رفتن به مطلب

توجه توجه: پاتوق کنکوریا

ارسال های توصیه شده

کنکوریای عزیز و مهندسین گرامی که امسال کنکور ارشد شهرسازی میدن یا در اینده نزدیک کنکور خواهند داد میتونن اینجا تبادل اطلاعات کنن که بقیه عزیزان هم از مطالب و صحبتاشون استفاده کنن، اینجوری به هم کمک میکنیم که بهتر واسه کنکور اماده شیم، از استادای محترم هم که دانشجوی ارشد این رشته هستن دعوت میکنم با تجربه ای که دارن به یاری ما بشتابند.

این اطلاعات میتونه از منابع شروع و معرفی کتابای کمک درسی و برنامه ریزی و ... رو هم شامل بشه.

با ارزوی قبولی همه دوستان در کنکور:a030:

لینک به دیدگاه

منم مث بعضیای شما اکثر اطلاعاتو از انجمن میکیرم، اما سعی میکنم اگه پراکندس اینجا جمشون کنم که راحتتر بهشون دست پیدا کنید.:a030:

لینک به دیدگاه

اهمیت زبان در کنکور ارشد :

1- اگه رتبه 1766 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 1050 تغيير مي كرد

2- اگه رتبه 475 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 250 تغيير مي كرد

3-اگه رتبه 158 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 24 تغيير مي كرد

4.اگه رتبه 35 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 6 تغيير مي كرد

5- اگه رتبه 315 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 49 تغيير مي كرد

و در خاتمه اگه رتبه 9 ازمون سراسري 1390 زبان را نمي زد رتبه ايشان به 82 نزول مي كرد.

لینک به دیدگاه
اهمیت زبان در کنکور ارشد :

1- اگه رتبه 1766 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 1050 تغيير مي كرد

2- اگه رتبه 475 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 250 تغيير مي كرد

3-اگه رتبه 158 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 24 تغيير مي كرد

4.اگه رتبه 35 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 6 تغيير مي كرد

5- اگه رتبه 315 زبان را50 درصد مي زد رتبه اش به 49 تغيير مي كرد

و در خاتمه اگه رتبه 9 ازمون سراسري 1390 زبان را نمي زد رتبه ايشان به 82 نزول مي كرد.

این درصدهایی که گفتی واسه همه ی رشته ها صدق میکنه؟

لینک به دیدگاه

خانوما و آقایون کنکوری چطورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کم کم داریم به کنکور نزدیک می شیم :4564:.استرررررررررررررررررس:ws3:..... من از تیر شروع کردم یه سری کتابارو خوندم + زبان ...البته بیشتر تاکیدم روی زبان بود

الانم دارم کتاب زیبایی شناسی در معماری رو می خونم ...ولی روش دارم در جا می زنم :icon_pf (34):،نمی دونم یا من خیلی خنگ شدم یا واقعا کتابش سخته !!!نظر شما چیه؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
این درصدهایی که گفتی واسه همه ی رشته ها صدق میکنه؟

اره ، اهمیت زبان بالاست و متاسفانه خیلیا دست کمش میگیرن

لینک به دیدگاه
خانوما و آقایون کنکوری چطورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کم کم داریم به کنکور نزدیک می شیم :4564:.استرررررررررررررررررس:ws3:..... من از تیر شروع کردم یه سری کتابارو خوندم + زبان ...البته بیشتر تاکیدم روی زبان بود

الانم دارم کتاب زیبایی شناسی در معماری رو می خونم ...ولی روش دارم در جا می زنم :icon_pf (34):،نمی دونم یا من خیلی خنگ شدم یا واقعا کتابش سخته !!!نظر شما چیه؟؟؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

من که خوب نیستم، مث تو استررررررررررررس :sad0: مگه چی شرکت میکنی که این کتابو میخونی؟

لینک به دیدگاه
از وقتی یادمه کنکور همیشه بهمن بوده:ws38: پس وقتش عوض نشده! این وقت ماست که تو انجمن میگذره، شاید بد وقتی میایم انجمن

من خودمم خیلی دیر شرو کردم و نمیدونم شاید نرسم همه کتابارو بخونم و کنکورو خوب ندم اما باید از یه جایی شرو کرد دیگه. :sigh:

من به شخصه صب و عصر سعی میکنم بخونم و بیشتر شبا بیام انجمن، حالا چون معتاد اینجا شدم در طول روزم واسه استراحت یه سرکی بکشم:ws3:

نه اون یکم قدیم ترا اسفند بودش :ws3:....... اصلا دیر نیست بچه ها تازه وقته شروعه ....من توصیه می کنم اگه واقعا می خواین برای کنکور بخونین و رتبه خوبی بیارین از همین لحظه اعتیاد به نت رو ترک کنید ....حالا اگه اعتیادتون شدیده شبا رو تو یه تایم مشخص و نه بیشتر بیاین ولی سرک کشیدن تو روزو به شدت نهی می کنم :vahidrk: .........همیشه به این فکر کنید همین الانی که اینجایید رقباتون دارن سخت می خونن

لینک به دیدگاه
من که خوب نیستم، مث تو استررررررررررررس :sad0: مگه چی شرکت میکنی که این کتابو میخونی؟

استرس نداره که ..من استرس ندارم فقط خواستم به بچه ها استرس بدم :ws3:

طراحی شهری :w02:

لینک به دیدگاه
لعنتی زبان منم خیلی ضعیفه واسه همین شاید ارشد شرکت نکنم...:hanghead:

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من کسی رو می شناسم که با رفتن کلاس زبان از شهریور و فقط خوندن زبان تو وقتای مردش ،توی کنکور 67 درصد زده :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من کسی رو می شناسم که با رفتن کلاس زبان از شهریور و فقط خوندن زبان تو وقتای مردش ،توی کنکور 67 درصد زده :banel_smiley_4:

آخه من وقتشو ندارم برم کلاس زبان...به یه دلیل دیگه هم نمیتونم برم که روم نمیشه بگم...:icon_pf (34):

میشه با تو خونه نشستن زبان خوند و یاد گرفت؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

منم زبانم ضعیفه.میشه بگب کجا کلاس رفته که انقدر زده؟:ws52:

مطمئنی زبانش ضعیف بود رفت کلاس این شد؟:ws52:

کم شانس بود.چون اگه کمی زبان بلد بود و میرفت کلاس الا 100 درصد میزد :ws28:

به هر حال خواستن توانستنه:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...