رفتن به مطلب

تو کدوم یکی بودی؟؟؟؟!!!!

ارسال های توصیه شده

o703m2tnkojou2unsgi.jpg

سلامون علیک و رحمته الله و برکاته و.....

حال شما خوبه ایشاالله.

آمدیم در این کنج تاپیکی استارت کنیم تا شاید ذات پلید معماران را بیرون بکشیم و بشناسونیم به دیگران.باشد تا در پناه نگاه مدیران این تاپیک ادغام نشود،حذف نشود شاید یک حرکت جدید در این برهه از زمان باشد تا ما خلاص شویم از حرف های تکراری در تاپیک های مهم شده:whistle:

حال آنکه ما گردنمان باریک است،به باریکی مو و اگر خلاف نظرمان اتفاق افتد به این سیستم استبدادی ارج می نهیم و پا می کوبیم و می گوییم...درود شاه...شاهَن شاه...اعلا حضرت همایونی آرایامهر!!!!:w410:

بعد از این همه روده درازییییییییییی:ws3:و گفتن این مثل که پیشونی ما رو کجا می شونی....بریم سر اصل مطلب.

شما دوست عزیز در دانشگاه جز کدام یک از این دست افرادی هستین که چهره ی مبارک و مشعشع شون در تصویر هویداست...

در جریان هستید که هر چه به ته کلاس می رسیم،چهره های نورانی تر و مشعشع تر می شن:whistle:

جونم واسه شما لوکوربوزیه ها... رم کولهاس ها...دنیل لبیسکیند ها...نادر تهرانی ها....بیارکه انگلس ها....هوشنگ سیحون ها....فرشید موسوی ها.....با اکراه زاحا حدید ها.....و...آینده ی این سرزمین که.....

خودم اون شماره 1 بودم تو دبیرستان.:ws3:

هدفن تو گوش آهنگ های خسته و صندلی هم به صورت اوج گرفت رو به بالا و پا ستون شده به صندلی جلویی و سر هم تکیه داده شده به دیوار....:ws3:

همه کشته مرده ی جرات و جسارت ما بودند که بابا تو دیگه کی هستی؟؟؟؟؟؟؟:ws3:

یکی از معلم ها در اوصاف ما در یک جلسه گفته بود......هوی....آهاییییییییییییییییییییییییی......بعد که دید جواب نمی ده با ماژیک ما رو نشانه گرفت،بعد که ما به اوضاع مسلط شدیم گفت....

پسرییم...:ws37:خواستم بگم...اگه اشکال نداره....یکم صدای هدفنت رو فقط کم کن باشه؟؟؟...:banel_smiley_4:

من هم با اکراه گفتم باشه....شما کمی یواش تر درس بده ما هم قول می دیم کمش کنیم...:ws3:

ولی در دانشگاه خدا پس کله مان زد و ما شدیم جز شماره های جلویی......تا جایی پیش رفتیم که حتی به ذلت شماره ی 18 هم رسیدیم:sigh:ما را شطرنجی کنید....

ولی هم اکنون در حالت های 6 پایدار شدیم:ws3:

بدو بیا...بدو بیا بگو چه کاره بودی و هستی........کدوم یکی از این تصاویر بودی و هستی......:ws48:

در دعوت دوستان به این تاپیک کوشا باشید:ws37:

حالا فهمیدین چرا اون مثل رو گفتم :پیشونی....مارو کجا می شونی:ws37:

پ.ن:راستی ما شروع کننده بودیم...تاپیک دیگه دست خودتون رو می بوسه.این هم آخرین طنز ما،شاد باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 71
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ینی بگم ؟ 129fs370785.gif

خب من تو دوران مدرسه که شماره 14 بودم ... کاردانی هم که بودم همچنان این وضعیت شماره 14 رو حفظ کردم

البته تو آتلیه ها میشدم شماره 4 و 8

اومدم کارشناسی گفتم دیگه زشته این اوضاع یکم دانشجو باشم ببینم ته کلاس چه خبر...چه جوریه...چند مدت رفتم ته کلاس نشستم ... بعد به دلایلی:

1. جثه درشتم که کاملا مسلط بودم به کل کلاسsmiley-greet010.gif

2. وضوح تصویر به دلیل چشمهای بسیار تیز بین connie_girl_cleanglasses.gif

و سومین دلیل سکوت بیش از حدم در ردیفهای آخر 3120.gif

دوباره اومدم ردیف اول و اصن میشینم ردیف اول جو میگیره میشم همون شماره 14

سر بعضی از کلاسا که یا درسش عمومیه یا درسیه که بلدم و جدی نیست واسم دیگه ردیف اول نمیشینم و میشم :

شماره 7...قشنگ یه رمان تو ذهنم پرورش میدم

شماره 8 ... که اصن یه کیفی داره

و شماره 4 و 2 ... درحال مردم آزاری

لینک به دیدگاه

منم یک رو تجربه کردم2 بار برا هفت پشتم بس بود

1 بار که ترم 1 سر کلاس کارگاه مصالح و ساخت هندزفری گوشم بود گوشی تو کیفم زیپش رو بسته بودم استاد داشت درس میداد یهو کیفم افتاد هندزفری جدا شد از گوشی بلند پخش شد تو کلاس 1چشم غره ای استادمون بهم رفت که نگووووووووووووووووووووووو:vahidrk: تا آخر ترم چپ چپ بهم نیگا میکرد.

فکرکنین سر کلاس طرح هندزفری گوشم بود کلاس شلوغ پلوغ بود منم یهو کلاس از دستم در رفت داشتم بلند بلند همراه خوننده گرامی آواز میخوندم نگو کلاس ساکت شده

استادمون به دوستم گفت هندزفری رو از گوشش درآر بیرون

بعد بهم گفت صدات خوبه ها اگه تو معمای موفق نشی تو خوانندگی موفق میشی فقط اینجا ایرانه سعی کن شعرای مجاز بخونی:whistle:

آآآآآآآآآآآابروم رفت:icon_pf (34):

دیگه این 1 مورد رو بوسیدم گذاشتم کنار

لینک به دیدگاه

تو دبیرستان 14 بودم تقریبا ولی خیلی خنده روتر :ws3:

ولی تو دانشگاه متاسفانه تو شماره ها نیستم!

من و دو تای دیگه از دوستام همیشه میرفتیم ردیف اول و به عبارتی تو حلق استاد مینشستیم! دریغ از اینکه یک ثانیه به حرفش گوش بدیم! کل کلاسو فقط میخندیدیم و میرفتیم زیر میز میومدیم بالا... هی سوتی میگرفتیم از استاد و اونارو در کاغذهای پیش رومون(مثلا جزوه) مینوشتیم و چنان میزدیم زیر خنده که گاهی صدامون بلندم میشد... بالاخره سوژه هایی بودیم واسه خودمون :ws3:

لینک به دیدگاه

من از اون زمانی که یادم میاد همیشه عقب می نشستم چون هم راحتتره و هر کاری که بخوای می کنی و کسی نمی بینه و هم بقیه رو زیر نظر داری بنابر این من حالتهای 2 و 3 و 4 و 5 و8 هستم.

هندزفری نمی ذاشتم چون راحت مچ آدمو میگیرن.:banel_smiley_4:

حالت 8 هم خیلی خوبه همرو مسخره میکنی و الکی واسه خودت سوژه خنده درست میکنی.:icon_redface:

فکر می کنم اکثر دخترا حالت 11 رو تجربه کردن منکه اون ته می نشستم چندبار مچشونو گرفتم.:ws28:

یه بارم سر امتحان اشتباه نوشتم و به لاک غلط گیر نیاز داشتم از دختر بغل دستیم پرسیدم لاک داری گفت چه رنگی میخوای...!:w58:

لینک به دیدگاه

بستگی به درسش داشت :ws3:

تو دبیرستان واسه درسایی که خوشم میومد 18 :icon_pf (34): واسه درسایی که بدم میومد 1 :ws3: واسه درسای معمولی هم 7 و 8

تو دانشگاه واسه درسایی که خوشم نمیومد 1 و 3 که با 8 هم قاطی میشد. واسه بقیه درسا هم 7 که البته بعضی وقتا 3 هم میشد :ws28:

واسه دانشگاه یه حالت دیگه هم باید میذاشتن واسه خارج شدن از کلاس :ws3: چون این مورد هم زیاد اتفاق میفته :ws3:

لینک به دیدگاه

بستگی به درسش داشت و بغل دستیم...البته ما 5 نفر بودیم که در همه ی کلاس ها کنارِ هم می نشستیم و به 5 تفگدار معروف بودیم...فقط جابجا می شد جاهامون!

اما بیشتر 8 و 14 :whistle:

لینک به دیدگاه

من در دوران مدرسه 18

کاردانی 14

کارشناسی 8

اگر به همین وضع بخوام پیش برم ارشد حتما شماره 1 میشم :whistle:

چقدر افت تحصیلی داشتم از 18 به 1 رسیدم :4564:

:ws3:

لینک به دیدگاه

من دوران هنرستانم شماره 14 بودم ازون خر خونا:ws3:

تو دوران کاردانی سر کلاسای عملی شماره 8 بودم سر درسای دیگه یا شماره 7 بودم یا 12

فعلا هم که تو دوران کارشناسیم مثله دوران کاردانی عمل میکنم:a030:

لینک به دیدگاه

از ابتدایی تا آخر دوره دبیرستان شماره 17 و 18 بودم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

دانشگاه هم بستگی به درسش داشت

درسایی تخصصی و عملی همیشه 14و18و16 بودم ،اما درسای عمومی و نظری 8:texc5lhcbtrocnmvtp8

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

منم بگم؟

باشه میگم

منم زمانی که دانش آموز بودم 18 بودم

تو کاردانی شددم گاهی 8 گاهی 6 و گاهی 18

تو کارشناسی هم 2 گاهی هم 6 .و در اصل 13:ws3:

لینک به دیدگاه

اون ردیف اخر رو بزن به نام من!!

تو مدرسه سر کلاسای عمومی میخوابیدم میشه 3 ولی مواقع دیگه 7

تو یونی سر کلاسای عمومی یا یک بودم یا با بچه ها مسخره بازی در میاوردیم میشه 4

سر اتلیه و کلاسای تخصصی هم 8 یا در بهترین حالت 7 :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...