رفتن به مطلب

راندو با وایتکس

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 43
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خواهش تمام این کارا رو من ار اینترنت در آوردم و هیج کدوم کار خودم نیست ، فقط پون جایی متن نداشت متنشو خودم زدم :w16:

کارای ایشون عالیه اگر تو کارا نگاه کنید اسمشون زیر چندتا کار دیگه هم هست :ws37:

شما سایتی ، بلاگی میشناسید که کاراشو گذاشته یاشه ؟کاراش عالیه :w02:

تو اکثرا انجمنا کاراشونو میذارن ... اینجاام زیاد کار گذاشتن :w16:

لینک به دیدگاه

پونه جان عالییییییییییییی بوددددددددددد همیشه از این تایپیک خوشکلا داشتی به من لینک بده :w02: من رفتم تو فکر که کارکنم اینجوری موفق شدم عکساشو میگیرم میذارم فقط نخندید بهم ها :vahidrk: :hanghead: فقط اشکالش اینه به بوی واتکس حساسیت دارم که باماسک ***** دار یه کاریش میکنم :w02:

لینک به دیدگاه
پونه جان عالییییییییییییی بوددددددددددد همیشه از این تایپیک خوشکلا داشتی به من لینک بده :w02: من رفتم تو فکر که کارکنم اینجوری موفق شدم عکساشو میگیرم میذارم فقط نخندید بهم ها :vahidrk: :hanghead: فقط اشکالش اینه به بوی واتکس حساسیت دارم که باماسک ***** دار یه کاریش میکنم :w02:

منم خودم تا حالا انجام ندادم :ws3:خودمم میخوام کار کنم بذارم :w16:

ولی ایشالا هفته های دیگه :hapydancsmil:

بعدم کسی بهت بخنده با خودم طرفه :167:

لینک به دیدگاه

راستی منم حساسیت دارم و حواست باشه توی فضای بسته نشینی ، حتما پنجره و باز کن :w16: ماسک هم حتما بزن

لینک به دیدگاه

چند توصیه :

اگر روزه هستید اصلا این کار رو امتحان نکنید

هر وقت امتحان کردین بعدش سریعا 1 لیوان شیر بخورید تا واستون مشکلی پیش نیاد و ماسک هم فراموش نشه :ws3:

لینک به دیدگاه
چند توصیه :

هر وقت امتحان کردین بعدش سریعا 1 لیوان شیر بخورید تا واستون مشکلی پیش نیاد و ماسک هم فراموش نشه :ws3:

بله به همین خاطر مانمیتونیم:دی:ws37:

خسته نباشی درکل عالیه ..حرف نداره:a030::w16:

لینک به دیدگاه
tina-arch مهمان
چند توصیه :

خوب شد گفتیا چون میخواستم الان برم امتحانش کنم:sad0:

لینک به دیدگاه
منظورم اینه که تاحالا امتحان کردی که مقداری رنگ هم باهاش ترکیب کنی؟

نه ، من خودم هم تازه واردم ...:hanghead:

ولی خوب چرا رنگ رو با وایتکس ترکیب کنی ؟؟ خوب هرجاشو خواستی بزن ( البته اکر میخوای شبیه قسمت های دیگه که با وایتکس کار کردی باشه بهتره از جوهر استفاده کنی ) :ws3:

لینک به دیدگاه
منظورم اینه که تاحالا امتحان کردی که مقداری رنگ هم باهاش ترکیب کنی؟

آره عزیزم میشه آبرنگ هم به وایتکس اضافه کرد :w16:

توضیح و نمونه رو اینجا میتونی ببینی: :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread26174-60.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...