رفتن به مطلب

نظر شما برای پیشرفت بیشتر تالار ادبیات

- Nahal -

ارسال های توصیه شده

یه قسمت از مشکل تالار ادبیات برمیگرده به کاربرانی که میتونن فعالیت کنن ونمیان دقیقا مثل قضیه تالارهای تخصصی!

این مسئله هم دوبعد داره یا اینکه از حجم مسئله واهمه دارن یا خودشون زیاد دل به کار نمیدن

درمورد قسمت اول مطمئنم که اتفاقی که اصلا فکرش رو هم نمیشه کرد به مرور زمان اتفاق میفته پس دلسردی از اینکه فعلا استقبالی نیست یا مشارکتی وجود نداره یخورده دور از مثبت نگری و بیش از اندازه واقع گرایانه هست

درمورد بعد دومش دوستانی داریم که دست به قلمشون واقعا خوبه ولی نمیان بنویسن

حداقل زمینه اشنایی بیش از سه ساله با خیل عزیزانی که اسم بردنشون اطاله کلام میشه این باوررو تقویت میکنه

حداقل دو نفرشون تا حالا تو همین تاپیک پست دادن درحالی که از قلمشون دوستان رو محروم میکنن

حضور سینوسی عده ای ازدوستان علاقه مند هم به دلایل مختلف یکی از دلایل رکود درادامه مطالبی است که یا خودشون استارت کردن یا رونق بخش اون بودن

یه سری از دوستان مطالب رو کاملا تخصصی دنبال میکنن وحتی ازمنابع معتبر وخوبی دراین زمینه استفاده میکنن که بقیه دوستان هم میتونن از این مسئله به عنوان سرمشقی برای به اشتراک گذاشتن مطالب مفید استفاده کنن

مثلا نقد کتاب که درچند سایت و وبلاگ تخصصی انجام میشه وخودم همیشه مطالبشون رو تو گودر دنبال میکنم

یا نقد شعر که دوستی فرمودن ومیتونن خودشون استارتر موضوع باشن

تو یه وبلاگی دیدم عده ای از کسانی که اینترنت میان جلسه هفتگی کتابخوانی مجازی گذاشتن وتا حالا نزدیک یکصد هفته مداوم رو پشت سرگذاشتن ولی متاسفانه همون اول کار میاییم وادامه رو میسپاریم به حافظه تاریخ

درکل روند تالار ادبیات دراین مدت اخیر بسیار مطلوب هست به نظرم وامیدوارم روزبروز هم بهتر بشه

با سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود مرسی از این تاپیک خوبت :icon_gol:

منم مثل فروغ فکر میکنم تعداد زیر تالارهای ادبیات خیلی زیاده لازم نیست اینقد وارد جزییات شد توی تقسیم بندی مطالب

بعد یه پیشنهاد دیگه م اینکه ... "گاه نوشته های نواندیشانی ها" یکی از محبوب ترین تاپیک های عمومی کاربرای اینجاست ولی متاسفانه بعضی ها با کپی پیست از فیس بوک و اینور اونور جو تاپیکو خراب میکنن ، من دیدم که گه گاهی مدیر و حتی کاربرا اونجا تذکر میدن که کپی پیست نکنید ولی باز در کمال خونسردی بعضیا به این کارشون ادامه میدن به نظرم اگه در این مورد یکم سفت و سخت تر بگیرید بهتره یعنی بصورت یه قانون نوشته شده در بیاد که همه ملزم به رعایت کردنش باشن

لینک به دیدگاه
کلا قسمت خووبی هست

مخصوصا از وقتی نهال شده مدیرش واقعا همه چی رو نظم شده

به نظرم همه چی خووبه

چون زیاد تو این تالار فعالیت ندارم نمیتونم بگم کجا ضعف داره

منم همین:w000:

لینک به دیدگاه

خود من که تالار ادبیات یکی از علاقه مندیامه هر وقت فرصت کنم سری به بعضی قسمتاش میزنم

راستش الان چیز خاصی به ذهنم نمیاد ولی به طور کلی برای فعالیت باید انگیزه ایجاد بشه،و اینکه مطالب خیلی طولانی وپرحجم نباشه

قسمت گاه نوشته ها خیلی خوبه همینطور قسمت خاطرات روزانه،قسمتایی که مربوط به نقد کتاب یا خلاصه کتاب میشه هم خوبه ولی کلا هممونم میدونیم که برای

خوندن مطالب طولانی کسی زیاد حوصله به خرج نمیده

یه چیز دیگه ام اینکه شاید خلاصه یا مجموعه ای از افسانه های ملل مختلف رو هم لابه لای مطالب جا بدین خوب باشه

لینک به دیدگاه

یکی از تالارهایی هستش که آرامش عجیبی بهم میده شاید چون مدیر تالارم خیلی آرومه:w16:

من با فروغ موافقم اگه یه کمی از شاخه و برگ تالار بزنیم هم مدیریت کردنش راحته هم میشه راخت بهش دسترسی پیدا کرد:a030:

لینک به دیدگاه

این تالار واقعا تالار خوبیه ، شاید اگه نبود یکی مثل من اصلا برای فعالیت نمیومدم انجمن و شاید آرامشی هست که ادم با خوندن مطالب این تالار هر چند گذرا میگیره...

بنظرم مطالبی که به شناخت و دانشمون در نوشتن کمک میکنه بیشتر باشه خوبه، نمیدونم شاید خیلی تخصصی بشه ولی بطور ساده بگم مطالبی که به ما یاد بده باید چطور بنویسم و تا حدی اصول اون رو آموزش بده

ممنون

لینک به دیدگاه
درسته متاسفانه کاربر تخصصی ندارم.

نقد کتاب بچه ها تاپیک زدن ولی استقبالی به اون صورت نشد.

دعوت از کاربران متخصص بنظرتون چه طوری؟

اطلاع رسانی در پروفایل اعضا

. . . .

لینک به دیدگاه

درود بر مدیر خوب و شایسته ادبیات سارای عزیز ...

:icon_gol: امید که مطالب و موضوعات دوستان اشاره کردن سرو سامان بهتری بگیرند ...

از زحمات خوب شما هم ممنونیممممممممممم ... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام ...

من به شخصه این تالارو دوست دارم ...

به نظر من مشکل کم بودن انگیزه هست و کمی همون بحث شلوغ بودن ....

به گمانم مسابقات زیاد بشه خیلی عالی هست ...

بچه ها بیاند ابداع به خرج بدندو اینا ...

از نهال عزیز هم ممنونم که خیلی گل هست و مدیریت عالی هم دار ه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

• در مورد زیاد بودن بخش های تالار باشه فکرایی کردیم.

• در مورد تاپیک گاه نوشته های نواندیشانی ها قوانینی گذاشته میشه که امیدوارم رعایت کنین.

لینک به دیدگاه

به نظر من انقدر تند تند اینجا مدیر عوض نکنه خیلی بهتره

هر مدیری با یه خط مشی جدید میاد

برنامه هاشو نصفه نیمه پیاده میکنه تاپیکارو تیکه تیکه میکنه خرابش میکنه و میذاره میره...

1 تاپیک کلی و جامع صادق هدایت بود عین گوشت قربونی 80 تیکه اش کردین

اینجوری میشه که انگیزه از آدم گرفته میشه...

کلا ابزار مدیریتی تو این فروم شده ابزار اعمال زور!

البته ناگفته نماند که این سه تا مدیر آخر خیلی عالی بودن نهال و سپیده و سام آرچ

من از این سه تا راضی بودم ولی اگه تند تند عوض نمیشدن تالار خراب نمیشد

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

دوستای گلم الان وضعیت تالار ادب رو چطور ارزیابی میکنین؟

پیشنهادی برای بهتر شدن تالار دارین؟جای چه بخشی تو تالار خالیه یا حس میکنین بهش نیازه که باشه؟

ممنون

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام همراهان

خوبید؟

امیدوارم باشید

دوستان عزیزم هرکسی نظری درباره تالار ادبیات داره،انتقاد،پیشنهاد،موضوع برای مسابقه میتونه تو این تاپیک مطرح کنه:w16:

اگر هم کمبودی توی این تالار حس میکنید میتونید توی همین تاپیک اعلام کنید

با سپاس فراوان:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...