رفتن به مطلب

مسابقه برترین دستخط

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

طي درخواست هاي مكرر دوستان با اينكه من خودم فرستادم ولي براي حمايت از دوستاني كه فرصت نكردن خطشونو بفرستن منم از دختر باران(دختر مهربان جديد) اين تقاضا رو دارم كه مهلت ارسال رو تمديد كنه!:ws3:

ممنون از زحمات بي شمار مديران مربوطه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ميشه تا فردا شب محلت بدي؟

تمديد ميشه؟:w16:

محلتw58.gif

باشه مهلت میدم:ws3:.اما امشب(یعنی جمعه)بین 10 تا 12 شب نظرسنجیو میذارم.

تا 4 شنبه مهلت بوداw000.gif

• Like 3
لینک به دیدگاه
طي درخواست هاي مكرر دوستان با اينكه من خودم فرستادم ولي براي حمايت از دوستاني كه فرصت نكردن خطشونو بفرستن منم از دختر باران(دختر مهربان جديد) اين تقاضا رو دارم كه مهلت ارسال رو تمديد كنه!:ws3:

ممنون از زحمات بي شمار مديران مربوطه:icon_gol:

شما همیشه حامی مردمی؟:ws3:

باوشه.تا امشب.خو چقد مهربون باشم آخه.آخرین دفه هست مهربونما:w02:به قیافه من کلا نمیاد مهربون باشم:whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه
شما همیشه حامی مردمی؟:ws3:

باوشه.تا امشب.خو چقد مهربون باشم آخه.آخرین دفه هست مهربونما:w02:به قیافه من کلا نمیاد مهربون باشم:whistle:

نه هميشه فقط وقتي ببينم كسي به حمايت من نياز داره:ws3:اتفاقا به قيافه ات مياد خيلي خيلي مهربون باشي:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه

پس چي شد اين مسابقه؟!:banel_smiley_4:بابا تا كي انتظار ؟:banel_smiley_4:من از فردا به مدت چند روز نيستما...شروع كنيد اين مسابقه رو...من ديگه از كسي حمايت نمي كنم:whistle:

دختر مهربان ما مسابقه مي خوايم:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
پس چي شد اين مسابقه؟!:banel_smiley_4:بابا تا كي انتظار ؟:banel_smiley_4:من از فردا به مدت چند روز نيستما...شروع كنيد اين مسابقه رو...من ديگه از كسي حمايت نمي كنم:whistle:

دختر مهربان ما مسابقه مي خوايم:w02:

آخیییی شما چرا جا موندین ....... خیلی وقته نظر سنجی رو گذاشتن که:ws37:

http://www.noandishaan.com/forums/thread92573.html

• Like 1
لینک به دیدگاه
آخیییی شما چرا جا موندین ....... خیلی وقته نظر سنجی رو گذاشتن که:ws37:

http://www.noandishaan.com/forums/thread92573.html

بسيار بد ضايع شدم:ws28:...خيالي نيست:whistle: ممنون دوست عزيز از راهنمايي تون:a030:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اشکالی نداره من همیشه اول از آخرم :whistle: روحیه تو حفظ کن

ممنون از حس هم درديت شهدخت جون:icon_gol:(حيف كه نميشه خودمو لو بدم...روحيه جوانمرديم بهم اجازه نميده وگرنه تا حالا كلي راي جمع كرده بودم:whistle:!تازه يكيم از خطم تعريف كرد!hapydancsmil.gif)

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...