رفتن به مطلب
  • 0

help me

aramis

سوال

سلام به همه مهندسين شهرساز اگه امكان داره لطفا به من كمك كنيد. من كارشناس معماري هستم مي خواستم براي ارشد طراحي شهري شركت كنم اما نمي دونم از كجا شروع كنم! مي تونييد راهنماييم كنيد ؟ مرسي :-)

لینک به دیدگاه

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام دوست عزیز. منم امسال می خوام طراحی شهری شرکت کنم. البته من شهرسازی بودم. دارم یه کلاس کنکور می رم که هم چند تا از بچه ها و هم استادا مثل شما بودن. منابع شهرسازی رو بخون و حتما حتما از یه مشاور استفاده کن که وقتت رو سر منابع غیر لازم نگذاری. یه جلسه مشاوره که رفتیم به دوستان معماری توصیه کردند که بهتره شما یه دوره کلاس برید که به درس خوندنتون جهت بده و اگه تمایل ندارید می تونید از یه مشاور استفاده کنید که راهنماییتون کنه چی بخونبد. اگه نرفتی باز! بگو من بهت بگم چه کتابایی بخونی. یعنب منابعی که تو کلاس به ما می گن رو به شما هم بگم.

موفق باشی.

امیدوارم سال دیگه یه جای خوب همکلاسی باشیم. :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام دوست عزيز. مرسي از راهنماييت. كلاس ها خوبه اما من چون بيشتر اوقات مسافرتم براي من خوب نيست. ميشه لطف كني منابع مهم رو برام بزاري: -) بازم مرسي :-) انشاالله سال ديگه هر دو مون يه دانشكده خوب قبول شيم:-)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...