رفتن به مطلب

تجربیات کاری

ارسال های توصیه شده

-سعي كنه هميشه يه آدم پيش بيني نشده باشه

-يه آدم ناشناس باشه

کاملا با این موارد موافقم .در تجربه ای که داشتم تا زمانی که این 2 مورد رو رعایت میکردم بی کم و کاست کارها درست پیش میرفت...

-هيچوقت دودل نباشه در تصميم گيري،حتي اگر اشتباه كرد ديگه بر نگرده درستش كنه

یکی از اشتباهات من همین بود .سعی داشتم حتی اگر تصمیمی اشتباه گرفته شده و حتی اگر صد در صد هم من مقصر نبودم برگردم و درستش کنم .

-جملاتش امري باشه

تحکم در مدیریت در ایران و به نوعی مدیریت استبدادانه بهترین نوع مدیریتی هست که کاربرد داره.

-كم بخنده و به لبخند بسنده كنه

وقتی میخوای شرافت انسانی پرسنلت رو هم در نظر بگیری و فراتر از یک کارگر باهاش رفتار کنی،باید آمادگی پذیرش انواع ضربات مختلف رو هم داشته باشی...از سو استفاده از رابطه بوجود اومده در کم کاری تا....

-منظم باشه

-قانون هاي خاص واسه خودش داشته باشه

-درمحاسبات دقيق،گزارشات زير دستان رو موشكافانه بررسي و سريع عمل كنه

-در مواردي كه مطمئن نيست به انجام اون كار پافشاري نكنه

ممنون...باز هم منتظر تجربیات شما هستیم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 11 ماه بعد...

من ی سوالی داشتم

در یک کارگاه 40-50 نفره زمانیکه واحد برنامه ریزی برنامه تولید هفتگی را به واحدها تحویل میده، چکارهایی میتونیم انجام بدیم که اون واحدها 100% کارها را انجام بدن؟

توضیح: مشکلات داخلی وجود داره (بین واحدها و مدیریت)

با توجه به سابقه بیشتر افراد داخل کارگاه از واحدهای اداری کمی سخته که حرف ما را بپذیرن(حتی با اعداد و ارقام)

لینک به دیدگاه
من ی سوالی داشتم

در یک کارگاه 40-50 نفره زمانیکه واحد برنامه ریزی برنامه تولید هفتگی را به واحدها تحویل میده، چکارهایی میتونیم انجام بدیم که اون واحدها 100% کارها را انجام بدن؟

توضیح: مشکلات داخلی وجود داره (بین واحدها و مدیریت)

با توجه به سابقه بیشتر افراد داخل کارگاه از واحدهای اداری کمی سخته که حرف ما را بپذیرن(حتی با اعداد و ارقام)

اینکه برنامه تولید واحد برنامه ریزی توسط واحد تولید انجام بشه باید قانون سازمان باشه وقتی این نشون میده که این سازمان کاملا بی قانون و بهم ریختس ، وقتی مدیریت سازمان از هم پاشیده باشه باعث میشه که هر واحدی ساز خودش رو بزنه این وظیفه برنامه ریز نیست که واحد تولید رو ملزم کنه به اجرای برنامه وظیفه برنامه ریز خلاصه میشه در ارائه برنامه تولید و بازخورد گرفتن از نحوه اجرا و رفع یا گزارش انحرافات جهت رفع ، در مجموع باید این مشکل توسط مدیریت مجموعه حل بشه و شما فقط میتونی اطلاعات لازم رو در اختیارش بذاری

لینک به دیدگاه

من سعی میکنم این گزارشات رو بدم اما تا حالا تاثیری نداشته مثلا من میگم توی فلان چیز و فلان مورد این واحد کوتاهی داشته یا ... اما بیشترین عکس العمل مدیرمون ی لبخنده :banel_smiley_4:

بعدش میگن شما واحد برنامه ریزی و کنترل تولید هستید تمام کارها با خودتونه و ی جوری رفعش کنید:w58:

در صورتیکه عملا من فقط برنامه میدم و اجراش با خداست:sigh:

لینک به دیدگاه
من سعی میکنم این گزارشات رو بدم اما تا حالا تاثیری نداشته مثلا من میگم توی فلان چیز و فلان مورد این واحد کوتاهی داشته یا ... اما بیشترین عکس العمل مدیرمون ی لبخنده :banel_smiley_4:

بعدش میگن شما واحد برنامه ریزی و کنترل تولید هستید تمام کارها با خودتونه و ی جوری رفعش کنید:w58:

در صورتیکه عملا من فقط برنامه میدم و اجراش با خداست:sigh:

خب توام برنامتو بده بذار اجرا نشه این یارو هم به لبخنداش برسه

خیلی هم مسری که اجرا بشه هزینه عدم اجراشو به زبان پول بهش حالی کن

وظیفه تو این نیست که بخوای تاوان بی قانونی مجموعه رو بدی پس اگر طرف مخ لس هست خودتو اذیت نکن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...