رفتن به مطلب

بزن 2 هُل بده ==> میخواییم تالارو راه بندازیم :دی

با کدوم گزینه موافقید؟  

32 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با کدوم گزینه موافقید؟

ارسال های توصیه شده

شوخی جایی و مکانی داره اینجا لزومی نمیبینم شوخی کنید سر جاش با جنبه ام ولی هر چ یه حدو خدودی داره ادم از اون بالاتر بره حرمتا میره:w16:

بله درست میگید قبول دارم از این به بد فارسی حرف میزنم.(وقتی همزبونمو میبینم فارسی حرف زدن یادم میره)ازدوستان معذرت میخوام.

خواهش میکنم.

باشه حق با شماست ببخشید اگه زیاده روی شد کلا من اینجوریم اونایی که میشناسن به دل نمیگیرن

توام به دل نگیر اوری اوری اوشتین گولی من ترکی بلد نیستم این خامد ال رومنم یه تاپیک زد نصفه ولش کرد به هر حال دوست داری به حرف من سعی میکنم یاد بگیرم:w02:

دیگه بیخیال:w16::a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 53
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باشه حق با شماست ببخشید اگه زیاده روی شد کلا من اینجوریم اونایی که میشناسن به دل نمیگیرن

توام به دل نگیر اوری اوری اوشتین گولی من ترکی بلد نیستم این خامد ال رومنم یه تاپیک زد نصفه ولش کرد به هر حال دوست داری به حرف من سعی میکنم یاد بگیرم:w02:

نه منم کاره خوبی نکردم از دوستان دوباره معذرت میخوام

دیگه اره بیخیال :icon_gol:

لینک به دیدگاه

اه اه عجب آدمی هستی تو یه تاپیک نزناااااا:icon_pf (34)::ws3:

مهرناز من در رفتم خودم نمیخواد با چوب بیای:vahidrk:

رفتم که رفتم....:th_running1:

لینک به دیدگاه

من این صحنه هارو میبینم اشک تو چشام جمع میشه:sad0:

:w02:

لینک به دیدگاه
واسه اینکه یه مدیری داره که ... ولش کن راجبع آدما حرف بزنیم

حالا مدیر میخوای بشی بشو ولی دو تا تاپیک بزن

خداییش اینو شوخی پروندم! من چه بدونم که میخواد مدیر بشه؟!؟

ینحا یه فرومیه که لز تمام ایران عضو داره پس شایسته نیست بیایم با یه زبونی صحبت کنیم که عده خاصی فقط متوجه شن تو همین تاپیمک به شخصه به جای محمدرضا به من برخورد اومدی تو تاپیک به ترکی نوشتی ما به احترام خودت و دوستات چیزی نگفتیم ولی دیگه ادامه دادنش زشته واسه خودت اگر میگی اونور تاپیک همشهری داره واسه همین میری اونور چه ربطی به تالار معدن این ور داره که توش ترکی بنویسی؟؟

خداییش حق باتوئه. اینجا دیگه ترکی نوشتن ( اونم با خط عربی ) یه مقدار ضایع بازیه! انگلیسی رو آزاد بکن تو تالار معدن طرفدارت بشم :ws3:

لینک به دیدگاه
من این صحنه هارو میبینم اشک تو چشام جمع میشه:sad0:

:w02:

سلام به همگی‌.اول اینکه توی نظر سنجی (دعوا و جروبحث) نداشت وگرنه خوب رای میاورد!!!!!!!!!

شوخی‌ می‌کنم

می‌خواستم بگم من به شخص روزی ۳ بار به سایت سر میزنم،۱نظری دادم که ساعت مشخص کنیم واسه همین بود، که استقبال نشد.مثلا هروز ۸-۱۰ ۱۵-۱۷ ۲۱-۲۳.اینطوری بچها تکلیفشنو میدونن.بازم نظر نظر شماست

با هم خوب باشیم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام به همگی‌.اول اینکه توی نظر سنجی (دعوا و جروبحث) نداشت وگرنه خوب رای میاورد!!!!!!!!!

شوخی‌ می‌کنم

می‌خواستم بگم من به شخص روزی ۳ بار به سایت سر میزنم،۱نظری دادم که ساعت مشخص کنیم واسه همین بود، که استقبال نشد.مثلا هروز ۸-۱۰ ۱۵-۱۷ ۲۱-۲۳.اینطوری بچها تکلیفشنو میدونن.بازم نظر نظر شماست

با هم خوب باشیم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دوست عزیز تو طول روز نمیشه هماهنگ کرد ولی شبا از 10 تا 12 میشه باز یکاریش کرد:a030:

من دقیق بیو گرافی شمارم نمیدونم دانشجویی اگر آره ترم چندی و کجا میخونی؟

یه پیشنهاد دارم بیایین هر دفعه راجبع یه معدن حرف بزنیم از راه های اکتشاف تا استخراجش به طور کامل اون معدن و بزاریم کنار بعد بریم سراغ یه معدن دیگه به نظرم کیف میده اینجوری نه ؟

لینک به دیدگاه
دوست عزیز تو طول روز نمیشه هماهنگ کرد ولی شبا از 10 تا 12 میشه باز یکاریش کرد:a030:

من دقیق بیو گرافی شمارم نمیدونم دانشجویی اگر آره ترم چندی و کجا میخونی؟

یه پیشنهاد دارم بیایین هر دفعه راجبع یه معدن حرف بزنیم از راه های اکتشاف تا استخراجش به طور کامل اون معدن و بزاریم کنار بعد بریم سراغ یه معدن دیگه به نظرم کیف میده اینجوری نه ؟

بابا دمت گرم.من که هم به صورت خصوصی بیوگرافیمو برات گفتم و هم نو معرفی اعضا.شما قابل نمیدونی.بله سال آخره استخراج صنعتی اصفهان

لینک به دیدگاه
بابا دمت گرم.من که هم به صورت خصوصی بیوگرافیمو برات گفتم و هم نو معرفی اعضا.شما قابل نمیدونی.بله سال آخره استخراج صنعتی اصفهان

:ws3:من مغزم این چند وقته رد داده :w02:

دادا مرتضی میشناسی اونجا فامیلشو یادم نیس:ws3:یه پسره ابرو مژه سفید داره:w02:

لینک به دیدگاه
چی شد؟ الان یه هفته از آخرین ارسال گذشته ولی کاری انجام نشده.

what should we do? Is there any chance?

بعد از چند روز فقط ییه تشکر!

باید با جمع بچه های معدنی نواندیشان خداحافظی کرد؟ اینجا تنها فروم معدنی فعالی بود که میشناختم!

لینک به دیدگاه
بعد از چند روز فقط ییه تشکر!

باید با جمع بچه های معدنی نواندیشان خداحافظی کرد؟ اینجا تنها فروم معدنی فعالی بود که میشناختم!

یه چند روزی نبودم:icon_gol:

مهرداد به عنوان مسئول مسابقات انتخاب شد و دسترسیش به زیر تالار مسابقات مهندسی معدن باز شد و ایشالا به زودی مسابقه محله و شناسایی تجهیزات رو راه میندازیم:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...