رفتن به مطلب

رفع اشکال و نمونه کارهای رویت

R.Irankhah

ارسال های توصیه شده

اره یکی از اینا رفت ولی من ی کمکی اوردم گذاشتم ولی نگاه کن فقط ی سری رو نشون میده بقیه رو نشون نمیده

http://www.noandishaan.com/upload/images/ygkhi7ikh7ur70y681q6.png

متوجه منظورت نمیشم ، الان نما رو داره نشون میده که :ws52: کدوم قسمتش نیافتاده ؟:ws38:

یه عکس از صفحه کامل رویت برام بگیر

لینک به دیدگاه
متوجه منظورت نمیشم ، الان نما رو داره نشون میده که :ws52: کدوم قسمتش نیافتاده ؟:ws38:

یه عکس از صفحه کامل رویت برام بگیر

نه نگاه کن این قسمت که رنگی کردم نشون نمیده :ws52:

http://www.noandishaan.com/upload/images/wfc5rfm5moyzvawl0d67.png

لینک به دیدگاه

چون یه نمای کمکی آوردی ، مقدار کراپ ریجنش محدود هست (طبق تصویر شماره 1 )

خودت باید دستی تنظیمش کنی که کل ساختمان رو در بر بگیره تا همه سطح ها رو نشون بده (طبق تصویر شماره 2)

روی نمای کمکی کلیک کنی محدوده کراپ ریجنش رو نشون میده ، بعد میتونی درستش کنی :w16:

مطمئنا این بار دیگه درست میشه :w02:

vrnmefbafi36ewcjluc2.jpg

لینک به دیدگاه
چون یه نمای کمکی آوردی ، مقدار کراپ ریجنش محدود هست (طبق تصویر شماره 1 )

خودت باید دستی تنظیمش کنی که کل ساختمان رو در بر بگیره تا همه سطح ها رو نشون بده (طبق تصویر شماره 2)

روی نمای کمکی کلیک کنی محدوده کراپ ریجنش رو نشون میده ، بعد میتونی درستش کنی :w16:

مطمئنا این بار دیگه درست میشه :w02:

vrnmefbafi36ewcjluc2.jpg

قربووووووووووووووووووووووووووووووووووونت مینایی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

خدا حفظت کنه عزیزم :boos:

واست دعا میکنم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
قربووووووووووووووووووووووووووووووووووونت مینایی :hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

خدا حفظت کنه عزیزم :boos:

واست دعا میکنم :icon_gol:

خواهش میکنم عزیزم :icon_gol:

مرسی :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

سلام مینا خانم خسته نباشید یه سوال برام پیش اومده تو رویت

وقتی نقشه رو کامل کردی میبری تو کد فرض کنید سه طبقه دارید با پلان مختلف اون وقت دیوار طبقه پایین رو علاوه بر طبقه ای که قرار داریم رو می کشه

میخوام ببینم راهی وجود داره اون دیوار طبقه زیری رو نکشه فقط پلان همون طبقه رو بده ؟

ممنون از لطفتون

لینک به دیدگاه
سلام مینا خانم خسته نباشید یه سوال برام پیش اومده تو رویت

وقتی نقشه رو کامل کردی میبری تو کد فرض کنید سه طبقه دارید با پلان مختلف اون وقت دیوار طبقه پایین رو علاوه بر طبقه ای که قرار داریم رو می کشه

میخوام ببینم راهی وجود داره اون دیوار طبقه زیری رو نکشه فقط پلان همون طبقه رو بده ؟

ممنون از لطفتون

سلام

آره منم همیشه همین مشکل رو دارم ، دیوارها و مبلمان طبقه زیری رو به صورت کمرنگ بهم نشون میده ، خیلی راه ها رو امتحان کردم ولی جواب نگرفتم ، حتی تمام اون ها رو توی همون طبقه پنهان میکنم ولی موقع چاپ باز مشخص میشن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سلام مینا جان درمورد سوالی که پرسیدم تحقیق کردم یه کی از دوستان قول هایی داده در اولین فرصت بعد آموزش این قسمت بهتون میگم

فقط یه خورده زمان میبره

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه برام پیش اومده

چطوری روی دیواری که قوسی هست یه متن سه بعدی که عمق داره بنویسیم

رو دیوار معمولی میشه ولی رو دیوار قوسی نمیشه متن رو صاف میزنه

مرسی

لینک به دیدگاه
سلام مینا جان درمورد سوالی که پرسیدم تحقیق کردم یه کی از دوستان قول هایی داده در اولین فرصت بعد آموزش این قسمت بهتون میگم

فقط یه خورده زمان میبره

سلام

مرسی لطف می کنید :a030::icon_gol:

یه سوال دیگه برام پیش اومده

چطوری روی دیواری که قوسی هست یه متن سه بعدی که عمق داره بنویسیم

رو دیوار معمولی میشه ولی رو دیوار قوسی نمیشه متن رو صاف میزنه

مرسی

تا حالا برام پیش نیومده که انجامش بدم:ws38:

الان امتحان میکنم ، اگر به نتیجه ای رسیدم ، براتون مراحلش رو مینویسم ، اگر هم که پیدا نکردم شرمنده دیگه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه

سلام مینا جووون ...مزاحم همیشگی :icon_pf (34):

چرا سبزه ها تو رندرها خاکستری درمیاد؟؟ ... تو ادیت هم که میرم گزینه ایی مبنی تغییر رنگ نداره :ws52:

http://www.noandishaan.com/upload/images/5spayeifbivcso9fy9c.jpg

لینک به دیدگاه
سلام مینا جووون ...مزاحم همیشگی :icon_pf (34):

چرا سبزه ها تو رندرها خاکستری درمیاد؟؟ ... تو ادیت هم که میرم گزینه ایی مبنی تغییر رنگ نداره :ws52:

http://www.noandishaan.com/upload/images/5spayeifbivcso9fy9c.jpg

سلام عزیزم

خوبی ؟ خواهش میکنم این چه حرفیه که میزنی :icon_gol:

اما وقتی من رندر میگیرم که به رنگ سبز هست :ws52: الان این دو نوع سبزه ای رو که من گذاشتم رو برات آپلود میکنم شاید نوعشون فرق میکنه و یا اینکه شاید به خاطر ورژن رویت باشه ، مال من 2013 هست

4unzg43oscff1nc7zkeq.jpg

راستی عزیزم ، چون رندر خارجی رویت کیفیت مطلوبی نداره یا با کیفیت best رندر بگیر و یا اینکه ببر توی مکس و نور و متریالش رو کار کن

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم

خوبی ؟ خواهش میکنم این چه حرفیه که میزنی :icon_gol:

اما وقتی من رندر میگیرم که به رنگ سبز هست :ws52: الان این دو نوع سبزه ای رو که من گذاشتم رو برات آپلود میکنم شاید نوعشون فرق میکنه و یا اینکه شاید به خاطر ورژن رویت باشه ، مال من 2013 هست

4unzg43oscff1nc7zkeq.jpg

راستی عزیزم ، چون رندر خارجی رویت کیفیت مطلوبی نداره یا با کیفیت best رندر بگیر و یا اینکه ببر توی مکس و نور و متریالش رو کار کن

قربونت عزیزم

نمیدونم یعنی از ورژن هست ؟؟:ws52:

باش عزیزم دستت درد نکنه :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
قربونت عزیزم

نمیدونم یعنی از ورژن هست ؟؟:ws52:

باش عزیزم دستت درد نکنه :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

احتمال میدم عزیزم ، مطمئن نیستم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

حالا این فایل رو دانلود کن ، دو نوع سبزه هست که پست بالایی رندرش رو گذاشتم ، روی سیستم من که درست رندر گرفت :ws37:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
احتمال میدم عزیزم ، مطمئن نیستم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

حالا این فایل رو دانلود کن ، دو نوع سبزه هست که پست بالایی رندرش رو گذاشتم ، روی سیستم من که درست رندر گرفت :ws37:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

دستت درد نکنه مینا :icon_gol:

اره این سبزه تو در دندر درست درمیاد:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...