رفتن به مطلب

روی شن ها (اولین نگاه بازی Spec ops the line)

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بازی Spec ops the line یک بازی شلیک کننده ی شخص ثالث است که توسط شرکت بازی سازی تیک تو منتشر شده است. این بازی بر روی پلاتفرم های ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و کامپیوتر های خانگی قرار است منتشر گردد. تاریخ انتشار این بازی ۲۱ دسامبر معین شده است و تازگی ها هم در بازار دیده می شود.

داستان بازی توسط جوزف و از رمان Condra الهام بخشی شده است. این بازی سوم شخص شلیک کننده بر روی بازی هایی با آرایش نظامی منظم و Squad base تمرکز دارد.

کاپیتان مارتین نقش اصلی در بازی را ایفا می کند که به همراهی تیم واکر از ارتش آمریکا به دوبی منتقل شده است. بازیکن در این بازی باید شهر را بپیماید که خطرهای خصمانه را رفع کند و به دنبال کلنل گمشده ای به نام کوراند بگردد که در این بین وارد ماجراجویی خطرناکی می شود.

سلاح های بهتر و بیشتری در دسترس خواهد شد به شرطی که بازیکن بتواند در بازی پیشرفت هایی داشته باشد و ماموریت ها را به آسانی انجام دهد.

فرمانده می تواند به سایر افراد دستور بدهد و با واکنش های مطمئن و دقیق بازی را دنبال کند. حرکات با توجه به زمینه ی بازی متفاوت خواهند بود. بازی روی شن و ماسه های عادی دوبی تمرکز دارد و تغییرات زمین به صورت پویا.

در طول گیم پلی با شکست های محیطی و ریزش های پیرامون بسیار برخورد می کنید. مسیر ها مکن است بگشایند و بسته شوند و بازیکن را حسابی در مبارزه ای سخت شریک کنند. در حین مبارزه زمین از هم باز می شود و دیگر مشخص نیست که آینده ای در برابر بازیکن قرار دارد.

یک بخش شبکه ای مطلق هم در بازی تعبیه شده است که بازی را مهیج تر کرده است. نشانه ی سلاح ها با تنظیم عدسی های مختلف بر روی دشمن ز جمله ویژگی های بازی است. شاید داستانی که در بازی Spec Ops است کمی کلیشه ای باشد ولی این بازی داستان خاص خودش را دارد با پیچ و خم های متوالی و متنوع.

دوبی یک ناحیه ای تحت کنترل ارتشی ثروتمند با شهروندان نمایه ای است که تمام عناصر این شهر توسط خاک ها دفن شده اند. یک جناح از بازی را ارتش آمریکا و بخشی دیگر را قلب تاریکی تشکیل می دهند که اعضای این گروه شبه نظامی های تعلیم دیده هستند. تخریب ناگهانی شهر نقطه ای آغازین برای بازی Spec Ops است. با کلنل آمریکایی تماسی گرفته می شود و به او می گویند که ژنرال کوراند و سربازهایش گم شده اند. داستان بازی روی این خط اصلی تمرکز دارد.

بازی Spec Ops ترکیبی خوب از بازی هایی چون Ghost recon و بتلد فیلد ۳ باشد که به تازگی در بازارهای ایران دیده می شود و توصیه ی من این است که این بازی زیبا را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.مشخصات بازی :

Spec Ops The Line Minimum System Requirements

CPU: Intel Core 2 Duo @ 2GHz / AMD Athlon 64 X2 Equivalent

GPU RAM: 256 MB

GPU: NVIDIA GeForce 7900 GS/ ATI Radeon HD 2600XT

RAM: 2 GB

HDD: 6 GB free

AUDIO: DirectX Compatible

OTHER: Steam Client

Spec Ops The Line Recommended System Requirements

CPU: 2.4 GHz Quad Core processor

GPU RAM: 512+ MB

GPU: NVIDIA GeForce 9800 GTX/ATI Radeon HD 4850

RAM: 3 GB

HDD: 10 GB free[TABLE]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD][/TD]

[TD][/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=colspan: 2][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه
پوریا:w000:

این چه توصیه هاییه میکنی.:vahidrk:

این بازیها ضرر داره.

من خودم 1 بازی دارم اینقد خوبه:lol:

اقا پوریا

:w02:

عشقم کشید گفتم توام عشقت کشید بازیات و بذار

کدوم بازیه ؟ همون که یه خانومس ده مدل لباسه هی مدلا رو ست میکنی تنش میکنی ؟ :w02:

لینک به دیدگاه
اقا پوریا

:w02:

عشقم کشید گفتم توام عشقت کشید بازیات و بذار

کدوم بازیه ؟ همون که یه خانومس ده مدل لباسه هی مدلا رو ست میکنی تنش میکنی ؟ :w02:

این دیگه چجور بازیه:ws3:

نوچ.من این بازیو دارمHuhnerRache

شطرنج هم دوست بدارم.

اما بازیهای خشن نه.

اینا با روحیه لطیف من جور در نمیاد:ws3:

لینک به دیدگاه
این دیگه چجور بازیه:ws3:

نوچ.من این بازیو دارمHuhnerRache

شطرنج هم دوست بدارم.

اما بازیهای خشن نه.

اینا با روحیه لطیف من جور در نمیاد:ws3:

بازیه این خانومه هم ک میگم خیلی لطیفه ها

بدردت میخوره :دی

بازیاتو بیا همین جوری اینجا بتحلیل

لینک به دیدگاه
بازیه این خانومه هم ک میگم خیلی لطیفه ها

بدردت میخوره :دی:w02:

بازیاتو بیا همین جوری اینجا بتحلیل

w000.gifاون بازی واسه خودت.اینم میخوام ترک کنم.

اینجا بتحلیلیم واسه کی؟!!!!!!!!

ماشالا چقدم فعالیت بچه ها زیاده.حالا برو تو گفتگو آزاد و اینا ببین چه خبره؟w58.gif

1 آموزش میذاری هیچکس نمیاد سراغش.حالا برو تو آموزشای خارجیاsigh.gif

دیگه دارم از اینجا هم زده میشم.icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...