رفتن به مطلب

توروخدا این حرکاتو جمع کنید

ارسال های توصیه شده

یعنی چی تو یه انجمن علمی میان در این موردا صحبت میکنند،یکم خجالت بکشید بخدا همتون خوب این چیزارو میدونید نگید نمیدونید که بد بهم برمیخوره

هرکی بار حرفم مخالفه بگه ؟

اقای که اسم نمیبرم میاین دفاع میکنین خوهاین حرکات اگه خواهرت توانجمن باشه و این حرفو بزنی خوبه؟؟؟/؟

این تایپیکا رو مدیریت سایت جمع کن لطفا

این تایپیکارو حذف کن کاملا اشتباه این موضوعا که تو این انجمن علمی بهش پرداخت بشه همتون تنظیم و پاس کردید

دیگه دلیلی نداره

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اقای که اسم نمیبرم میاین دفاع میکنین خوهاین حرکات اگه خواهرت توانجمن باشه و این حرفو بزنی خوبه؟؟؟/؟

اگه احیانن خواهر جنابعالی پسفردا ب خاطر نداشتن اطلاعات کافی درباره رابطه جنسی ب مشکل خورد و کارش ب طلاق و جدایی رسید ( مثل خیلی از ازدواجای الان ) شما جوابشو میدی آقای با غیرت ؟

لینک به دیدگاه
یعنی چی تو یه انجمن علمی میان در این موردا صحبت میکنند،یکم خجالت بکشید بخدا همتون خوب این چیزارو میدونید نگید نمیدونید که بد بهم برمیخوره

این تایپیکارو حذف کن کاملا اشتباه این موضوعا که تو این انجمن علمی بهش پرداخت بشه همتون تنظیم و پاس کردید

دیگه دلیلی نداره

مگه مطالعات جنسی غیر علمی هستن؟:ws52:

مگه کسی اطلاعات جنسیش بره بالا مشکل داره؟

تو تنظیم خانواده ای که سر کلاس میخونی چی یاد میدن که آدم بخواد اطلاعاتشو در همون حد کافی بدونه!

آخه پسر خوب گیرم تو بلدی...منی که بلد نیستم یا منی که دانشگاه نرفتم چجوری یاد بگیرم؟

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا خودتونو گول میزنید شما یعنی این چیزارو نمیدونید که رابطه جنسی چی ،چیکارکنیم بهترین ارگاسم بین طرفین داشته باشیم و ......

بعضیا فقط میرن دانشگاه پاس کنن مدرک بگیرند یکم چشمو گوشمون باز کنیم

شما خداوکیلی تو این سن که هستی یعنی این چیزارو نمیدونی ؟

ادای ندارم ولی بخوایید حاضرم پرسشو پاسخ بزارید تا تمام سوالتونو جواب بدم،نه اینکه بیایم بگیم رابطهاز مقعد بده

جواب همتونو علمی میدم ،نه کوچه بازاری سوال داری بپرس تا بگم

دوستان چه عشقی میکنند وقتی تو انجمن از این حرفا میزنند خیلی فستیوالند ،

لینک به دیدگاه
نمیدونم چرا خودتونو گول میزنید شما یعنی این چیزارو نمیدونید که رابطه جنسی چی ،چیکارکنیم بهترین ارگاسم بین طرفین داشته باشیم و ......

ادای ندارم ولی بخوایید حاضرم پرسشو پاسخ بزارید تا تمام سوالتونو جواب بدم،نه اینکه بیایم بگیم رابطهاز مقعد بده

چ جوی میده :ws3:

من نه تو مدرسه یاد گرفتم نه تو دانشگاه نه تو درس تنظیم و جمعیت نه تو کتابفروشیا کتاب مناسب راجع بهش پیدا کردم ک اطلاعاتم بره بالا

میشه شما ک انقد ادعات میشه بگی اینهمه اطلاعات علمیو از کجا آوردی ما هم از اونجا یاد بگیریم ؟‌

لینک به دیدگاه

دیگه دلیلی نداره

درود.

دوست خوبم این انجمن ابزار گزارش تخلف داره، هر پستی رو که فکر می کنید غیر اخلاقی هست رو گزارش می کنید، اگر ما بررسی کردیم و توجیه شدیم تاپیک رو پاک میکنیم، اگر غیر از این بود، شما تاپیک سر جاش می مونه.

اگر تاپیکی رویکرد علمی داشته باشه به این قضیه ما استقبال هم میکنیم. به تالار گفتگوی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
سری بزنید حتما.

این انجمن از داخل ایران مدیریت می شود و از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

اخلاق نسبیه. نمیشه یک فرمول رو به همه تسری داد. شما هم اگر تاپیکی رو خلاف اخلاق میدونید که هست رو لطفا گزارش بدید. در صورت حذف نشدن، میتونید تاپیک رو باز نکنید.

لینک به دیدگاه
مگه مطالعات جنسی غیر علمی هستن؟:ws52:

مگه کسی اطلاعات جنسیش بره بالا مشکل داره؟

تو تنظیم خانواده ای که سر کلاس میخونی چی یاد میدن که آدم بخواد اطلاعاتشو در همون حد کافی بدونه!

آخه پسر خوب گیرم تو بلدی...منی که بلد نیستم یا منی که دانشگاه نرفتم چجوری یاد بگیرم؟

محض اطلاع تو دوست عزیزم این انجمن علمی ،پس ملاک رو اینه همه دانشجونند

لینک به دیدگاه

همونه دیگه خودت خوب بلدی فک میکنی بقیه هم عین شما سر در میارن...

دوستان به خاطر تیتری که زدین علاقه مند شدن اومدن اینجا...

وگرنه من که اصلا قسمت مطالعات جنسی رو ندیده بودم...این شمایید که خیلی علاقه دارید به این موضوعات که رفتید پیداش کردید...

اینم بگم که هیچ اشکالی نداره که کسی بخواد به این موضوعات علاقه مند باشه...

لینک به دیدگاه
چ جوی میده :ws3:

من نه تو مدرسه یاد گرفتم نه تو دانشگاه نه تو درس تنظیم و جمعیت نه تو کتابفروشیا کتاب مناسب راجع بهش پیدا کردم ک اطلاعاتم بره بالا

میشه شما ک انقد ادعات میشه بگی اینهمه اطلاعات علمیو از کجا آوردی ما هم از اونجا یاد بگیریم ؟‌

کتاب خوندم ،با اکثر دکتر تو اینترنت و بیرون در ارتباطم

چرا چون خودم خواستم بدونم ،سوال برام ایجاد شده بود رفتم جلو به این فکر نکردم که طرف چه فکری میکنه و چی میخواد بگه ،

عزیزم کافیه بخوای نه اینکه بشینی هرچی تو انجمن گذاشته شد تایید کنی خوبه یا بد

شما سوال داشتی پیام خصوصی بده به بنده ،به سوالات ج میدم نه اینکه بیاییم اینجا به این موضوع ها بپردازیم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز یک واحد پاس کردن تنظیم خانواده برای توجیه برنامه ی کلی تنظیم خانواده در کشور هست. این مقاله را بخوانید:

هنوز هم که هنوز عدم ارضای نیاز جنسی در رابطه ی زناشویی از علل اصلی طلاق در ایرانه.

ضمن خیلی از اعضا تنظیم خانواده پاس نکرده اند.

حتی برای کسانی که میخواهند ازدواج کنند قبلش جلسات توجیهی نحوه های برقراری ارتباط جنسی میگذارند.

لینک به دیدگاه
همونه دیگه خودت خوب بلدی فک میکنی بقیه هم عین شما سر در میارن...

دوستان به خاطر تیتری که زدین علاقه مند شدن اومدن اینجا...

وگرنه من که اصلا قسمت مطالعات جنسی رو ندیده بودم...این شمایید که خیلی علاقه دارید به این موضوعات که رفتید پیداش کردید...

اینم بگم که هیچ اشکالی نداره که کسی بخواد به این موضوعات علاقه مند باشه...

نه دوستم دنبال کاتالوگ چیلر تراکمی بود یه سرچ کردم ،دیدم اومدم اینجا نمیدونم چه ربطی داره کاتالوگ به نیاز جنسی

اینقدر بیکار نیستم بیام این موضوع ها ر بخونم ،

لینک به دیدگاه

میدونید سر کلاس تنظیم سوال نپرسید چون فکر میکردید پوروی هست بپرسیم،

دوستان گلم میدونم مهمترین چیزی که تو ذهن هر پسری چیه میدونم،مخالف این نیستم که بگم بده ادم بدونه و باید بدونه ولی نه هرجایی

میدونم تو ایران عامل بیشتر طلاق بخاطر عدم درک متقابل بخاطر نیاز جنسی طرف مقابله

ولی کافیه ی سرچ بزنی

لینک به دیدگاه
میدونید سر کلاس تنظیم سوال نپرسید چون فکر میکردید پوروی هست بپرسیم،

دوستان گلم میدونم مهمترین چیزی که تو ذهن هر پسری چیه میدونم،مخالف این نیستم که بگم بده ادم بدونه و باید بدونه ولی نه هرجایی

میدونم تو ایران عامل بیشتر طلاق بخاطر عدم درک متقابل بخاطر نیاز جنسی طرف مقابله

ولی کافیه ی سرچ بزنی

اینجا هم جزوی از اینترنته.

اینجا هم میتونه نتایج یه سرچ باشه.

اینجا هرجایی نیست.

ما اینجا یاد می گیریم طور به قضایا value free نگاه کنیم.

لینک به دیدگاه

پس دوستان موافقند درسته؟؟

خوب بیاید یه پرسشو پاسخ بزاریم تا سوالای دوستانو تو این مورد جواب بدیم نه اینکه در هرموردی تایپیک بزنیم موافقین؟

لینک به دیدگاه
پس دوستان موافقند درسته؟؟

خوب بیاید یه پرسشو پاسخ بزاریم تا سوالای دوستانو تو این مورد جواب بدیم نه اینکه در هرموردی تایپیک بزنیم موافقین؟

خیر بنده موافق نیستم.

شما مرجعی برای پاسخگویی به این سوالات سراغ دارید؟

دلایل شما برای مخفی کردن این موارد قانع کننده نیست.

لینک به دیدگاه
فکر نمیکنم نیاز باشه بگم منبعش چیه !!!!!!!!!!!!

موافق نیستید

فکر کنم لازم باشه به لینک زیر یه سری بزنید و شفافیت رو ببینید:

سایت رسمی تنظیم خانواده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دیگه لازم شد منبعشو بگم ،دکتر محسن اسدی و دکتر محمدرضا صارمی از دوستان بسیار صمیمی بنده در دانشگاه تهران ترم 12 دکتری

و جناب دکتر وحید پویان زاده متخصص تنظیم خانواده و مدرس دانشگاه تهران جنوب ،و بنده خودم علاوه بر تخصص درمهندسی حرارت وسیالات،بازرسی جوش ،صنایع خودرو

در بخش روانشناسی و تنظیم خانواده بی تجربه نیستم و لازم نمیدونم بیشتر توضیح بدم،

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...