رفتن به مطلب

رفع اشکال و نمونه کارهای رویت

R.Irankhah

ارسال های توصیه شده

* v e n o o s * مهمان
آفرین ونوسی جونم :hapydancsmil:

از view پرسپکتیو هم عکس بگیر و بذار :w02:

فعلا دارم نصب میکنم؛نصب کرده بودم ؛اما 1 هفتست دیگه بهش سر نزدم،امروز دیدم پاک شده؛نمیدونم چرا icon_pf%20(34).gif

لینک به دیدگاه
فعلا دارم نصب میکنم؛نصب کرده بودم ؛اما 1 هفتست دیگه بهش سر نزدم،امروز دیدم پاک شده؛نمیدونم چرا :icon_pf (34):

یادت رفته بوده کرک کنی :icon_pf (34):

به خاطر همین 30 روزه نصب شده و بعد از گذشت مدت زمان 30 روز دیگه قابل استفاده نیست :ws37:

نحوه کرک کردنش رو توی تاپیک اعلام آمادگی برای کلاس رویت گذاشته بودم میتونی ببینیش :a030:

لینک به دیدگاه
مینا تو این choose Template این گزینه Metric Templates رو از کدوم مسیر میاری؟؟

8piu0yrcmoc8tny0ssxv.jpg

برای ایجاد فایله جدید ؟ :ws38:

از منوی R ------- new

6czyjpa18ialhibvp4n8.jpg

فایله جدیدی که باز میشه بر مبنای mm هست اگر خواستی به متر تبدیلش کنی un رو میزنی یه صفحه باز میشه از اونجا میتونی mm رو به metric تغییر بدی :a030:

لینک به دیدگاه
دوستان یه تمرین خیلی ساده براتون میذارم تا با توجه به آموزش ها انجام بدید :w02:

اگر سوالی داشتید بپرسید :a030:

منتظر کاراتون هستم :ws37:

2evldgfsqqmsu97nqkxk.jpg

مینا خانم من هنوز خوب این نرم افزار رو یاد نگرفتم ولی این تمرین رو انجام میدم اگه تونستم بکشمش که میذارمش البته با راهنمایی شما

لینک به دیدگاه
برای ایجاد فایله جدید ؟ :ws38:

از منوی R ------- new

6czyjpa18ialhibvp4n8.jpg

فایله جدیدی که باز میشه بر مبنای mm هست اگر خواستی به متر تبدیلش کنی un رو میزنی یه صفحه باز میشه از اونجا میتونی mm رو به metric تغییر بدی :a030:

آره اینو فهمیدم ولی اون Metric Templates هست من brows رو می زنم اینو نمیاره اول my Document میاره می خوام بدونم کدوم مسیرو برم تا Metric Templates رو بتونم بیارم که از اونجا متریک کنم

لینک به دیدگاه
آره اینو فهمیدم ولی اون Metric Templates هست من brows رو می زنم اینو نمیاره اول my Document میاره می خوام بدونم کدوم مسیرو برم تا Metric Templates رو بتونم بیارم که از اونجا متریک کنم

اول از همه از folder options از تب viewگزینه ی show hidden files and folder رو روشن کن و حالا بقیه مسیر رو از رویت دنبال کن .

درایو c

پوشه program data

Autodesk

rac2011

Metric Templates

DefaultMetric

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستان یه فیلم کوتاه در رابطه با ساخت پله ی ساده رویت تهیه کردم که میتونید ببینید .

ببخشید اگر بده :hanghead:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دستت درد نکنه مینا خانم

لینک به دیدگاه
سلام ... :icon_gol:

چجوری فایل کد رو میشه تو رویت باز کرد؟ اصلا میشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

آره چرا نشه

میرید تو قسمت insert و از اونجا گزینه import cad کد رو انتخاب میکنید و بعد فیل کدی رو که مورد نظرتونه رو وارد برنامه رویت میکنید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام.

یه mass دارم به شکل نیم کره...می حوام اینو دو برابر بزرگ کنم...باید چیکار کنم؟ :ws52:

خود مس رو نمی تونی تغییر سایز بدی , باید روی edit profile کلیک کنی و سطح مقطعی رو که کشیدی تغییر سایز بدی .

برای این کار هم کل پروفایل رو انتخاب کن و روی ابزار scale کلیک کن و اول و آخر قطر کیلیک و کن و اندازه اش هر چقدر بود , عدد دو برابرش رو تایپ و اینتر کن اینجوری دو برابر میشه :a030:

نتیجه میشه مانند تصویر زیر :

a1wexu3gd553wqx1byp6.jpg

لینک به دیدگاه

مهندس آریانی جدیدا آموزش رویت مربوط به معماری را بصورت فیلم در قالب 7 تا dvd تهیه کردن کسانی که تمایل به خرید دارن با شماره تلفن و وبلاگ ایشان که در پست اول همین تاپیک هست در ارتباط باشن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...