رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

والا من اومدن و موندنم اعتباری نداره hanghead.gif

ولی خوب تو تابستون یه کم اوضاع بهتر بشه ایشا... البته اگه ترم تابستونی نباششه:ws37:

ولی فعلا یه تاپیک پروژه بارگذاری میزنم بیاین کمکم کنید:ws3:

باشه حتماً.Lxe sXBw9W158QAAAAASUVORK5CYII=

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوب اینم از نمونه سوال 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

نمونه سوال بارگذاری

حالا بیاین گام به گام حلش کنیم hanghead.gif

هر کمکی خواستی فقط به خودم بگو.

برای شروعش به نظرم فایل کدش رو بذاریم و هم عکس از این فایل کد.

اگر خواستی من خودم فایل ایتبزش رو هم میذارم. یعنی با eTABS هم محاسبه کنیم بار زلزله رو و نتایجش رو بذاریم.

لینک به دیدگاه

این یه حرکت خوب که شروع کردید

شاید بتونه استارت خوبی برای جمع کردن دوباره بچه ها باشه

امیدوارم با توجه به زمان حساسی که داریم این وسطا بنا به دلایلی یه مشکلات قطعی سایت نخوریم و بیخیال نشیم

فردا اگه سایت باز بود من بیشتر پیگیری می کنم

فقط آرانوس میشه فونتش فارسی کنی

لینک به دیدگاه

اگر خواستی من خودم فایل ایتبزش رو هم میذارم. یعنی با eTABS هم محاسبه کنیم بار زلزله رو و نتایجش رو بذاریم.

مرسی مرسی امیرجان :icon_gol:hapydancsmil.gif

خوب من فایل کدش رو ندارم و حتی عکس 5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif ین یه پروژه است که استاد فقط همین سوالش رو داده برای یه درس بارگذاری یک واحدی !!!!

این یه حرکت خوب که شروع کردید

شاید بتونه استارت خوبی برای جمع کردن دوباره بچه ها باشه

امیدوارم با توجه به زمان حساسی که داریم این وسطا بنا به دلایلی یه مشکلات قطعی سایت نخوریم و بیخیال نشیم

فردا اگه سایت باز بود من بیشتر پیگیری می کنم

فقط آرانوس میشه فونتش فارسی کنی

امیدوارم همینطور بشه که میگی امیرجان و ممنونم از پیگیریت hapydancsmil.gif:icon_gol:

فونتش فارسیه ها ولی عوضش میکنم شاید بهتر شد:w16:

لینک به دیدگاه

خب من و امیر( nyc) تو این مدت که تالار کاملا سوت و کور بود تالار رو مرتبش کردیم تا دوباره شروع کنیم

امیر فعلا بعنوان همکار مدیر فعالیت داره اما چون بنا به مشکلات قانونی انجمن در چارت مدیریتی فعلا تالار عمران نمی تونه چند مدیر یا همکار داشته باشه ( از لحاظ عنوان ) اما دسترسی مدیرتی داره و میتونه تالار رو مدیریت کنه هر چند رایزنی ها برای عنوانش هنوز ادامه داره حالا بگزریم

من میخوام از همتون همه کسانی که هنوز هستید هذچند کوتاه اما هستید کمک بگیرم

چه کنیم که تاتر عمران دوباره فعال شه ؟

برنامتون چیه

اصلا چرا یه هو خاموش شد تالار عمران ؟

حالا چیکار میشه کرد تا دوباره جمع شیم ؟

اصلا خودتون برای اینکه فعالیت داشته باشید چه نیاز های میخواهید ؟

خلاصه اینکه در کل می خوام بدونم واقعا چه راهکاری برای شروع دوباره هست ....

لینک به دیدگاه

میشه به ما هم از اول تاآخر etabs رو یاد بدی؟مرحله به مرحله بگی تا با هم پیش بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

لینک به دیدگاه
میشه به ما هم از اول تاآخر etabs رو یاد بدی؟مرحله به مرحله بگی تا با هم پیش بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خیلی پیشنهاد عالی بود.:icon_gol:

راستش با توجه به موقعیت شغلیه الانم تقریباً میتونم بگم یادم رفته این نرم افزار. یه 4 سالی میشه سمتش نرفتم.

ولی برای شروع همین پروژه بارگزاری که حرفش شد رو انجام میدم تا انشالا بتونیم با هم یه تاپیک در مورد آموزش Etabs هم داشته باشیم.

لینک به دیدگاه
خب من و امیر( nyc) تو این مدت که تالار کاملا سوت و کور بود تالار رو مرتبش کردیم تا دوباره شروع کنیم

امیر فعلا بعنوان همکار مدیر فعالیت داره اما چون بنا به مشکلات قانونی انجمن در چارت مدیریتی فعلا تالار عمران نمی تونه چند مدیر یا همکار داشته باشه ( از لحاظ عنوان ) اما دسترسی مدیرتی داره و میتونه تالار رو مدیریت کنه هر چند رایزنی ها برای عنوانش هنوز ادامه داره حالا بگزریم

من میخوام از همتون همه کسانی که هنوز هستید هذچند کوتاه اما هستید کمک بگیرم

چه کنیم که تاتر عمران دوباره فعال شه ؟

برنامتون چیه

اصلا چرا یه هو خاموش شد تالار عمران ؟

حالا چیکار میشه کرد تا دوباره جمع شیم ؟

اصلا خودتون برای اینکه فعالیت داشته باشید چه نیاز های میخواهید ؟

خلاصه اینکه در کل می خوام بدونم واقعا چه راهکاری برای شروع دوباره هست ....

اینکه تالار عمران معمولا خلوته تو اکثر فروما هست

اما دلیلش اینه که یه نفر هم که بحثی رو شروع میکنه کسی همراهیش نمیکنه

خیلی اوقات هم که مشغله های زندگی و حجم کار بالا باعث عدم فعالیت میشه

و ...

راهکار :

به نظرم اولین گام ایجاد یه فضای گرم و صمیمانه هست بین بچه ها

و اینکه یه نفر توی تالار با اطلاعات عالی باشه که هست (مثل خودت و اون یکی امیر) :icon_gol:که بشه افراد تازه وارد رو که سوال دارن بهشون ارجاع داد که این گرفتن جوابشون باعث دلگرمی و موندگاری بیشترشون میشه .

:ws38:

لینک به دیدگاه

خیلی پیشنهاد عالی بود.:icon_gol:

راستش با توجه به موقعیت شغلیه الانم تقریباً میتونم بگم یادم رفته این نرم افزار. یه 4 سالی میشه سمتش نرفتم.

ولی برای شروع همین پروژه بارگزاری که حرفش شد رو انجام میدم تا انشالا بتونیم با هم یه تاپیک در مورد آموزش Etabs هم داشته باشیم.

دوره های آموزشی خوبه منم خیلی دوست دارم بتونیم یه سری دوره های برگزار کنیم

اما بنظرم باید این دوره ها بشکل خاص باشه

الان اگه یه تاپیک زده بشه دوره آموزشی واقعا استقبال میشه

نمونه های زیادی قبلا بودن

الان که تالار عمران با کمبود متخصص روبه رو هست برای کی آموزش بزاریم

اما اگه ایده جدیدی تو نحوه برگزاریش باشه بنظرم خوبه و موافقم

و ...

راهکار :

و اینکه یه نفر توی تالار با اطلاعات عالی باشه که هست (مثل خودت و اون یکی امیر) :icon_gol:که بشه افراد تازه وارد رو که سوال دارن بهشون ارجاع داد که این گرفتن جوابشون باعث دلگرمی و موندگاری بیشترشون میشه .

موافق جو دوستانه و صمیمانه هستم

اما چطوری ؟

در مورد مشغله بیرونی بچه ها هم موافقم خب چون خودمم درگیر هستم و همه ما ها هم به اندازه خودمون درگیریم خب حالا چیکار کنیم که این فضا تبدیل به یه فضا بشه که برامون مهم باشه و در کنار مشغله بهش اهمیت بدیم

لینک به دیدگاه

و ...

راهکار :

سلام ...

منم با خاله آلانوشی موافخممممم:a030:

اما چطوری ؟

در مورد مشغله بیرونی بچه ها هم موافقم خب چون خودمم درگیر هستم و همه ما ها هم به اندازه خودمون درگیریم خب حالا چیکار کنیم که این فضا تبدیل به یه فضا بشه که برامون مهم باشه و در کنار مشغله بهش اهمیت بدیم

بنظرم وجود من باشه کافیه ...:w02:

خود ب خود تالار روشن میشه:ws3:

لینک به دیدگاه

از اون جایی که به حول و قوه الهی اوضاع داخلی و خارجی در حال بهبود می باشد بنده هم تصمیم به تحول گرفتم. اگه کاری از دست بنده حقیر بر میاد بفرمایید در خدمتم:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
از اون جایی که به حول و قوه الهی اوضاع داخلی و خارجی در حال بهبود می باشد بنده هم تصمیم به تحول گرفتم. اگه کاری از دست بنده حقیر بر میاد بفرمایید در خدمتم:a030::icon_gol:

به به داره تالار کم کم جون میگیرهhapydancsmil.gif

اجالتا این سوال مدیر جوابی داری شما ؟:hanghead:

دوره های آموزشی خوبه منم خیلی دوست دارم بتونیم یه سری دوره های برگزار کنیم

اما بنظرم باید این دوره ها بشکل خاص باشه

الان اگه یه تاپیک زده بشه دوره آموزشی واقعا استقبال میشه

نمونه های زیادی قبلا بودن

الان که تالار عمران با کمبود متخصص روبه رو هست برای کی آموزش بزاریم

اما اگه ایده جدیدی تو نحوه برگزاریش باشه بنظرم خوبه و موافقم

اما چطوری ؟

لینک به دیدگاه

مرسی که اعلام آمادگی میکنی.

خب پیشنهاد چی داری؟

بعد در درجه اول باید اولویتتون افزایش اطلاعات عمومی خودتو (خودمون) باشه و بعد بالابردن فعالیت تالار.

با این طرز فکر و دید برریم جلو هیچوقت به مشکل نمیخوریم.

لینک به دیدگاه
به به داره تالار کم کم جون میگیرهhapydancsmil.gif

اجالتا این سوال مدیر جوابی داری شما ؟:hanghead:

مشکل همینجاست.جذب کاربر.الان که دیگه من تو محیط دانشگاه هم نیستم که بتونم از اونجا بچه ها رو بکشونم به نواندیشان.در مورد ایده جدید تو نحوه برگزاری دوره هم به نظرم کاری که شما توی بخش بارگذاری کردید خیلی خوبه.یعنی اینکه مرحله مرحله همه موارد رو دارید می گید.اگه کسی مشکل یا سوای داره پرسیده می شه و مشکلش رفع می شه. الان در مورد نرم افزار طوری شده که همه تقریبا یه دستی تو etabs و safeو sap دارن ولی نرم افزارهایی هستن که الان کارآمدن ولی متخصص کمتری دارن مثل civil 3d و risa و ram و gis و ansys و abaqus و...به نظرم یه سری کاربر باید تو دوستامون پیدا کنیم و باریم که بتونن جو تخصصی تالار رو بالا ببرن.مثل رضا نسیمی:sigh:

لینک به دیدگاه
مرسی که اعلام آمادگی میکنی.

خب پیشنهاد چی داری؟

بعد در درجه اول باید اولویتتون افزایش اطلاعات عمومی خودتو (خودمون) باشه و بعد بالابردن فعالیت تالار.

با این طرز فکر و دید برریم جلو هیچوقت به مشکل نمیخوریم.

من بیشتر ترجیح می دم در نقش شاگرد باشم تا استاد که احیانا یه وقت اطلاعات غلط به دوستای گلم ندم.شاگرد خوبی هم هستم از اینایی که ردیف اول میشینن:ws3:

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان :icon_gol: و رضا عزیز

خب اگه موافقید از همین هفته انتخاب کاربر فعال هفته و در نهایت ماه رو شروع می کنیم

در مورد کلاس ها و کارگاه ها هم من موافق هستم یک شکل جدید براش درست کنیم حالا در مورد بیشتر میشه صحبت کرد

قبلا یسری کارها انجام میشد

مثل مسابقه

یا توضیحات عکس عمران

یا بررسی مشکلات اجرایی

یا اصلا این یکی

[h=1]با هم محاسبه کنیم[/h]که الان بشدت فراموش شده

نظرتون در مورد این مطالب چیه

میتونه دوباره تالار رو راه بندازه

من میخوام یه بخش ارایه خدمات هم راه بندازم

مثلا اگه کسی تخصص یا چیزی داره برای ارئه اینجا ارایه کنه که می تونه یه در آمد زایی برای خودش باشه اما شرط اولش برای دسترسی به این بخش فعالیت تو تالار میتونه باشه

این فعلا یه نظر که لازم با مدیران ارشد هم مشورت بشه

لینک به دیدگاه
مرسی از دوستان :icon_gol: و رضا عزیز

خب اگه موافقید از همین هفته انتخاب کاربر فعال هفته و در نهایت ماه رو شروع می کنیم

در مورد کلاس ها و کارگاه ها هم من موافق هستم یک شکل جدید براش درست کنیم حالا در مورد بیشتر میشه صحبت کرد

قبلا یسری کارها انجام میشد

مثل مسابقه

یا توضیحات عکس عمران

یا بررسی مشکلات اجرایی

یا اصلا این یکی

با هم محاسبه کنیم

که الان بشدت فراموش شده

نظرتون در مورد این مطالب چیه

میتونه دوباره تالار رو راه بندازه

من میخوام یه بخش ارایه خدمات هم راه بندازم

مثلا اگه کسی تخصص یا چیزی داره برای ارئه اینجا ارایه کنه که می تونه یه در آمد زایی برای خودش باشه اما شرط اولش برای دسترسی به این بخش فعالیت تو تالار میتونه باشه

این فعلا یه نظر که لازم با مدیران ارشد هم مشورت بشه

اتفاقاً تو ذهنم بود یه تاپیک با مضمون عکس های جالب عمرانی بذارم.

حالا که حرفش شد همین الان میرم میزنم.

بخش ارائه خدمات هم خیی عالیه به نظرم. هم خودش هم شرطش. هم به نفع تالاره هم به نفع کاربر.

لینک به دیدگاه

مرسی از دوستانی که در بحث شرکت می کنند

من همچنان منتظر نظرات دیگر دوستان و یا نظرات تکمیلی مهندسین هستم

خب با عنوان مسئول برای تالار عمران موافقت شده و بزودی تالار دارای مسئول میشه

لازم دوباره تشکر کنم از دوستان که به روشن بودن تالار کمک می کنند

فقط چند درخواست

اولیش اینکه دوستان حتما برای پست های که می نویسید برچسب یادتون نره برچسب در انتها هر پست قرار داده و شامل کلامات کلیدی موضوع پست شما هست برای مثال از نوع برچسب ها می تونید پست های خود منو ببینید

این برچسب ها کمک می کنه تا مطالب شما بهتر به موتور جستجو معرفی بشه و بازدید از مطالبتون بالا می بره

آموزش و نحوه قرار دادن برچسب

یه راه دیگه هم برای دیده شدن بیشتر مطالب شما هست اونم سایت صفحه اصلی انجمن هست نمی دونم تا به حال این صفحه رو دیدید یا نه ؟

http://www.noandishaan.com

فکر می کنم دسترسی برای ثبت مطالب تو سایت اصلی فقط برای من باز باشه البته احتمال باز بودن دسترسی برای مدیران سابق هم هست

دسترسی به این صفحه برای دوستان میتنم باز کنم اما قبلا اول اینکه خودتون باید بخواهید و دومش فعال بودن خودتونه که این طرح تو هفته های آینده حتما اجرا می کنم و الویت هم با دوستانی هست که زودتر دخواست میدند و فعالیتی خوبی تو تالار داشته باشند ...

برای اینکه بهتر و بیشتر با دوستان آشنا باشیم من قبلا یه فرم جدید تو تاپیک معرفی بچه های تالار قرار دادم بنظرم میاد دوستان که حتی قبلا هم پر کردند مجدد تا اونجا که امکان داره این فرم دوباره پر نمایند

این فرم خیلی میتونه کمکمون کنه هم درشناخت همدیگه ( که دنبال یه جو دوستانه بودیم) و هم در شناخت تخصص هامون ( که می تونیم بهتر کار ها رو تقسیم کنیم ) [h=3]معرفي مهندسين عمران انجمن علمي نوانديشان[/h]

بازم ممنون از همکاری شما

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سلام دوستان
ببخشید که مزاحم وقتتون میشم
من برای درس حمل ونقل یه پروژه در مورد "حمل و نقل دریایی در ایران " دارم
میشه به من کمک کنید و اگه مطلبی در این مورد دارید برای من بذارید یا برام ایمیل کنید
خیلی خیلی ممنوووووووون
[email]a_ghadimi6@YAHOO.com[/email]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...