رفتن به مطلب

انجام گروهی پروژه های تأسیساتی نمونه

ارسال های توصیه شده

ببین عمرن اگه بتونم پیدا بکنم ، هیچ معماری اینقدر ذوق به خرج نمیده که بیاد سه بعدی طراحی کنه -خوب عزیز کاری نداره که کجاشو میمونی همیشه هر نقشه ای رو میخوای شروع کنی ی جای کلیدی اونو پیدا کن مثل اسانسور یا رمپ یا همون پله بعد باتوجه به اونا قدم به قدم برو تو ساختمونو اشپزخونهو ... پیدا کن هیچ کاری نداره فقط یکم حواستو جمع کن

خودم یک چندتایی پیدا کردم آخه یکی از بچه های معماری بهم گفت از مدل ساخته شدش عکس هم دارم من فقط میخاستم بدونم چه شکلیه که دیگه رو اون وقت نذارم

آره دارم همینجوری پیش میرم دارم به نتایج خوبی میرسم

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 119
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

برای کل خونه یا حتی برای اتاق هم بستگی داره چند متره باشه ااتاق - ولی میتونی ی کاری بکنی حجم اتاقو برحسب فوت مکعب به دست بیاری تقسیم به 60 کنی مقدار cfm بدست میاد

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
مهندس نظرتون چیه همینو شروع کنم با کریر به انجام دادن؟مرحله به مرحله برم جلو هرجا سوالی داشتم بپرسم:ws37:

عالي

فقط قبلش اينجا بگو كه با چه مصالح و ضخامت هايي ميخواي كار كني

شرايط رو بگو

نوع سيستم

منطقه آب و هوايي

...

و هر چيزي كه نيازه

لینک به دیدگاه
عالي

فقط قبلش اينجا بگو كه با چه مصالح و ضخامت هايي ميخواي كار كني

شرايط رو بگو

نوع سيستم

منطقه آب و هوايي

...

و هر چيزي كه نيازه

چشم هروقت شروع کردم به کار از همون اول مرحله به مرحله هم سوالاتمو میپرسم هم فرضیات رو میگم:gnugghender::icon_gol:

لینک به دیدگاه
مهندس نظرتون چیه همینو شروع کنم با کریر به انجام دادن؟مرحله به مرحله برم جلو هرجا سوالی داشتم بپرسم:ws37:

بسيار هم خوب ، انجمن متعلق به همه تاسيساتي ها بزرگوار مي باشد

به اميد خدا شروع كنيد -

لینک به دیدگاه

راستی بچه ها

من میتونم قدم به قدم و همراه با دوستان، با نرم افزار Persian HVAC محاسبه کنم و اینجا قرار بدم تا یک مقایسه منطقی هم بتونیم بکنیم.

نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه
راستی بچه ها

من میتونم قدم به قدم و همراه با دوستان، با نرم افزار Persian HVAC محاسبه کنم و اینجا قرار بدم تا یک مقایسه منطقی هم بتونیم بکنیم.

نظرتون چیه؟

بسيارهم عاليست

لینک به دیدگاه

فقط یک چیزی هست که من اولین کارمه ک میخام با کریر شرو کنم و کلی سوال و مجهولات تو ذهنم هست برای هر قسمتش ک شاید برای شما خیلی پیش پا فتاده باشه و حوصلتون سر بره :hanghead::5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
فقط یک چیزی هست که من اولین کارمه ک میخام با کریر شرو کنم و کلی سوال و مجهولات تو ذهنم هست برای هر قسمتش ک شاید برای شما خیلی پیش پا فتاده باشه و حوصلتون سر بره :hanghead::5c6ipag2mnshmsf5ju3

هر سوالی هست توی تاپیک مربوط به کریر بپرس :a030:

لینک به دیدگاه
خو آخه مربوط به این پروژه میشه:ws37:

همونجا بپرسید

بعد ارجاع میدیم اینور.

میخوام اون تاپیک فعال باشه.

ولی سوالات غیر از کریر رو اینجا میتونی بپرسی

لینک به دیدگاه
ارتفاع سقف رو طبق نقشه باید 4 متر در نظر بگیرم دیگه نه؟:ws38:

چه خبره مهندس چهار متر مگه سوله است -مسكونيه ، نهايت ارتفاعي كه ميتوني داشته باشي 3.5 متر با سقف كاذبه

در صورتي كه سقف كاذب نداري ارتفاع سقف تا كف تمام شده رو 2.80 بگير

لینک به دیدگاه
سلام.منم می خوام این پروژه رو انجام بدم

فقط قرار کدوم نقشه رو طراحی کنین؟

از کجا باید بردارم؟:ws52:

سلام

برو پست 2 از همین تاپیک یک فابل پیوست هست که پلانش هست اگه نتونستی بگو برات بزارم اینجا مهندس

خوش اومدی:ws37:

لینک به دیدگاه
چه خبره مهندس چهار متر مگه سوله است -مسكونيه ، نهايت ارتفاعي كه ميتوني داشته باشي 3.5 متر با سقف كاذبه

در صورتي كه سقف كاذب نداري ارتفاع سقف تا كف تمام شده رو 2.80 بگير

مهندس آخه تو پلان طبقه 2 که زده 4.05،معنی این چیه؟:ws37:

لینک به دیدگاه
سلام

برو پست 2 از همین تاپیک یک فابل پیوست هست که پلانش هست اگه نتونستی بگو برات بزارم اینجا مهندس

خوش اومدی:ws37:

ممنون

همون اداری مسکونی 2 طبقه؟؟؟؟

شرایطش چی؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...