رفتن به مطلب

اعلام آمادگی برای شرکت در کلاس آموزش رویت

ارسال های توصیه شده

سهلام ... منم هستم ... اصلا تری دی بلت نیستم:icon_pf (34):

خواهشا تا آخرش آموزش بده ها وسطش ول نکنی تو رو خدا:hanghead:

مهم نیست گلم

باشه عزیزم من تمام سعی خودم رو میکنم , امیدوارم که مفید واقع بشه :icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • پاسخ 70
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...
منم هستم...

کلاس رفتم...

به نظرم رویت به زودی جای مکس و کد رو میگیره....:ws37:

سلام دوست من

میشه تفاوت رویت و تری دی مکس و کد بهم بگین؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...

سلام.منم میخوام آموزش رو.

اما وقتی رفتم رو لینکش چیزی نبود که!

یه نرم افزاری هست که نصب میکنن رو کامپیوتر بعد اموزش میدن بعد عکس تصویر کامپیوتر با صدای اموزش دهنده میافته

خواهشن اموزش اینجوری و تصویری باشه

یه چیز دیگه. با اینکه تو اموزش رویت در حد صفرم اما یه خواهشی دارم.چون دوستان متقاضی همه دانشجویان معماری هستن- اموزش به صورت پروژه ای باشه.مثلا یک خانه رو درنظر بگیریم و از پلان شروع کنیم و به حجم و بعد نما و مقطع و... برسیم.اینجوری خیییییییییلی عالی میشه.

چون بعضی کلاس ها هست که فقط اصول رو یاد میدن و بقیه رو میزارن به عهده ی دانشجو.ولی اینطوری ادم سردرگم میشه و در نهایت قید اون نرم افزار رو میزنه.چیزی که من خیلی تو اموزش های بیرون دیدم.مثلا دارن مکس یاد میدن و فقط پنج جلسه رو میزارن واس یادگیری کلیذ ها و کشیدن خطها و...بدون هدف- و گاهی اسمشم میزارن مثلا تیریدی مکس مقدماتی!!!من میگم اینجوری نباشه.تو یه جلسه مختصرو مفید کلیدها اموزش داده بشه و زیاد وقت گیر نباشه و سریع تر بریم تو کاربردی کردن این دستورها در پروژه ها.یعنی آموزش به صورت کاملا کاربردی و هدف دار سعی بشه که انجام بشه و هنرجو در پایان یاد بگیره یک پلان بکشه با رویت.یک حجم معماری در بیاره و ...

شما اگه اینو هدف قرار بدید خودش ارزش داره.حتی اگر اموزش ها اونجوری که بخوایم در نیاد:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...