رفتن به مطلب

به نظر شما عملکرد رسول خادم در المپیک لندن چگونه بود؟

hamid_hisystem

ارسال های توصیه شده

5- وزن پنجم 84 کیلو من همیشه احسان لشکری رو جزء دو یا سه کشتی گیر برتر جهان میدونستم ولی الان اون رو بهترین کشتی گیر جهان میدونم اگه احسان یه قرعه بهتری بهش میخورد و یا اون حریفش با نامردی لب و دهنش رو پاره نمیکرد و سرآخر تیو تایم سوم کشتی نیمه نهایی اگر احسان اون اشتباه رو نمیکرد با اقتدار قهرمان المپیک بود ولی از همین جا بهتون قول میدم که لشکری اگر بهمین ترتیب با جدیت تمرین کنه سال بعد 100% قهرمان جهانه

6- وزن ششم 96 رضا یزدانی همیشه یک کشتی گیر عجولی بوده که خیلی از مواقع از این موضع ضربه خورده ولی یزدانی امسال باتجربه و بسیار هوشمند عملکرد و مطمئن باشین اگر زانوش مشکل پیدا نمیکرد قهرمان بلامنازع المپیک بود سخترین کشتی یزدانی همون کشتی اولش بود که حریف روسی رو برد.توی این وزن کشتی گیر امریکایی قهرمان شد که بارها به یزدانی باخته بود.درمجموع یزدانی طلاست.

7- وزن هفتم 120 کیلو وقتی رسول خادم هدایت کشتی آزاد رو برعهده گرفت توی اولین حرکت اسم معصومی رو حذف کرد و به جوانانی مثل کمیل و پرویز هادی و .... میدون داد شاید اگه کادر فنی قبلی روی کاربود الان فردین رفته بود المپیک و یه باخت مفتضحانه دیگه رو در برابر تایمازوف داشتیم ولی کمیل قاسمی نشون داد که تایمازوف رو هم میشه شکست داد این کشتی گیر ازبک فقط با کمیل قاسمی به مشکل برخورد کرد مطمئن باشین اگر قرعه با کمیل یار بود و به تایم سوم میرسید براحتی میتونست تایمازوف رو ببره آرتور تایمازوف آخر دو دقیقه دوم کاملا بریده بود من واقعا با کشتی های قاسمی عشق کردم این جوان یکی از قدرتهای این وزن توی جهان میشه

در مجموع من یک سری نکات خوب رو به نظرم میرسه که بخوام بگم توی این دوره از رقابت ها واقعا امادگی کشتی گیرای ما از بقیه کشورها بیشتر بود که این مستقیما برمیگرده به کادر فنی و نحوه تمریناتشون ، و جدای از اینها تاکتیک هایی که کشتیگران داشتن در مجموع بسیار مناسب بود نگاه کنین اسماعیل پور در دو کشتی پی در پی تایم اول رو باخت و تایم دوم با تغییر روش بازی تایم بعدی رو برد که این تغییر تاکتیک به کادر فنی برمیگرده

و سوای از اینها باید به قرعه بد تمامی کشتی گیرانمون اشاره کنم که به قول رسول خادم دشمنانمون هم چنین قرعه ای بهمون نمیزدند.

من به شخصه از 20 نمره 19 رو به کادر فنی میدم :a030:

کاملا موافقم کمیل قاسمی- اسماعیل پور یکی از دستاوردهای رسول خادم هست:w16::a030:

از همه مهمتر خصوصیات اخلاقی پسندیده رسول خادم هست که میتونه روحیه پهلوانی رو به بروبچه های تیم ملی القا کنه:w16:

حداقل میتونیم امیدوار باشیم کشتی گیر تیم ملی وقتی میاد در برنامه های ورزشی تلویزیون لااقل دگمه بالای پیراهنشو ببنده:whistle:

لینک به دیدگاه
وزن 74 گودرزی پارسال 2 بار به اون حریف امریکایی باخته بود به علاوه اینکه حریف امریکایی فیزیک قوی تری داشت

پسرها به خصوص کسایی که شرایط مسابقه رو تجربه کرده باشن این موضوع رو خوب درک میکنن - با یه صحبت حل نمیشه

وزن 84 کیلو احسان لشکری : 2 امتیازی که تو تایم آخر به حریف آذری داد مجری فن خودش بود + اینکه یک امتیازم از حریف گرفت

یعنی حریف آذری در اون تایم اصلا کاری نکرد و امتیازی خودش نگرفت و فقط دفاع کرد => دیگه اینجور مواقع مربی چیکار میتونه بکنه

فقط یه تجربه تلخ برا کشتی گیر میمونه

به هر حال دست همشون درد نکنه - اتفاقا الان خوندم در مورد سوابق تایمازوف حریف 120 کیلویی که عباس جدیدی - معصومی و رضایی

طی 10 -12 سال گذشته همواره جلوش شکست میخوردن و در این المپیک به لطف کلینچ تونست قاسمی رو ببره و این عملکرد قابل قبولیه

[/right]

با حرفات کاملا موافقم ولی اعتقاد دارم که گودرزی میتونست این حرف رو ببره :a030:

لینک به دیدگاه

بنظرم بد نبود !

باید بیشتر بهش فرصت بدن خب ، بنا اگه می بینی اینقد خوب نتیجه گرفت بخاطر اینه که خیلی ساله مربی فرنگیه ، اما خادم تازه 8 ماهه اومده !

:ws37:

لینک به دیدگاه

به نظر من ... چون کشتی آزاد صاحب مدال طلا نشده این دلیل بر این نمیشه که عملکرد خادم رو مورد نقد قرار بدیم

رسول خادم تجربه زیادی توی میادین جهانی و المپیک داره و اگه چند سال روی کشتی آزاد کار کنه و توی کارش دخالت نکنن و بتونه با آرامش به کارش ادامه بده کشتی آزاد میتونه جایگاه قبلی خودش رو پیدا کنه

هرچند امسال کمن مطمئنم که یزدانی اگه مصدوم نمیشد طلا توی چنگش بود

کمیل هم که بدشانسی آورد

لینک به دیدگاه

من امسال واقعا از کشتی آزاد خوشم اومد حداقل اگه باختن هم مردونه باختن و از پیش باخته نبودن ما همیشه به روسیه می باختیم امسال سه بار با روسیه کشتی گرفتیم دوبار رو بردیم اون یکبار هم که باختیم واقعا حقمون برد بود فقط کم تجربگی کرد:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...