رفتن به مطلب

فراخوان آزمون طراحی نظام مهندسی

Mahsa.Gha

ارسال های توصیه شده

عزیزم میتونی عضو نظام بشی.

مشکلی نداره. اما واسه امتحان باید 2 سال صبر کنی.

عضو شدن الانت توی نظام تنها مزیتی که داره اینه که واست هر سال توی هر فصلی فصلنامه نظام ارسال میشه و سالی 1 سررسید بهت میدن!!!:ws52:

بعدشم اینکه برخی از استانها برای اعضاشون یک سری شرایط شغلی رو محیا کردن که واسه کسب تجربه بد نیس به شرطی که برات کار کردن تو محیط کارگری مهم نباشه. و اونم سرپرستی کارگاهه. البته این تو شهر ما هست نمیدونم نظام مهندسی شهر شما این امکان رو به اعضاش داده یا نه.

از معایبش هم اینه که مجبوری سالی 40-50هزار تومان بابت تمدید ثبت نامت بپردازی که البته در سال اول واسه عضویت 125هزار تومنه!!!

خیلی دیگه از بحث آزمون داریم دور میشیم! لطفا کسانی که علاقه مند به شرکت در آزمون هستن هم آمادگی شونو اعلام کنن دیگهههههههههه!!!

از مزایای دیگری که داره شناخت شما در نظام شهر شماست

دیگری هم اینکه چون با بودن شما در سررسید نظام و سایت سازمان سنجش مهندسانی که نیاز به مهندس همکار دارن میتونن از شما استفاده کنن!یه مهندس معمار که تو دفتر شاغل باشه میتونه 2 مهندس همکار که مدرک کارشناسی دارن اما حق امضا ندارن برا خودش انتخاب کنه و مهندسی که تو شرکت حقوقی شاغل باشه از 3 یا 4 تا میتونه استفاده کنه!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

3سال خیلی ها:ws52:

میتونی تو این 3 سال بری یه دفتری کار کنی!

البته این خیلی هم خوبه !چون همه مهندسای دیگه شمارو میشناسن و هم شما اونارو

هم کار رو بهتر یاد میگیری

هم سابقه باتون حساب میشه

هم بستری میشه برا زمانی که حق امضا گرفتین!

همین کاریه که من بیش از 3 سال دارم انجام میدم و موفق هم شدم تو اینایی که گفتم!

لینک به دیدگاه
واقعا جزوه بازه؟؟؟؟؟ من ثبت نام کنم یعنی؟؟؟

بله جزوه بازه. اگه منظورتون ثبت نام در این آزمون مجازیه بله شما هم میتونید به جمع ما بپیوندید.

اون دوتا پستی رو که زدم حتما فایل هاش رو دانلود کنید.تو زمینه طراحی متاسفانه منبعی معرفی نمیشه.

از دوستانی که دارای اطلاعات و یا منابعی در این زمینه(امتحان طراحی نظام مهندسی) هستن خواهش میکنم که منابعشون رو در اختیار بچه ها بذارن.

لینک به دیدگاه
دوست من برابر قانون جدید سازمان نظام مهندسی کشور از تاریخ آزمون کارشناسی که در تابستان 1391 برگزار شده تمام دانشجویان تکنولوژی معماری و گرایشات معماری که درس طراحی رو بگذرونن حق گرفتنم از امتیاز طراحی رو از سازمان نظام مهندسی دارنمن خودم تو نظام مهندسی هر روز هستم و کار شرکتی میکنم!این قانون از قبل تابستون به تمام نظام مهندسی های کشور ارسال شده!یکی از مهندسای شرکت خودمون هم الان رفت که حق طراحی بگیره که بهش دادن!تکنولوژی معماری هم بود!پس نگران نباش!الانم به آزمون کارشناسی معماری که همین 2 شهریور برگزار شد نگاه بندازی میبینی که دیگه تکنولوژی نداریم!فقط معماری شده!

متاسفانه این قانون صد در صد نشده.

چون هنوز برای افرادی چون ما موقع ثبت نام یک تعهد مگیرند که مبنی بر اینکه در صورت تغییر ابلاغ ها اگر در آزمون قبول هم بشن ادعائی نداشته باشن.:ws52:

لینک به دیدگاه
بله جزوه بازه. اگه منظورتون ثبت نام در این آزمون مجازیه بله شما هم میتونید به جمع ما بپیوندید.

نه عزیزم منظورم همون ازمون اصلی بود که جزوه بازه! اینجوری باشه که خوندنش خودکشی نمیخواد که :ws52:

لینک به دیدگاه
عزیزم میتونی عضو نظام بشی.

مشکلی نداره. اما واسه امتحان باید 2 سال صبر کنی.

عضو شدن الانت توی نظام تنها مزیتی که داره اینه که واست هر سال توی هر فصلی فصلنامه نظام ارسال میشه و سالی 1 سررسید بهت میدن!!!:ws52:

بعدشم اینکه برخی از استانها برای اعضاشون یک سری شرایط شغلی رو محیا کردن که واسه کسب تجربه بد نیس به شرطی که برات کار کردن تو محیط کارگری مهم نباشه. و اونم سرپرستی کارگاهه. البته این تو شهر ما هست نمیدونم نظام مهندسی شهر شما این امکان رو به اعضاش داده یا نه.

از معایبش هم اینه که مجبوری سالی 40-50هزار تومان بابت تمدید ثبت نامت بپردازی که البته در سال اول واسه عضویت 125هزار تومنه!!!

خیلی دیگه از بحث آزمون داریم دور میشیم! لطفا کسانی که علاقه مند به شرکت در آزمون هستن هم آمادگی شونو اعلام کنن دیگهههههههههه!!!

من به عضویتم دارم شک میکنم دیگه :ws3:

پارسال عضو شدم. ولی این مزیت ها نبود. چندماه پیش هم یادمه جاوید میگفت موقع آزمون از طریق اس امس اینا خبر میدن که نه پارسال این اس امس اومد نه امسال. پارسال که بعد آزمون فهمیدم. امسال خدا رو شکر زودتر متوجه شدم.

تنها اس امس هایی که میزنن اس امس تبلیغاتیه. به خصوص واسه این قضیه انتخابات که دیگه نابود کردن روزی 4،5تا حداقلشه :banel_smiley_4:

واسه ثبت نام هم 60 تومن پرداخت کردم و البته 40 تومن هم که آزمون بود.

فکر کنم کلاً عضویت من جعلیه و بعد آزمون یقمو میگیرن:ws3:

لینک به دیدگاه

اگه تاریخ آزمونش خیلی به دفاع پایان نامم نزدیک نشه منم شرکت میکنم!!!

راستی میشه شرایط نظام مهندسی واسه کارشناسی پیوسته ها و کارشناسی ارشدارو هم توضیح بدین؟؟!! (اگه خدا بخواد قراره ارشد قبول شیم:ws3:)

لینک به دیدگاه
اگه تاریخ آزمونش خیلی به دفاع پایان نامم نزدیک نشه منم شرکت میکنم!!!

راستی میشه شرایط نظام مهندسی واسه کارشناسی پیوسته ها و کارشناسی ارشدارو هم توضیح بدین؟؟!! (اگه خدا بخواد قراره ارشد قبول شیم:ws3:)

تو پست شماره 4 گفته شده:

http://www.noandishaan.com/forums/thread96646.html#post1038324

بچه ها کسایی که واسه آزمون اصلی اعلام آمادگی میکنن، تاریخ ثبت نامش تموم شده ها. اینجا الان بیشتر اعلام آمادگی واسه یه آزمون آزمایشی به صورت مجازی هستش. :w16:

لینک به دیدگاه
نه عزیزم منظورم همون ازمون اصلی بود که جزوه بازه! اینجوری باشه که خوندنش خودکشی نمیخواد که :ws52:

الان دقیقا چی شد؟ من گیج شدم:icon_pf (34):

بالاخره این آزمون مجازی جزوه بازه یا نه؟

آزمون اصلی چی؟:ws52:

لینک به دیدگاه
الان دقیقا چی شد؟ من گیج شدم:icon_pf (34):

بالاخره این آزمون مجازی جزوه بازه یا نه؟

آزمون اصلی چی؟:ws52:

هم آزمون مجازی جزوه بازه هم آزمون اصلی عزیزم.

فرقی نداره. اینجا فقط به صورت مجازی آزمون رو برگزار میکنیم پس شرایط با امتحان اصلی یکی هست.

دوستان هم که زحمت کشیدن منابع رو گذاشتن.

پس میتونید واسه این آزمون از همون فایل ها استفاده کنید.

لینک به دیدگاه
من به عضویتم دارم شک میکنم دیگه :ws3:

پارسال عضو شدم. ولی این مزیت ها نبود. چندماه پیش هم یادمه جاوید میگفت موقع آزمون از طریق اس امس اینا خبر میدن که نه پارسال این اس امس اومد نه امسال. پارسال که بعد آزمون فهمیدم. امسال خدا رو شکر زودتر متوجه شدم.

تنها اس امس هایی که میزنن اس امس تبلیغاتیه. به خصوص واسه این قضیه انتخابات که دیگه نابود کردن روزی 4،5تا حداقلشه :banel_smiley_4:

واسه ثبت نام هم 60 تومن پرداخت کردم و البته 40 تومن هم که آزمون بود.

فکر کنم کلاً عضویت من جعلیه و بعد آزمون یقمو میگیرن:ws3:

واااااااااااااااااا!!!

پارتی بازی توی نظامم پارتی بازی!

اولین سالتونه که عضو شدید یا تمدید کردید عضویتتون رو؟؟؟

اگه سال اول عضویتتون باشه که امسال 125000تومان گرفتن از اعضاء

اگه تمدید هم باشه که 40 تومنه! من نمیفهمم 60 تومنی که میگید چیهههه!!!!!!!!!!!:ws52:

لینک به دیدگاه
هم آزمون مجازی جزوه بازه هم آزمون اصلی عزیزم.

فرقی نداره. اینجا فقط به صورت مجازی آزمون رو برگزار میکنیم پس شرایط با امتحان اصلی یکی هست.

دوستان هم که زحمت کشیدن منابع رو گذاشتن.

پس میتونید واسه این آزمون از همون فایل ها استفاده کنید.

آهان مرسی:w16:

فایلایی که تو پست دوم گذاشتن برا دانلود که فقط وقتی کلیک میکنم با میشه چیزی جایی برا دانلود نداره که:ws52:

لینک به دیدگاه
آهان مرسی:w16:

فایلایی که تو پست دوم گذاشتن برا دانلود که فقط وقتی کلیک میکنم با میشه چیزی جایی برا دانلود نداره که:ws52:

چرا نداره؟؟؟:ws52:

من همین الان امتحان کردم!

روش که بزنید میتونید فایل رو دانلود کنید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...