رفتن به مطلب

به جهنم!!!!!!!!!!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باید روی رفتارم تجدید نظر کنم:ws3:

به جهنم

بابا اینجا چخبره؟

...

من دو ساعت نبودم میدون جنگ شده که.......

منظور من تو اون پست اصن با شما نبود...طرف یه دختر بود که خودش میدونه کیه...

اما حق باشماست باید روی رفتارم تجدید نظر کنم....

با این خشونتیکه من بخرج میدم....پسرا فراری شدن....:ws3:

لینک به دیدگاه

همه فکر میکنن من دخترم ، کسی بهم توجه نمیکنه از دخترها ، به جهنم ..

حالا دختر ها بهم توجه نمیکنن به جهنم ، نمیدونم چرا پسرها هم بهم توجه نمیکنن ، اونم به جهنم :ws3:

لینک به دیدگاه
تو یه تاپیک سوتی دادمو به sara068 گفتم عزیزم!:icon_pf (34):

خب به جهنم:ws28:

یکی از بچه های انجمن فکر کرد من دخترم ،یکجا منو عزیزم خطاب کرد ، اولش خیلی ذوق کردم و قند تو دلم اب شد که یک دختر بهم عزیزم گفته، بعد تو همین حال و هوای ذوق کردن بودم که برداشت بهم گفت نمیدونسته که من پسرم و بخاطر عزیزم گفتن عذر خواهی کرد و کفت اشتباه شده... خوب به جهنم که اشتباه شده و بهم نگفته عزیزم ، انگار ما کشته مرده عزیزم گفتن مردمیم!!! والاااااا :ws3:

اصلا حالا که کار به اینجا رسید بزارید بگم که من از اون پسراشم که وقتی تو خیابون از کنار دختری رد میشم کاملا حس میکنم که دختر داره تو دلش با خودش میگه :"ای خدا میشه این مال من بشه" :ws3: نمیخواستم بگم ، ولی مجبورم کردید اینو بگم ، مجبوررررررر ، میفهمید !! مجبوررررر!!:ws3:

لینک به دیدگاه
هر چند وقت یه بار حساس میشه به همه چی و نمیذاره چیزی بخورم...البته مسئله ای نیست...به جهنم که حساس شده:w16:

نفخ یا رفلاکس معده دارین؟

به جهنم :d

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...