رفتن به مطلب

درخواست مقاله درباره توربین ابی کاپلان

ارسال های توصیه شده

قبلا یه تاپیک درمورد توربین های ابی کاپلان زده بودم الان نمیدونم کجاست چون میزنه شما به این مطلب دسترسی ندارید:w58:

اگه تو ارشیوم متن مقاله رو پیدا کردم براتونمیزارم

مقاله خوب فارسی برای توربین های ابی وجود نداره ویجورایی مطلب انحصاریه چه برسه توربین کاپلان:banel_smiley_4:

شا درچه زمینه ای کار میکنید وبه چه چیزی نیاز دارین؟

لینک به دیدگاه

برای فتح باب دراین زمینه دیدن عظمت وشکل توربین ابی کاپلان خالی از لطف نخواهد بود

نمونه ای از توربین های ابی کاپلان ساخت شرکت معظم الستوم که پروژه های زیادی رو درایران به انجام رسوندن

84wzud1p3l39xfzggw48.jpg

لینک به دیدگاه

دانلود مقاله توربین های ابی

بررسي توربين های آبی و راه كارهايی برای كاهش اثرات زيست – محيطی آنها

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
.

لینک به دیدگاه

دانلود مقاله توربین های ابی

بررسی تجربی پدیده کاویتاسیون در یک توربین کاپلان تحت ارتفاع های ریزش مختلف

لینک به دیدگاه

این فایل هارو هم ببینید فرصت ترجمه ومرتب کردنشون رو ندارم ایشالا سرم خلوت شد حتما این کارو میکنم

.

فایل دوم درمورد توربین کاپلان

.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام و خسته نباشید من از ترم بهمن پایان نامه گرفتم به علت تصادف که کردم نتونستم پایان نامه خود را تحویل استاد بدهم از صورتی اینکه موضوع پایان نامه من خیلی تحقیقاتیه از شما خواهش میکنم کمکم بکنید وقت زیادی ندارم رشته تحصیلی من مکانیک حرارت سیالات میباشد موضوع پایان نامه:

(بررسی عملکرد پمپهای موازی در حالت تغییر دور)

خلاصه پروژ:

در این پروژه عملکرد چند پمپ در حالات موازی و با انجام تغییر دور مورد بررسی و تحلیل قرار میگیرد. استفاده از مزیت تغییر دور با کمک هیدروکوپلینگ و یا

(ved)

صورت میگیرد مزیت اصلی در آن است که از شیر کنترل جریان که برای کاهش دور و دبی استفاده می شود نیازی وارد نخواهد داشت

همچنین نیروها و تنش های موجود درکنال پمپها مورد برسی قرار میگیرد و با توجه به نقطه عملکرد پمپها این تنشها محاسبه خواهد شد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...