رفتن به مطلب

دفتر مدیريت _ تالار مهندسی عمران

Amir R. Haddadi

ارسال های توصیه شده

خب دوستان زمان جمع بندی بحث زیر تالار 22/ تیر سه شنبه می باشد .

دوستان لطف کنید تا این تاریخ هر نظری در مورد زیر تالار های ارایه شده دارید اعلام کنید چون بعد این تاریخ موضوعات دیگه مورد بحث قرار میگیره .

در پست قبلی چند زیر تالار جدید پیشنهاد شده

1- آموزشگاه عمران

2- گپ و گفتگو عمرانی ها

3- محیط زیست

4- مهندسی معدن

_______________________________-

تا به اینجا هم دوستان با بخش آموزش موافق بودند .

و حالا میمونه 3 بخش دیگه

2- گپ و گفتگو عمرانی ها

3-محیط زیست

4- مهندسی معدن

لطفا هر چه سریعتر نظر خود را اعلام کنید .

* اگر پیشنهاد جدیدی برای ایجاد زیر تالار هم به ذهنتون میرسه حتما اعلام کنید:w16:

با تشکر از دوستانی که در کنار ما هستند.:w73:

با زیر تالار گپ و گفتگو موافقم به شدت:ws3:

در مورد محیط زیست هم موافقم (فقط یه چیزی...منظورت عمران-محیط زیسته یا خود مهندسی محیط زیست؟) ولی در مورد معدن من زیاد کاربر معدنی تو سایت ندیدم به نظرت برای فعالیت میان؟:ws52: اگه برای فعالیت پایه باشن که خیلی خوبه...با تشکر از زحمات شما:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 537
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جمع بندی موضوع زیر تالار عمران :

اول از همه از دوستانی که در بحث شرکت میکنند تشکر میکنم . و یه معذرت هم بابت تاخیر خودم به دوستان بدهکارم .

خب بعد از بررسی ها به اینجا رسیدیم که .

1 - زیر تالار آموزشگاه عمران تصویب شد.

که زیر مجموعه این تالار هم" ( فعلا این موارد اضافه میشود اگه نظری هم هست اعلام کنند)

آموزش کارشناسی ارشد .

آموزش کاردانی به کارشناسی .

آموزش نرم افزار .

آموزش دروس دانشگاهی .

2- زیر تالار گپ و گفتگو مهندسان عمران تصویب شد

که موضوعات زیر در این تالار ایجاد و برخی نیز مهم میشود " ( فعلا این موارد اضافه میشود .اگر نظری هم هست اعلام کنند )

گپ و گفتگو عمرانی ها.

گپ و گفتگو دوستانه عمرانی ها و غیره عمرانی ها .

جدول امتیاز دهی کاربران ( قبلا توضیح مختصری داده شده و در ادامه نیز به بحث گذاشته میشود).

معما های عمرانی.

مسابقه عمران.

مشاعره عمرانی .

3- زیر تالار محیط زیست هم تصویب شده

4- زیر تالار مهندسی معدن فعلا اضافه نمیشود.

خب دوستان یه پیشنهاد دیگه میخوام بخش نقشه های عمران رو از زیر تالار عکس به زیر تالار دانلود انتقال بدم نظرتون چیه .

موارد اعلام شده تا دو روز آینده اعلام میشود. دوستان اگر نظری دارند اعلام کنند . تا دیگر مشکلی به وجود نیاد .

با تشکر از همه دوستان

لینک به دیدگاه

جمع بندی موضوع زیر تالار عمران :

اول از همه از دوستانی که در بحث شرکت میکنند تشکر میکنم . و یه معذرت هم بابت تاخیر خودم به دوستان بدهکارم .

خب بعد از بررسی ها به اینجا رسیدیم که .

1 - زیر تالار آموزشگاه عمران تصویب شد.

که زیر مجموعه این تالار هم" ( فعلا این موارد اضافه میشود اگه نظری هم هست اعلام کنند)

آموزش کارشناسی ارشد .

آموزش کاردانی به کارشناسی .

آموزش نرم افزار .

آموزش دروس دانشگاهی .

2- زیر تالار گپ و گفتگو مهندسان عمران تصویب شد

که موضوعات زیر در این تالار ایجاد و برخی نیز مهم میشود " ( فعلا این موارد اضافه میشود .اگر نظری هم هست اعلام کنند )

گپ و گفتگو عمرانی ها.

گپ و گفتگو دوستانه عمرانی ها و غیره عمرانی ها .

جدول امتیاز دهی کاربران ( قبلا توضیح مختصری داده شده و در ادامه نیز به بحث گذاشته میشود).

معما های عمرانی.

مسابقه عمران.

مشاعره عمرانی .

3- زیر تالار محیط زیست هم تصویب شده

4- زیر تالار مهندسی معدن فعلا اضافه نمیشود.

خب دوستان یه پیشنهاد دیگه میخوام بخش نقشه های عمران رو از زیر تالار عکس به زیر تالار دانلود انتقال بدم نظرتون چیه .

موارد اعلام شده تا دو روز آینده اعلام میشود. دوستان اگر نظری دارند اعلام کنند . تا دیگر مشکلی به وجود نیاد .

با تشکر از همه دوستان

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

به نظر من که بخش دانلود برای نقشه ها جای بهتریه...انتقال خوبیه...تنکس:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خب بخش های که قرار بود اضافه بشند درخواستش و دادم و بزودی انجام میشه .

برای بخش آموزش هم از دو دوست خوبمون maryam_alien و eshagh_kh میخوام که با توجه به قول های که دادن و توانایی های که دارند این بخش رو به عهده بگیرند البته دیگر دوستان هم در کنار شما هستند و کمک میکنند .

خب نظرتون چیه ؟

.

.

.

.

.

لینک به دیدگاه

خب دوستان متاسفانه با انتقال زیر تالار محیط زیست موافقت نشده .

ولی بقیه ش درست شده و از همین اکنون در دسرس میباشد.

لینک به دیدگاه

البته بازم من شرمنده که نظر دادم ولی :

بهتره که به جای ساختن چندیدن دسته به گروپ های بزرگتر که هرکدوم دارای زیر گروه هایی هستند تقسیم بشه

برای مثال :

عمران - آموزش

عمران - ساخت

بعد قسمت ساخت خودش تقسیم میشه به : محاسبات و اجرا

محاسبات : آب - خاک و پی - زلزله - راه

اجرا هم همینطور

اینطوری برای یافتن هیچکدوم دوچار مشکل نیستیم

و آخرین نظر هم اینه که بهتره یه مسول از همه بخواد ( یعنی مجبور کنه ) در یک تایم مشخص یه سری کار رو تحویل بده

فکر کنم چیز بدی در نیاد ....

لینک به دیدگاه
البته بازم من شرمنده که نظر دادم ولی :

بهتره که به جای ساختن چندیدن دسته به گروپ های بزرگتر که هرکدوم دارای زیر گروه هایی هستند تقسیم بشه

برای مثال :

عمران - آموزش

عمران - ساخت

بعد قسمت ساخت خودش تقسیم میشه به : محاسبات و اجرا

محاسبات : آب - خاک و پی - زلزله - راه

اجرا هم همینطور

اینطوری برای یافتن هیچکدوم دوچار مشکل نیستیم

و آخرین نظر هم اینه که بهتره یه مسول از همه بخواد ( یعنی مجبور کنه ) در یک تایم مشخص یه سری کار رو تحویل بده

فکر کنم چیز بدی در نیاد ....

اول از همه تشکر میکنم . بابت ایده ای که داده اید .

خب ما اول باید ببینیم کاربران در چه زمینه هایی فعالیت می کنند و تا بتونیم برنامه برای فعالیت کاربران تالار مشخص کنیم .

بعد از اینکه توانایی ها و علاقه کاربران عزیز مشخص شد اونوقت مسئولیت ها رو تقسیم و بخش های مورد نیاز رو ایجاد میکنیم .

برای مثال فعلا شما و دوست خوبمون maryam_alien مسئولیت بخش آموزش رو بهده گرفتید و همین طور دیگر دوستان هم یک سری بخش ها رو پیشنهاد کردند . که فعلا برای مرتب کردن پست ها و آماده کردن زیر تالار ها نیاز به زمان داریم .

تا دوباره دوره جدید پیشنهادات رو آغاز کنیم . که شامل معرفی کاربرانی که خودشون رو معرفی نکردن و اعلام آمادگی برای همکاری در بخش های مختلف که قبلا بشکل خلاصه توضیح داده شده ..

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان عزیز:icon_gol:

یه سوال برام پیش اومده:ws52:

تقریباً همه ی آموزشهای دروس دانشگاهی در قالب جزوه هستش و خیلی کم پیش میاد که بشه یک درس رو با تمام متعلقاتش (مثلاً فرمول هاش) به صورت ساده، توی یک تاپیک قرار داد. اگه هم بخوایم به صورت فایل pdf یا word یا هر فرمت دیگه ای قرار بدیم، باید لینک دانلودشو تو بخش دانلود جزوات عمرانی بذاریم ، بنابراین بخش آموزش دروس دانشگاهی عملاً بیکار میشه . در اینصورت تکلیف چیست؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ببینین مثلا درسی مثل متره رو من ندیدم تو دانشگاه یاد بدن..کسی بخواد یاد بگیره باید بره بیرون کلاس..

جزوه متره که واقعا نیاز آدمو برطرف کنه من ندیدم..یا مثلا نرم افزارهایی که بیشتر لازم هستن ولی تو راهنماشون چیزای کاربردی نیست..مثلا من راهنمای لند که حتی یه شروع جامع و کامل داشته باشه ندیدم

بخش آموزشگاه باید این جور کارهارو بکنه

لینک به دیدگاه
ببینین مثلا درسی مثل متره رو من ندیدم تو دانشگاه یاد بدن..کسی بخواد یاد بگیره باید بره بیرون کلاس..

جزوه متره که واقعا نیاز آدمو برطرف کنه من ندیدم..یا مثلا نرم افزارهایی که بیشتر لازم هستن ولی تو راهنماشون چیزای کاربردی نیست..مثلا من راهنمای لند که حتی یه شروع جامع و کامل داشته باشه ندیدم

خب درسته، مث اینکه منظورمو خوب بیان نکردم، ببینید مثلاً شما اگه قرار باشه همین جزوه آموزش متره رو تو سایت برا دانلود بذارید، لینکشو کجا میرازید؟ تو بخش دانلود جزوات یا تو بخش آموزشگاه عمران؟

لینک به دیدگاه

من فکر نمیکنم اینطور درست باشه

باید گام به گام همه چیز رو حل کنیم

مثلا به قول شما بحث متره کردن : اول باید به همه اطلاع رسانی بشه که در روز x قرار همه با هم متره کار کنیم بعد هر کی که دوست داره می آد میشینیم با هم متره میکنیم گام به گام

بعد از یه کم بقیه رو میزاریم برای بعد

اینجوری همیشه میتونیم اشکالات همدیگه رو برطرف کنیم

یعنی کامل یاد میگیریم

من نظرم اینه !!!

خب درسته، مث اینکه منظورمو خوب بیان نکردم، ببینید مثلاً شما اگه قرار باشه همین جزوه آموزش متره رو تو سایت برا دانلود بذارید، لینکشو کجا میرازید؟ تو بخش دانلود جزوات یا تو بخش آموزشگاه عمران؟
لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان عزیز:icon_gol:

یه سوال برام پیش اومده:ws52:

تقریباً همه ی آموزشهای دروس دانشگاهی در قالب جزوه هستش و خیلی کم پیش میاد که بشه یک درس رو با تمام متعلقاتش (مثلاً فرمول هاش) به صورت ساده، توی یک تاپیک قرار داد. اگه هم بخوایم به صورت فایل pdf یا word یا هر فرمت دیگه ای قرار بدیم، باید لینک دانلودشو تو بخش دانلود جزوات عمرانی بذاریم ، بنابراین بخش آموزش دروس دانشگاهی عملاً بیکار میشه . در اینصورت تکلیف چیست؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

من فکر نمیکنم اینطور درست باشه

باید گام به گام همه چیز رو حل کنیم

مثلا به قول شما بحث متره کردن : اول باید به همه اطلاع رسانی بشه که در روز x قرار همه با هم متره کار کنیم بعد هر کی که دوست داره می آد میشینیم با هم متره میکنیم گام به گام

بعد از یه کم بقیه رو میزاریم برای بعد

اینجوری همیشه میتونیم اشکالات همدیگه رو برطرف کنیم

یعنی کامل یاد میگیریم

من نظرم اینه !!!

با تشکر از همه دوستان .

خوب بحث خوبی مطرح شده .

که فرق بین آموزش دروس عمران و دانلود جزوه چیه .

همان طور که گفته شده دانلود جزوه تنها برای دانلود جزوات pdf وword میباشد . هیچ توضیحی داده نمیشود .

اما در آموزشگاه همان طور که دوستان گفتند برای یرسی جز به جز دروس بوده و در طی یه دوره زمانی خاص یکی از دروس آموزش داده میشه و دوستان نیز در این مدت می توانند برای رفع اشکال ها خود در همان بخش پست بزنند تا با همفکری مشکلات آموزشی رو برطرف کنیم .

برای مثال همین درس متره با در تحلیل سازه در یک مدت زمانی یکی دو هفته تاپیکش راه میوفته و توسط یکی از کاربران که از قبل اعلام آمادگی میککند هدایت میشه در این مدت کاربر مسئول طی زمان بندی از قبل مشخص شده سرفصل ها رو طبق زمان آموزشش اعلام میکنه.

و بعد شروع به آموزش فصل به فصل میکنه و در این مدت نیز اگه کاربری در اون فصل مشکل داشت اعلام میکنه تا مشکلش رفع بشه .

این مراحلی که گفتم فقط یه پیشنهاده که باید بیشتر در موردش بحث کرد .

لینک به دیدگاه

ممنم با همین نظر موافقم

چون صرف فایل گزاشتن نمیشه آموزش

قرارا با هم یاد بگیریم ایشالله

بهتره به جای بحث بریم سراغ اصل کار و شروعش کنیم

من حاضر !!!

با تشکر از همه دوستان .

خوب بحث خوبی مطرح شده .

که فرق بین آموزش دروس عمران و دانلود جزوه چیه .

همان طور که گفته شده دانلود جزوه تنها برای دانلود جزوات pdf وword میباشد . هیچ توضیحی داده نمیشود .

اما در آموزشگاه همان طور که دوستان گفتند برای یرسی جز به جز دروس بوده و در طی یه دوره زمانی خاص یکی از دروس آموزش داده میشه و دوستان نیز در این مدت می توانند برای رفع اشکال ها خود در همان بخش پست بزنند تا با همفکری مشکلات آموزشی رو برطرف کنیم .

برای مثال همین درس متره با در تحلیل سازه در یک مدت زمانی یکی دو هفته تاپیکش راه میوفته و توسط یکی از کاربران که از قبل اعلام آمادگی میککند هدایت میشه در این مدت کاربر مسئول طی زمان بندی از قبل مشخص شده سرفصل ها رو طبق زمان آموزشش اعلام میکنه.

و بعد شروع به آموزش فصل به فصل میکنه و در این مدت نیز اگه کاربری در اون فصل مشکل داشت اعلام میکنه تا مشکلش رفع بشه .

این مراحلی که گفتم فقط یه پیشنهاده که باید بیشتر در موردش بحث کرد .

لینک به دیدگاه
ممنم با همین نظر موافقم

چون صرف فایل گزاشتن نمیشه آموزش

قرارا با هم یاد بگیریم ایشالله

بهتره به جای بحث بریم سراغ اصل کار و شروعش کنیم

من حاضر !!!

خب از ونجایی که من الان یه مدتی تو مرخصی هستم و تا 2 هفته آینده هم ادامه داره و زیاد نمیتونم بیام و تنها حضورم هم صرف همین تاپیک میشه . و متعاسفانه هم تازه باخبر شدم که همکار عزیزم آقا رضا هم یه مشکلی براش پیش اومده و نمی تونه تا 5 شنبه بیاد . از دوستان علاقمند میخوام کار های که میخواهند شروع کنند رو شروع کنند و منتظر ما نباشد .

من همین جا از دوستان معذرت میخوام و امیدوارم که مشکل داداش رضا هم حل بشه و به جمع شما اضافه بشه .

فعلا بحث در مورد تقسیم وظایف کاربران به بعد مکول میشه .

میخوام در زمانی که ما نیستیم تالار عمران رو منفجرش کنید :ws3:

نبینم راکت باشه ها . :w16:

منم قول میدم جبران کنم .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

با سلام دوباره خدمت مهندسین عزیز .

شرمنده که یه مدت برنامه ها عقب افتاد . من تقربیا از حالا دیگه در خدمت شما دوستان هستم .

خب بریم سر برنامه . برای جلو رفتن کار من در اول کار یک سری از بخش ها رو معرفی میکنم .

و منتظر دوستان هستم که بیان واعلام کنند به کدوم بخش ها علاقمند هستند.

بخش های معرفی شده در ابتدا بشکل کلی و در آینده که اوضا کاربران بهتر بشه شاخه بندی میکنیم فعلا برا حسب نیاز و کاربران فعالی که داریم این بخش ها رو میزارم .

1_ بخش آموزش

2 - بخش دانلود فایل های عمرانی

3- بخش مسابقه و بحث و گفتگو

4- بخش ساخت ساختمان فرضی

دوستان اگه فکر میکنن بخش جا مونده اعلام کنند.

حالا اینم پیشنهاد من .

برای واگذاری بخش ها خو دم یکسری پیشنهاد مطرح میکنم همه دوستانه که اسمشون هست بیان و نظرشون بگند . ( لطفا).

-برای بخش آموزش

که شامل آموزش دروس -نرم افزار - و بحث های علمی آموزشی میشه .

2 نفر پیشنهاد میکنم ( eshagh_kh - maryam_alien )

-برای بخش دانلود فایل "

این بخش در خودش بخش های داره که شاملش میشه .

2 نفر رو پیشنهاد میکنم" (civilEngineer - armstrong

-برای بخش مسابقه و بحث و گفتگو

این بخش شاید در مرحله اول یه بخش ساده بنظر برسه ولی بعنوان تریبون تالار معرفی میشه . قراره که یه زیر تالار مسابقه هم بهش اضافه بشه .

من فعلا با توجه به تجربه و فعالیت های قبلی ( civilEngineer ) پیشنهاد میکنم .خوب حالا نظر خودت چیه .

- برای بخش ساخت ساختمان فرضی هم

که بعدا بیشتر توضیح میدم و میدونم که پرطرفداره .

براش ( sara 20 - bahram_first007) .

خب این به این معنی نیست که بقیه که دوستان فقط تو همن بخش محدود بشند ایجا کارگروهی مهمه و همه باید در به هم کمک کنیم . تا تالار پیشرفت کنه .

______

خب من نظرم رو گفتم و منتظر دوستان هستم .

لینک به دیدگاه
با سلام دوباره خدمت مهندسین عزیز .

شرمنده که یه مدت برنامه ها عقب افتاد . من تقربیا از حالا دیگه در خدمت شما دوستان هستم .

خب بریم سر برنامه . برای جلو رفتن کار من در اول کار یک سری از بخش ها رو معرفی میکنم .

و منتظر دوستان هستم که بیان واعلام کنند به کدوم بخش ها علاقمند هستند.

بخش های معرفی شده در ابتدا بشکل کلی و در آینده که اوضا کاربران بهتر بشه شاخه بندی میکنیم فعلا برا حسب نیاز و کاربران فعالی که داریم این بخش ها رو میزارم .

1_ بخش آموزش

2 - بخش دانلود فایل های عمرانی

3- بخش مسابقه و بحث و گفتگو

4- بخش ساخت ساختمان فرضی

دوستان اگه فکر میکنن بخش جا مونده اعلام کنند.

حالا اینم پیشنهاد من .

برای واگذاری بخش ها خو دم یکسری پیشنهاد مطرح میکنم همه دوستانه که اسمشون هست بیان و نظرشون بگند . ( لطفا).

-برای بخش آموزش

که شامل آموزش دروس -نرم افزار - و بحث های علمی آموزشی میشه .

2 نفر پیشنهاد میکنم ( eshagh_kh - maryam_alien )

-برای بخش دانلود فایل "

این بخش در خودش بخش های داره که شاملش میشه .

2 نفر رو پیشنهاد میکنم" (civilEngineer - armstrong

-برای بخش مسابقه و بحث و گفتگو

این بخش شاید در مرحله اول یه بخش ساده بنظر برسه ولی بعنوان تریبون تالار معرفی میشه . قراره که یه زیر تالار مسابقه هم بهش اضافه بشه .

من فعلا با توجه به تجربه و فعالیت های قبلی ( civilEngineer ) پیشنهاد میکنم .خوب حالا نظر خودت چیه .

خب این به این معنی نیست که بقیه که دوستان فقط تو همن بخش محدود بشند ایجا کارگروهی مهمه و همه باید در به هم کمک کنیم . تا تالار پیشرفت کنه .

______

خب من نظرم رو گفتم و منتظر دوستان هستم .

من نظر خاصی ندارم، موافقم:a030::a030:، به امید موفقیت:a030:

لینک به دیدگاه

سلاممممممممممممم

منم نظر خواصي ندارم ؛ هر كاري بكين انجام ميدم؛فقط واضح توضيح بدين كه از من جه توقعي دارين :ws3:

موفق و بيروز باشيد :icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عمرانی

من همیشه یه سئوال برام مطرحه اونم اینکه جرا شما ها نمی تونید طرح های ما رو درست محاسبه کنید؟:w00:

دق کردیم از دست شماها...:banel_smiley_4:

این بود پست من! :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...