رفتن به مطلب

همکاری تهیه مقاله

ارسال های توصیه شده

سلام به همه...

یه سوال در قسمت کمک- درخواست-سئوال-پروژه ی درسی بهانه اییی شد. من یاد پروژه که ایی 2سال پیش کار کردم بیفتم.مقاله ایی که به علت کمبود منابع فارسی خیلی وقتمو گرفت. و به جرات میگم مفید ترن پروژه ایی بود که در دوران تحصیل انجام دادم !!!

و اون شوشتر نو بود!!! دلایل پیدایشش و تفکرات خلق این اثر هنری!!!

متاسفانه در اون بازه زمانی وقت نشد که این مقاله رو اونجوری که دلم میخواد کامل تهیه کنم. و این کار شباهت های زیادی به کارهای حسن فتحی داره !!

خوشحال میشم دوستانی که تمایل دارن بیاییم و این مقاله رو گسترش بدیم و به مقایسه با کار های حسن فتحی بپردازیم و یه مقاله تولید کنیم!!!:icon_gol:

ممنونم

لینک به دیدگاه

در اون بازه زمانی به صورت مجازی با خیلی ها مکاتبه کردم جهت تهیه این مقاله...

و دنبال عکس های امروز (خرابه های شوشتر نو:4564:) بودم!!! حتی با اساتید هیت علمی دانشکده معماری اونجا!!! اما متاسفانه نتونستم عکسی از امروز اون معماری بینظیر تهیه کنم!!!

بچه های خوزستان... ممنون میشم اگه کمک کنن... میدونم الان خرابه ایی بیش نیست!!! میدونم الان هرچی خلاف کاره اونجاست!!!

لینک به دیدگاه

من عکس های کامل کار های حسن فتحی رو دارم!!!:ws3: کتاب و....

مهم تهیه مقاله از اونا و بعد مقایسه است .. اتفاقا در این زمین که من میگم ..منبع فارسی چون نیست جواب میده این کار!!

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
من عکس های کامل کار های حسن فتحی رو دارم!!!:ws3: کتاب و....

مهم تهیه مقاله از اونا و بعد مقایسه است .. اتفاقا در این زمین که من میگم ..منبع فارسی چون نیست جواب میده این کار!!

تو اون دی وی دی مبانی نظر کلاس سمیعی هم از فتحی کلی مطلب بود ؛ حیف دی وی دی رو گمش کردم sigh.gif

خب ؛ پس بذار اونا رو که بتونیم مقایسه کنیم دیگه :ws3:

لینک به دیدگاه
حسن فتحی اولين معمار مصری قرن بيستم است که نه تنها ايدئولوژی معماری غرب را وارد نکرد بلکه برخلاف آن ايدئولوژی خود را صادر کرد. او بعد از کشف دوباره ميراث شگفت انگيز مصر ، آن را به جهان معرفی کرد و رشته های معماری سنتی مصر را به هم بافت تا معماری جديدی را ايجاد کند.

دقیقا این کاراهم دیبا تو شوشتر نو انجام داده!!!

کسایی که تمایل به همکاری دارن لطف اعلام کنن و یا پیغام خصوصی بدن (در جهت تهیه یک مقاله واقعی:w16:)

لینک به دیدگاه

من نوروز امسال یه سفر کوتاه شوشتر داشتم و از شوشتر نو یه سری عکس تهیه کردم. در اولین فرصت، عکس‌ها را جدا می‌کنم و براتون می‌فرستم.

گپ و گفت کوتاهی هم با ساکنین داشتم؛ می‌گفتند قبلا خیلی پر رونق بوده. اما امروزه خیلی سوت و کور و خالی از سکنه به نظر می‌رسید. یه سری خونه‌ها به نظر میومد که تکمیل نشدند و کسی اونجا زندگی نمی‌کنه، اما می‌گفتند که نه (!) هنوز زندگی می‌کنند :w58:

اگر مایل بودید زمینه‌های شهرسازانه هم به مقاله اضافه کنید، خوشحال میشم بتونم همکاری کنم :w16:

لینک به دیدگاه

بیصبرانه منتظر عکسات هستم....

متاسفانه این شهرک همه فاز هاش کامل نشد!! به علت جنگ...

خود دیبا تو فلسفه طراحی اش به همه این نکات که چطور اقشار مختلف جامعه باید توش زندگی کنن پرداخته !! برای جلوگیری از ناهنجاری ها و گرفتاری های بسیاری از شهرک ها!!!!

لینک به دیدگاه
من هستم....اما کارای حسن فتحی رو ندیدم.....:ws3:

اما هر کمکی باشه میتونین رو من حساب کنین:a030:hapydancsmil.gif

تو که زبانت خوبهًً ـو ترجمه ها میتونی خیلی کمک کنی ...:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...