رفتن به مطلب

در خواست پروژه فوری

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

کسی هست بتونه یک نیروگاه 1مگا واتی سیکل ترکیبی فرضی با ظرفیت کل رو برام طراحی کنه؟پروژه در مورد بررسی نیروگاههای سیکل ترکیبی و طراحی آنها.رشته من شیمیه.ممون میشم اگه کسی کمکم کنه.

............................................................

لینک به دیدگاه

منظورتون از طراحی چیه؟

نیروگاه یک مگاواتی اونم از نوع سیکل ترکیبی مشمول طرحهای chp میشن یعنی تولید همزمان برق وحرارت که برقشو یک مصرف کننده صنعتی یا اداری یا مسکونی مصرف میکنه واز گرمایش اون در طرح های صنعتی مثل کارخانه قند یا مشابه اون یا گرمایش محل های عمومی استفاده میشه

حالا طراحی یعنی چی؟

نقشه یا دیاگرام های نیروگاه رو میخواین؟خب هیچ کس چنین کاری رو انجام نمیده ولی میتونید شماتیک های مختلفی رو داشته باشین وپروژه یا طرح توجیهیتون رو براساس اون ارائه کنین

لینک به دیدگاه
منظورتون از طراحی چیه؟

نیروگاه یک مگاواتی اونم از نوع سیکل ترکیبی مشمول طرحهای chp میشن یعنی تولید همزمان برق وحرارت که برقشو یک مصرف کننده صنعتی یا اداری یا مسکونی مصرف میکنه واز گرمایش اون در طرح های صنعتی مثل کارخانه قند یا مشابه اون یا گرمایش محل های عمومی استفاده میشه

حالا طراحی یعنی چی؟

نقشه یا دیاگرام های نیروگاه رو میخواین؟خب هیچ کس چنین کاری رو انجام نمیده ولی میتونید شماتیک های مختلفی رو داشته باشین وپروژه یا طرح توجیهیتون رو براساس اون ارائه کنین

در کارخانه قند از گرمایش این سیکل ها چه استفاده ای میشه؟:icon_gol:
لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز

من رشته تحصیلیم شیمی پتروشیمیه اصلا نمیدونم چطوری باید از کجا شروع کنم فقط همینو میدونم طراحی ساده و محاسباتی فرضی با استفاده از داشتن تجهیزات مربوطه ومحاسبه نهایی فقط مربوط به فرایندها و سیکل های مربوطه نه طراحی پیچیده مکانیکی یا ابزار دقیقی یا قدرتی.اگر امکان داره مطالب کاملی که مربوط به سیکل ترکیبی میشه تجهیزات وفرایند ها ومشخصات ترمو دینامیکی انها بهم معرفی کنید تا ۱پروژه ۸۰ صفحه ای فقط در مورد نیروگاه سیکل ترکیبی تحویل بدم.بازم ممنون از لطفتون عزیز

لینک به دیدگاه
با سلام دوست عزیز

من رشته تحصیلیم شیمی پتروشیمیه اصلا نمیدونم چطوری باید از کجا شروع کنم فقط همینو میدونم طراحی ساده و محاسباتی فرضی با استفاده از داشتن تجهیزات مربوطه ومحاسبه نهایی فقط مربوط به فرایندها و سیکل های مربوطه نه طراحی پیچیده مکانیکی یا ابزار دقیقی یا قدرتی.اگر امکان داره مطالب کاملی که مربوط به سیکل ترکیبی میشه تجهیزات وفرایند ها ومشخصات ترمو دینامیکی انها بهم معرفی کنید تا ۱پروژه ۸۰ صفحه ای فقط در مورد نیروگاه سیکل ترکیبی تحویل بدم.بازم ممنون از لطفتون عزیز

هرانچه درمورد توربین های گازی باید بدانیم

مرجع:همه چیز در مورد انواع و نحوه عملکرد نیروگاه ها

مرجع: نیروگاه

مرجع توربین

این تاپیک ها رو مطالعه کردید؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

بله دوست عزیز کامل تمامی مطالب این سایتو بررسی کردم چون دیدیم کامل ترین سایتی که اموزش داده ومطالب گسترده ومتنوعی داره بعد در خواست دادم خدمتتون

مقاله یا پایان نامه خودمونی از سیر تا پیاز در مورد نیروگاه سیکل ترکیبی میخام چون مطالب در مورد سیکل ترکیبی کمه.درمورد بخش طراحی فرضی نیروگاه موندم چی کار کنم ۲هفته بیشتر وقت ندارم.باز اگر سایتی یا مقاله پیدا کردین واسم ممنون میشم.بیشتر بررسی نیروگاه سیکل ترکیبی به صورت کامل و تخصصی باشه.بازم تشکر

لینک به دیدگاه
سلام خدمت شما

بله دوست عزیز کامل تمامی مطالب این سایتو بررسی کردم چون دیدیم کامل ترین سایتی که اموزش داده ومطالب گسترده ومتنوعی داره بعد در خواست دادم خدمتتون

مقاله یا پایان نامه خودمونی از سیر تا پیاز در مورد نیروگاه سیکل ترکیبی میخام چون مطالب در مورد سیکل ترکیبی کمه.درمورد بخش طراحی فرضی نیروگاه موندم چی کار کنم ۲هفته بیشتر وقت ندارم.باز اگر سایتی یا مقاله پیدا کردین واسم ممنون میشم.بیشتر بررسی نیروگاه سیکل ترکیبی به صورت کامل و تخصصی باشه.بازم تشکر

سلام.

مقالات و کتاب های این زیر مجموعه را مطالعه کردید؟

سیستم های انرژی و نیروگاه ها

پروژه های بسیاری توسط دوست خوبمون Spow در این بخش نیز قرار داده شده است.

لینک به دیدگاه

از دوست خوبمون spow نیز در خواست کردم باز هم ممنون میشم مقالات دیگه ایی رو از سایت های دیگه و مراجع دیگه بهم معرفی کنید.با تشکر فراوان از شما دوست عزیزم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...