.

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

بچه ها من به شدت دنبال یه یوزر پسورد یا آی پورت دانشگاهی میگردم که به منابع پایگاه taylor & francis یا همون سایت tandfonline.com دسترسی داشته باشم.

یکی گیر آوردم ولی ضعیف بود :icon_pf (34): اگه یوزر پسورد یا آی پورت قوی داشتیم، ممنون میشم به اشتراک بذارین. چون تعداد مقاله ها زیاده، بشینم خودم دانلودشون کنم :icon_redface:

مقاله های مجله Children's Geographies رو میخواستم دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...