رفتن به مطلب

طراحی اگزاست فن برای معدن

ارسال های توصیه شده

دوستان میخوام چند تا اگزاست فن برای برای مترو و یا معدن طراحی کنیم ولی اطلاعات کمی درمورد اون داریم اگه شما عزیزان اطلاعاتی دراه و یا اینکه تو واحدهای دانشگههی اگه درسی در این مورد خوندید که کمک میکنه ممنون میشم کمک کنید

سوالم اینه از کجا بدونیم چقدر هوا توی تونل که چند متر زیز زمینه باید اگزاست بشه و باتوجه به اون اگزاست فن بزاریم .و از یه کانل بتونیم ی شبکه طراحی هوا تازه برای داخل طراحی کنیم؟

لینک به دیدگاه
دوستان میخوام چند تا اگزاست فن برای برای مترو و یا معدن طراحی کنیم ولی اطلاعات کمی درمورد اون داریم اگه شما عزیزان اطلاعاتی دراه و یا اینکه تو واحدهای دانشگههی اگه درسی در این مورد خوندید که کمک میکنه ممنون میشم کمک کنید

سوالم اینه از کجا بدونیم چقدر هوا توی تونل که چند متر زیز زمینه باید اگزاست بشه و باتوجه به اون اگزاست فن بزاریم .و از یه کانل بتونیم ی شبکه طراحی هوا تازه برای داخل طراحی کنیم؟

درسی که ما خوندیم تهویه در معادن و فضاهای زیرزمینی بود که تو اون درس برای طراحی شبکه تهویه، ابتدا میزان هوای مورد نیاز شبکه رو با استفاده از فرمول های مخصوص تخمین میزدیم و با مراجعه به نمودارها و کاتالوگ های کارخونه های سازنده جت فن مورد نیاز رو انتخاب میکردیم.

عوامل موثر در میزان هوای مورد نیاز شبکه معدن گستردگی شبکه، مقاومت شبکه، شیوه استخراج، نوع ماده معدنی و .... هست

لینک به دیدگاه

از کجا میتونم فرمولاشو پیدا کنم.ایا کتابی تو اینترنت هست؟شما میتونی اگه زحمت نیست برات عکس بگیری ازشون؟

لینک به دیدگاه
از کجا میتونم فرمولاشو پیدا کنم.ایا کتابی تو اینترنت هست؟شما میتونی اگه زحمت نیست برات عکس بگیری ازشون؟

راستش من کتابشو ندارم الان

کتاب تهویه در معادن

نویسنده حسن مدنی

لینک به دیدگاه
میتونی از دوستانت فرمولاشو گیر بیاری .یا اگه سایت لاتین هم معرفی کنی ممنونت میشم
خوبی آقایی:icon_gol: داداش یه من یه فایل pdfمقررات تهویه در معدن رو دارم میزارم تو پیوست قطعا بدردت میخوره:a030:

:ws56:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

مرسی داداشی.ا:a030:

یه سوال هنوز مطلبی که دادیو نگاه نکردم بنظرت میشه اگزاست فن طراحی کرد با این فایل یا نه

اگه کتاب حسن مدنی رو بگیرم میتونه کمک کنه بهم؟؟

لینک به دیدگاه
مرسی داداشی.ا:a030:

یه سوال هنوز مطلبی که دادیو نگاه نکردم بنظرت میشه اگزاست فن طراحی کرد با این فایل یا نه

اگه کتاب حسن مدنی رو بگیرم میتونه کمک کنه بهم؟؟

دوست عزیز برای آشنایی کتاب مدنی رو بخونید. اگر دیدید به اطلاعات پیشرفته تری نیازمندید به دو کتاب

و
مراجعه کنید. ( اولی تو مقطع ارشد منبع هستش. )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...